Wyjątkowo i z klasą. Sukienka z koronkowym płaszczem dla Mamy Wesela

Sukienka z koronkowym płaszczem dla Mamy Wesela

Modna i elegancka sukienka z koronkowym płaszczem dla Mamy Wesela. Wyjątkowo i z klasą Salon Mody Damskiej De Marco, sklep Frydrychowice.

Czy Mama Wesela na uroczystościach zaślubin swojego Dziecka może wyglądać z klasą, niezwykle elegancko a zarazem czuć się naprawdę komfortowo? Jaka sukienka dla Matki Pana Młodego czy Pani Młodej będzie nie tylko odpowiednia do okoliczności, ale też pozwoli czuć się wyjątkowo? Oto nasza zjawiskowa propozycja na sukienkę z płaszczykiem/ długim żakietem na wesele dla Mamy Pary Młodej 2022.

Ekskluzywny zestaw dla Mamy i Teściowej na wesele.
Klasyczna prosta sukienka ołówkowa ze zjawiskowym koronkowym płaszczykiem.

Elegancka stylizacja dla mamy Weselnej w neutralnych kolorach śmietanowej bieli z półprzezroczystym płaszczykiem w odcieniu dostojnego złota.

Jaki kolor kreacji dla Mamy Pary Młodej?

Kolory kreacji odpowiednie dla Mamy Państwa Młodych są obecnie dowolne. Ze względu na tradycje jedyną barwą, której unika się wybierając stylizację na ślub i wesele, niezależnie od tego czy jest to rodzic Państwa Młodych, czy inny gość – jest czerń. Tę, nadal przyjmuje się jako kolor zarezerwowany dla osób przeżywających żałobę, więc jeśli pojawia się w stroju weselnym, to raczej jako uzupełnienie niż kolor wiodący. Choć nie jest to formalna zasada, zazwyczaj unikamy także kolorów „krzykliwych”, neonowych, jak np. seledyny, ostry pomarańcz czy intensywne żółcie.

Kolory stylizacji na ślub i wesele syna czy córki warto wybierać kierując się swoim indywidualnym typem urody. Dobrym rozwiązaniem jest także wykorzystanie w kreacji kolorów bazowych, neutralnych, pasujących w zasadzie wszystkim typom urody. Do takich zaliczyć może z całą pewnością: odcienie bieli, szarości, granatu oraz beże.

Sukienki dla Mamy Pani Młodej/ Pana Młodego – jaki krój?

Podobnie jak w przypadku barw, także w doborze odpowiedniego dla Mamy Wesela kroju sukienki, powinniśmy kierować się przede wszystkim indywidualnym typem sylwetki. W każdej figurze, znajdziemy obszary, które warto wyraźniej wyeksponować.
Choć nie ma jednego kroju idealnego dla każdego rodzaju sylwetki, z całą pewnością klasyczna, prosta sukienka ołówkowa w długości midi, spełni liczne wymagania stawianie przez kobiety względem weselnych stylizacji. Linię sukienki w typie ołówkowej wyróżnia bowiem urzekająca prostota, a zarazem ponadczasowa elegancja będąca odzwierciedleniem rangi wydarzenia.

Asymetria płaszcza/ długiego żakietu do sukienki ołówkowej
wprowadza w stylizację Mamy Pary Młodej odrobiny szaleństwa.

Modna sukienka dla Mamy Wesela 2022

Sukienka ołówkowa w eleganckim śmietanowym kolorze, to z całą pewnością kreacja, która nigdy nie wychodzi z mody. Stanowi przykład stroju wytwornego, dostojnego i z całą pewnością dopasowanego do podniosłej okazji. Ciekawą przeciwwagą owej prostoty i minimalizmu jest koronkowy płaszczyk do sukienki, mogący z powodzeniem pełnić także funkcję dłuższego żakietu.
W takiej stylizacji Mama Wesela z całą pewnością wyróżniać się będzie spośród Gości weselnych, wyznaczając standardy klasy i szyku.

Proponowana przez nas sukienka ołówkowa pięknie podkreśli kobiece kształty, jednocześnie delikatnie przylegając do ciała – nie będzie zbyt mocno podkreślać dodatkowych kilogramów w kluczowych obszarach. Delikatny koronkowy płaszczyk sukienkowy, w dwóch wersjach kolorystycznych, gwarantuje niezwykle kobiece wykończenie kreacji.

Serdecznie dziękujemy naszej Wyjątkowej Klientce za możliwość wykorzystania zdjęć w stylizacjach De Marco, z Pani udziałem.

Sukienka z koronkowym płaszczem dla Mamy Wesela szyte na miarę w atelier polskiej projektantki Władysławy Frączek, Salon ekskluzywnej mody damskiej De Marco Frydrychowice k. Wadowic


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307