Elegancki kostium damski, garsonka, garnitur

Elegancki kostium damski, garsonka czy garnitur?

Elegancki kostium damski czy garsonka? Gdzie kupić ekskluzywną odzież damską?

Jakie są różnice między kostiumem a garsonką? Na jakie okazje je nosić i jakie kolory są modne?

„Podstawą wszelkich zwycięstw jest… strój!”
Salvador Dali

Wizerunek zewnętrzny jest kluczowym elementem wspierającym kobiety w odnoszeniu codziennych sukcesów. Odpowiednia stylizacja pozwala nam się wyróżnić, wzmocnić przekaz oraz spotęgować pewność siebie.
Istotnym jest więc, aby szczególnie nasz strój zawodowy „pracował na nas”. Dziś kilka słów o podstawowych rodzajach ubioru biznesowego.
Wśród stylizacji odpowiednich dla niezależnych, czynnych zawodowo i odnoszących sukcesy kobiet, można wyróżnić 3 rodzaje kreacji:

⦁ garsonka,
⦁ garnitur damski,
⦁ kostium damski

Eleganckie garsonki De Marco. Ekskluzywne polskie marki odzieżowe.

Garsonka – ( z francuskiego garçonne ),jest rodzajem damskiej garderoby, składającej się z połączenia żakietu damskiego i spódnicy. Jest to kreacja przeznaczona przede wszystkim na oficjalne uroczystości.

Doskonałym przykładem takiego stroju, jest proponowana przez Salon De Marco garsonka Noemi, która łączy w sobie klasyczną elegancję, wygodę oraz nietuzinkowe podejście do mody. Nie dziwi więc fakt, że jest to model ceniony przez nasze Klientki. W Noemi wystąpiła Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda, podczas oficjalnej wizyty w Wietnamie.

Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda w wizytowej garsonce De Marco. Pierwsza Dama w granatowo białej stylizacji szytej na zamówienie.

Elegancka wizytowa garsonka Rowena II idealna na oficjalne uroczystości rodzinne i firmowe oraz spotkania dyplomatyczne. De Marco ekskluzywna odzież damska szyta na miarę, projektant: Władysława Frączek

Garsonka, dzięki doskonałemu dopasowaniu nie wymaga uzupełniania jej przez dodatkowe elementy jak bluzka. To odzież uszyta z największą dbałością, dając poczucie komfortu a jednocześnie pewność oszałamiającego, kobiecego wyglądu.

Ekskluzywne garsonki wizytowe i wieczorowe De Marco. Sklep internetowy polskiej projektantki mody.

Dlatego nasze propozycje garsonek, jak na przykład model Fortis, świetnie sprawdzają się nie tylko w życiu zawodowym.

Warto wspomnieć, że garsonka może być idealnym wręcz rozwiązaniem dla Mamy Wesela czy kobiet zawierających związek małżeński, pragnących innej kreacji, niż tradycyjna suknia.
Polecamy garsonki na wesela, jak model Europa czy Laura&Imga, Vesta – obie z kolekcji Chrystian IX.

Ekskluzywna garsonka dla mamy wesela. Komplet w królewskim stylu elegancki i nie przesadzony, podkreślający kobiecość i klasę. Sklep internetowy z elegancką polską odzieżą damską De Marco.

Ekskluzywne garsonki do ślubu cywilnego. Młoda Pani po 30-tce, 40-tce, 50-tce, 60-tce…….

Najpiękniejsze garsonki dla młodej pani do ślubu cywilnego. Ekskluzywne wizytowe białe komplety żakiet ze spódnicą De Marco SALON MODY ŚLUBNEJ

Elegancka jasna garsonka dla mamy na komunię dziecka! Najmodniejsze luksusowe stylizacje szyte na miarę we Frydrychowicach. Nowoczesne garsonki De Marco obejrzyj nową kolekcję: SKLEP De Marco – zdjecia, inspiracje!

Jako, że w tym roku sezon komunijny nadal trwa, warto zdecydować się właśnie na garsonkę np. model Felicja. Piękne połączenie klasy, wygody i elegancji.

Ekskluzywne garnitury damskie De Marco

Garnitur damski – (spodium) to połączenie kobiecej marynarki i spodni. Warto tutaj zaznaczyć, że istnieje kluczowa różnica pomiędzy żakietem a marynarką. Żakiet jest wyraźnie krótszy od damskiej marynarki.
Dla wszystkich Klientek, które preferują takie połączenia, De Marco przygotowało modele klasycznych spodni bizensowych, na przykład Spodnium biznesowe Fama.

Eleganckie biznesowe spodnium damskie Sklep De Marco.

Ekskluzywne wieczorowe garnitury damskie dla kobiet o silnym charakterze i wysokiej pozycji społecznej. Wyjątkowa stylizacja dla kobiety liderki.

Modne i popularne wizytowe garnitury damskie, długa marynarka ze spodniami w kantkę. Garnitur damski De Marco SKLEP internetowy.

Eleganckie kostiumy damskie od polskiej pani projektant z De Marco.

Kostium damski – to z kolei rozwiązanie dedykowane bardziej spotkaniom biznesowym i codziennej zawodowej aktywności.
Podstawą tej stylizacji jest marynarka damska bądź żakiet, ze spódnicą. Luźniejszy krój żakietu umożliwia uzupełnienie kreacji o bluzkę bądź też wizytową koszulę (bluzki i koszule De Marco znajdziecie Państwo tutaj).

Ekskluzywny kostium damski o charakterze wizytowym i dyplomatycznym. Luksusowa polska marka odzieżowa De Marco dla kobiet świata nauki, kultury, biznesu, polityki…

Serdecznie zachęcamy do zaznajomienie się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje nie tylko przypadną Państwu do gustu, ale też staną się pomocą w odnoszeniu codziennych zwycięstw.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307