Jak powinna wyglądać kobieta biznesu, nauki i polityki? Eleganckie sukienki i żakiety dla kobiet na stanowisku

Modne stylizacje biznesowe i dyplomatyczne z motywem grochów. Elegancka sukienka Polka Dot

Elegancka sukienka z żakietem. Modne stylizacje biznesowe i dyplomatyczne z motywem grochów. Elegancka sukienka Polka Dot

Szukasz ekskluzywnej, reprezentacyjnej stylizacji biznesowej czy dyplomatycznej łączącej w sobie stonowaną elegancję i najmodniejsze trendy? Cenisz w modzie biznesowej możliwość łączenia klasyki z ożywczymi trendami? Przedstawiamy szytą na miarę, luksusową sukienkę wizytową z najmodniejszym motywem Polka Dot w połączeniu z eleganckim żakietem De Marco. Wszystko to w stylowej kolorystyce bieli i granatu.

Nasza Klientka, Pani Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, w kreacji z Atelier De Marco – sukience wizytowej w grochy w zestawie z eleganckim żakietem Miriam, podczas uroczystego podpisania umowy na współprowadzenie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej.
Biel i granat to jeden z najbardziej pożądanych duetów w kreacjach biznesowych czy dyplomatycznych. Źródło: facebook.com

Sukienki w grochy: Klasyka z nutką ekstrawagancji w biznesowym stylu

Motyw Polka Dot to jeden z ponadczasowych, niezwykle popularnych i cenionych trendów. Choć kreacje w grochy kojarzą się przede wszystkim z przyjęciami – zwłaszcza w postaci sukienek koktajlowych, motyw ten można wykorzystać także podczas wielu spotkań i wydarzeń o charakterze biznesowym czy dyplomatycznym. Sukienka w grochy, stanowi elegancki sposób na wprowadzenie odrobiny ekstrawagancji i energii, do klasycznych, zgodnych ze ścisłymi zasadami dress code’u stylizacji.

Dostępna w naszym Atelier oraz na stronie internetowej sklepu De Marco elegancka sukienka koktajlowa Aniela z motywem Polka Dot, to świetna baza nie tylko stylizacji na uroczystości – wesele, jubileusz, urodziny; ale także na spotkania biznesowe czy wydarzenia kulturalne.

Prosta sukienka wizytowa o klasycznym fasonie sukienki rozkloszowanej w długości midi, dzięki stonowanej kolorystyce, świetnie sprawdzi się także w zestawie wizytowym, biznesowym czy dyplomatycznym. Wystarczy uzupełnić ją o odpowiednie okrycie wierzchnie, np. elegancki, dopasowany żakiet szyty na miarę. Warto zadbać o to, aby był spójny kolorystycznie z bazową sukienką – dzięki czemu cała kompozycja nabierze odpowiedniej harmonii.

Czytaj również: Elegancka odzież damska sklep internetowy De Marco. Jesieni / Zima: Biznesowe, wizytowe i wieczorowe stylizacje.

Polka Dot Power: Jak nosić sukienki biznesowe z charakterystycznym wzorem

Nie każda sukienka w grochy będzie odpowiednia do stworzenia spójnej stylizacji biznesowej czy reprezentacyjnej. Ważne jest, aby pełen energii i odważny wzór grochów, umiejętnie równoważyć i nie pozwolić, aby zdominował całą stylizację. Jak więc nosić sukienki z wzorem Polka Dot w sytuacjach biznesowych czy dyplomatycznych? Warto zadbać o odpowiednią kolorystykę. Jeśli decydujemy się na odważny i charakterystyczny wzór w grochy, niech będzie to sukienka o prostym, klasycznym fasonie. Równie ważny jest wybór kolorów. Aby podtrzymać autorytet i dostojny charakter kreacji – korzystać należy z kolorów powszechnie uznawanych za kolory autorytetu – bieli, granatu czy czerni.

Sukienka wizytowa Aniela z modnym motywem grochów to świetna alternatywa dla gładkich, stonowanych sukienek biznesowych. Odpowiedni wystylizowana przyciągnie uwagę zgromadzonych, wzbudzi podziw i uznanie.

Czytaj również: Profesjonalny wygląd ma znaczenie! Kobieta na wysokim stanowisku

Sukienki z motywem grochów. Must-have każdej kobiecej garderoby

Sukienki w grochy De Marco, dzięki wyjątkowej energii, ponadczasowym fasonom oraz uniwersalnemu charakterowi – doskonale sprawdzą się na różne okazje. Jej urok i elegancję doceniają nasze Klientki – m.in. Pani Iwona Gibas tworząc na bazie sukienki Aniela z linii De Marco oraz żakietu De Marco – perfekcyjne dyplomatyczne stylizacje damskie; jak i nasza Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda. Małżonka Prezydent Andrzeja Dudy, w szytej na miarę sukience De Marco z motywem Polka Dot wystąpiła w materiale promocyjnym swojej inicjatywy „Usłyszeć Dzieci”.

Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda w eleganckiej sukience z motywem Polka Dot z naszego Atelier De Marco. Źródło: gov.pl

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307