Zielone eleganckie garsonki i kostiumy damskie do pracy De Marco. Profesjonalna odzież biznesowa i dyplomatyczna dla kobiet na stanowisku. Szanowna Pani Marszałek Iwona Gibas w markowej stylizacji De Marco

Eleganckie garsonki i kostiumy damskie do pracy De Marco

Zielone eleganckie garsonki i kostiumy damskie do pracy

Zieleń w stylizacjach biznesowych i wizytowych to kolor pełen zmysłowej pasji, świadczący o kreatywności i wspierający wizerunek profesjonalisty. Oto eleganckie, garsonki, kostiumy damskie i garnitury biznesowe i wizytowe dla pewnych siebie Kobiet Sukcesu.

Zieleń w biznesie. Uniwersalna zielona stylizacja dla Kobiety Sukcesu

Garsonki, kostiumy i garnitury damskie szyte na miarę w De Marco. Szanowna Pani Marszałek w wizytowej kreacji od Pani Władysławy Frączek z Frydrychowic, Atelier De Marco

Nasza Klientka – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwona Gibas, w pięknej, szytej na miarę garsonce damskiej, w kolorze stonowanej zieleni.

De Marco eleganckie garsonki i kostiumy damskie do pracy. Unikatowe nowoczesne fasony z kolekcji diamentowej polskiej stylistki i projektantki ekskluzywnej odzieży damskiej.

Zieleń w biznesie. Uniwersalna zielona stylizacja dla Kobiety Sukcesu

Kolor zielony ma zdecydowanie pozytywne konotacje. Barwa ta kojarzona jest powszechnie z dojrzałością, mądrością, spokojem i harmonią. Świetnie też wpływa na kreatywność, pobudzając do działania i szukania nowych, nieszablonowych rozwiązań. W psychologii zieleń sprzyja równowadze – co doskonale sprawdza się zwłaszcza w relacjach z ludźmi.

Kolor zielony ma zdecydowanie pozytywne konotacje. Barwa ta kojarzona jest powszechnie z dojrzałością, mądrością, spokojem i harmonią. Świetnie też wpływa na kreatywność, pobudzając do działania i szukania nowych, nieszablonowych rozwiązań. W psychologii zieleń sprzyja równowadze – co doskonale sprawdza się zwłaszcza w relacjach z ludźmi.

Luksusowa garsonka w kolorze szlachetnej zieleni i ecru – Kira, z żakietem zapinanym dwurzędowy. Kostium ze spódnicą Kira świetnie sprawdzi się nie tylko na uroczystości rodzinne, ale właśnie na rozmaite ważne spotkania biznesowe, prezentacje naukowe czy konferencje. Pozwala wyróżnić się spośród zgromadzonych, przyciągnąć uwagę, jednocześnie nie tworzy niepotrzebnej bariery czy dystansu pomiędzy nami a słuchaczami, czy współpracownikami. Doskonale zaprojektowany żakiet pięknie wyszczupla i podkreśla talię, a wykończenie kołnierza przy dekolcie- dodaje dystyngowanego charakteru.

Zielony kostium damski ze spódnicą Lisa I wyróżnia się wspaniałą, niezwykle dostojną linią żakietu. Przepiękna linia – doskonale profiluje sylwetkę, podkreśla wcięcie w talii i krągłość bioder. Uwagę zwraca także fantazyjny kołnierz z biżuteryjnym guzikiem – przywodzący na myśl królewski szal. Kreacja wytworna, a zarazem niezwykle stonowana i minimalistyczna, wprost stworzona dla Kobiety Sukcesu.

Najmodniejsze garnitury damskie De Marco. Ekskluzywne wizytowe komplety ze spodniami. Krawiectwo miarowe on-line. Unikatowe fasony, bardzo dobrej jakości, dostępne w sklepie internetowym polskiej projektantki W. Frączek

Zieleń doskonale sprawdza się zwłaszcza w stylizacjach biznesowych czy reprezentacyjnych, w bezpośrednich kontaktach z ludźmi. Poprzez wykorzystanie garsonki, kostiumu damskiego czy garnituru w stonowanym kolorze zielonym, wzmacniamy wizerunek osoby otwartej, zrównoważonej i profesjonalnej. Na zdjęciu: ekskluzywny garnitur damski Erna II ze spodniami typu palazzo, w odcieniu zieleni z domieszką turkusu.

De Marco najmodniejsze garnitury damskie. Szycie na miarę on-line

Ponadczasowe stylizacje w kolorze zielonym – garsonki, kostiumy damskie do pracy

Szlachetna zieleń doskonale sprawdzi się jako bazowa kreacja w rozmaitego typu stylizacjach biznesowych czy wizytowych. Ze względu na to, że kolory te perfekcyjnie łączą się z neutralnymi, klasycznymi odcieniami – beżami, bielą, czernią, kostium czy garnitur w kolorze zielonym to świetna propozycja, gdy szukamy uniwersalnych kreacji, w których dodatki i akcesoria nadają ton i charakter całej stylizacji.

Klasyczna, elegancka garsonka w kolorze szmaragdowej zieleni to świetna, uniwersalna baza do ekskluzywnych stylizacji biznesowych, wizytowych, reprezentacyjnych o różnej randze. Udowadnia to nasza piękna Klientka – Pani Iwona Gibas z Zarządu Województwa Małopolskiego. Wybrana przez Nią klasyczna, zielona garsonka w zależności od zastosowanego dodatku oraz stylizacji – doskonale sprawdza się zarówno na oficjalnych spotkaniach na wysokim szczeblu, jak i np. podczas imprez plenerowych. Na zdjęciu: zielony kostium szyty na miarę De Marco – w klasycznej, minimalistycznej odsłonie, ze spójnym kolorystycznie paskiem wiązanym do kompletu.

De Marco sklep internetowy Biznesowe garsonki i kostiumy damskie w modnym zielonym kolorze.

Poważna, stonowana i niezwykle profesjonalna – klasyczna gładka garsonka Rebeka. Wielofunkcyjny wizytowy komplet damski, wprost stworzony do budowania na jej bazie rozmaitych stylizacji. Zachwyca zarówno w wydaniu total look, w duecie z netralnymi, bazowymi kolorami, jak i w odważnych połączeniach np. z pomarańczem. Rebeka to perfekcyjny zestaw biznesowy damski, niezbędny z szafie Kobiety aktywnej zawodowo.

Nowoczense garsonki wizytowe i dyplomatyczne od polskiej projektantki Władysławy Frączek. Szycie na miarę De Marco. Zielony komplet ze spódnicą

Nowoczesna garsonka wizytowa w zielonym kolorze. Piękny elegancki komplet ze spódnicą midi. De Marco szycie na miarę on-line ekskluzyj odzieży damskie

Gdzie kupić elegancką garsonkę? Garsonki i kostiumy damskie eleganckie stylizacje biznesowe i wizytowe od polskiej projektantki ekskluzywnej odzieży damskiej.

Czytaj również:

Eleganckie stylizacje biznesowe i dyplomatyczne dla kobiet. Szycie na miarę De Marco. Garsonki, kostiumy i garnitury damskie w zielonym modnym kolorze

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307