Nowoczesne garsonki damskie De Marco elegancka garsonka wizytowa

Luksusowa garsonka wizytowa z perłami w stylu glamour. Modne kostiumy damskie 2023

Elegancka garsonka wizytowa z perłami w stylu glamour. Modne kostiumy damskie 2023 w klasycznej kolorystyce. De Marco Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy polskiej projektantki Władysławy Frączek

Nowoczesne garsonki i eleganckie kostiumy damskie ze spódnicą De Marco Polska luksusowa marka

Biel i granat to ponadczasowy duet kolorystyczny, która zachwyca elegancją i stylem. Połączenie to świetnie sprawdza się na wyjątkowych przyjęciach i uroczystościach, wydarzeniach kulturalnych, zjazdach, obchodach i jubileuszach. Kobieta ubrana w granat i biel, w swojej stylizacji łączy dziewczęcą niewinność i delikatność, ze zmysłowością i profesjonalizmem. Oto klasyczna garsonka wizytowa Waleria w niepowtarzalnym stylu.

Sz.P. Małgorzata Szwed, wraz z Małżonkiem, posłem na Sejm RP - Stanisławem Szwedem

Nasza Klientka, Sz.P. Małgorzata Szwed, wraz z Małżonkiem, posłem na Sejm RP – Stanisławem Szwedem, podczas jubileuszu 30-lecia Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Na tę wyjątkową okazję, Pani Małgorzata wybrała naszą ekskluzywną garsonkę Waleria, w pięknej, klasycznej kolorystyce granatu i śmietanowej bieli.

Elegancka garsonka wizytowa z perłami w stylu glamour. Modne kostiumy damskie 2023 w klasycznej kolorystyce. De Marco Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy polskiej projektantki Władysławy Frączek

Modnie i elegancko. Biało-granatowy damskie stylizacje wizytowe na wyjątkowe okazje

Stylizacje na bazie granatu to zdecydowanie kreacje, które z powodzeniem można określić mianem uniwersalnych i ponadczasowych. Granat doskonale sprawdza się jako dużo bardziej łaskawy „zamiennik” czerni, dotąd uznawanej przecież za idealny kolor dla każdego. Tymczasem, o ile czerń nie u każdej kobiety dobrze będzie prezentowała się przy twarzy, często podkreślając oznaki zmęczenia, przebarwienia czy optycznie pozbawiając ją charakterystycznego kobiecego „blasku”, o tyle granat sprawdzi się znacznie lepiej. Niezależnie od naszego typu kolorystycznego, włosów czy barwy oczu – granat pasuje praktycznie każdemu i wyróżnia się przy tym ogromnymi możliwościami stylizacji. Pasuje zarówno do codziennych, casualowych stylizacji, na wyjątkowe rodzinne uroczystości – Komunię, ślub i wesele, chrzciny czy jubileusz; jak i na wydarzenia kulturalne czy biznesowe – na których w sposób szczególny chcemy podkreślić także swoje kompetencje i profesjonalizm.

Granat łączony z bielą, zwłaszcza ciepłą, w śmietanowym odcieniu, to z całą pewnością recepta na wizerunkowy sukces. Duet kolorystyczny bieli z granatem sprawdza się zarówno w przypadku kobiecych garniturów, kostiumów, wizytowych garsonek, jak i wyjątkowych kreacji koktajlowych czy wieczorowych. Na zdjęciu: wspaniała sukienka na wesele, jubileusz, prymicje, Komunię – Rea II, wspaniała sukienka wizytowa Lusi zdobiona autorską, ręcznie formowaną kompozycją kwiatową; luksusowa spódnica z żakietem Antonella II, zestaw Antonella z klasyczną spódnicą ołówkową.

Z czym łączyć granatowy? Klasyczne połączenia z granatem w garsonkach wizytowych De Marco

Granat jest kolorem uniwersalnym, co oznacza także jego łatwość w stylizacji i tworzeniu efektownych połączeń z innymi kolorami. Jeśli decydujemy się na granatowy look, zwłaszcza na okazje podczas których chcemy zaprezentować się przede wszystkim elegancko i stylowo – warto rozważyć doskonale komponujące się połączenia: granat z czernią, szarością, beżami czy pastelami. W ten sposób stworzyć można spokojne, stonowane kompozycje. Najwyższą elegancję osiągniemy jednak zdecydowanie wybierając klasykę. Tak jak w przypadku męskich stylizacji – jest to granatowy garnitur z białą koszulą, tak w kobiecym wydaniu zdecydowanie będzie to właśnie połączenie granatu z bielą, najlepiej w odcieniu śmietanowym. Taki duet podniesie dodatkowo prestiż i ekskluzywność całej stylizacji – to idealne połączenie praktycznie na każdą okazję!

Nowoczesne garsonki damskie De Marco elegancka garsonka wizytowa

Nasza wspaniała Klientka, Sz. P. Małgorzata Szwed podczas XXXVII Okręgowego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych – w kreacji naszego Atelier – eleganckiej garsonce Waleria w kolorach granatu i bieli. Takie połączenie zapewnia doskonały, niezwykle stylowy wygląd.

Czytaj również: Czym różni się garsonka od kostiumu? De Marco

Luksusowa biało-granatowa garsonka z perłami. Modna klasyczna garsonka

Elegancka garsonka wizytowa szyta na miarę w De Marco zamów w sklepi internetowy.

Luksusowa garsonka Waleria, to doskonały przykład, tego jak klasyczną i ponadczasową stylizacją jest kreacja w kolorze bieli i granatu. Pani Małgorzata Szwed przepięknie zaprezentowała się w niej, podczas gali z okazji 30-lecia Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, z powodzeniem jednak Waleria sprawdziłaby się także na jubileuszu rodzinnym, uroczystych obchodach urodzin miasta czy przyjęciu weselnym. Dopasowana do walorów sylwetki klasyka – to zawsze rozwiązanie idealne, które zachwyci i pozwoli wyróżnić się wyczuciem stylu i klasą.

 Eleganckie garsonki damskie Kostiumy damskie wizytowe De Marco

Szanowna Pani Małgorzata Szwed, podczas obchodów jubileuszu 30-lecia Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Nasza Klientka, na tę uroczystość wybrała garsonkę Waleria z kolekcji Diamentowej. Podczas wydarzenia, za swoją długoletnią działalność dla środowiska pielęgniarek, położnych oraz szeroko pojętą pracę na rzecz Ochrony Zdrowia – została Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Źródło: zywiec.powiat.pl

Ekskluzywna garsonka Waleria to propozycja dla kobiet ceniących prostotę i niewymuszoną elegancję. Prócz wyjątkowej wytwornego charakteru, zwraca uwagę przede wszystkim wyrafinowane, perłowe zdobienie żakietu na rękawach oraz przy talii oraz dopełniające je perłowe guziki. Dwukolorowy żakiet został zaprojektowany tak, aby optycznie wydłużyć dolne partie ciała – dół żakietu stanowiący kolorystyczne przedłużenie spódnicy, optycznie wydłuża nogi, jednocześnie wysmuklając całą sylwetkę. Możliwość dopasowania długości spódnicy, w opcji szycia na miarę, sprawia, że kostium prezentuje się elegancko, jednocześnie podkreślając niezwykle zgrabne nogi – tak jak w przypadku sylwetki naszej pięknej Klientki. Garsonka Waleria dzięki ponadczasowej elegancji, z powodzeniem sprawdzi się także jako luksusowa kreacja dla Mamy Wesela, zwłaszcza na przyjęcie w ultra-eleganckim stylu glamour.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307