Eleganckie sukienki na ślub córki lub syna. Najpiękniejsze ekskluzywne suknie dla mamy i teściowej. De Marco szycie na miarę

Jak powinna się ubrać mama pana młodego lub panny młodej na ślub?

Jak się ubrać na wesele jako matka? Jaka sukienka na wesele dla matki pana młodego lub panny młodej? Jak powinna się ubrać mama pana młodego lub panny młodej na ślub?

Eleganckie stylizacje na ślub syna lub córki to bardzo istotny temat.

Jak się ubrać na wesele jako matka?

Jak się ubrać na wesele jako matka? Jaki dress code na wesele?

Podczas wyboru stylizacji na ślub syna lub córki, mama pana młodego lub panny młodej powinna kierować się kilkoma istotnymi czynnikami. Przede wszystkim należy uwzględnić charakter uroczystości oraz jej miejsce. Jeśli jest to sala balowa w hotelu lub restauracji, wskazane jest postawienie na elegancki, wizytowy charakter stylizacji. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się ekskluzywne garsonki, wizytowe sukienki lub suknie balowe o glamour stylu.

Elegancka lekka zwiewna sukienka dla mamy wesela

Natomiast w przypadku uroczystości w bardziej nieformalnym miejscu, jak np. stara fabryka czy winnica, można zdecydować się na zwiewne stylizacje w mniej formalnym stylu, zachowując jednak wysoki poziom estetyczny. Warto wówczas sięgnąć po eleganckie sukienki o charakterze retro, vintage lub boho, jednak zgodnie z wiekiem, urodą i sylwetką.

Największe faux pas matki weselnej

Należy unikać błędu polegającego na założeniu zwykłej sukienki w kwiaty, uważanej za „koktajlową zwiewną modną sukienkę na lato”. Czy codziennego zestawy dzianinowa bluzka ze spódnicą. Taki strój nie będzie odpowiedni na tak ważną uroczystość. Jest to demonstracja naszego niezadowolenia. Informacja skierowana do gości weselnych oraz do młodej pary o lekceważącym stosunku do całego tego „zamieszania” na które nie wyrażamy zgody. W skrócie nadmienię jakie fatalne skutki pociąga za sobą to nietaktowne zachowanie. Niesmak, jaki pozostawiamy w pamięci wśród gość, którzy zdecydowali się przyjąć zaproszenie i ofiarować prezent to jedna część medalu. Po drugiej stronie stoi nasze dziecko, które doskonale potrafi czytać emocje matki, a tak oficjały komunikat pozostawia ranę w sercu do końca życia…

Jak się ubrać na wesele jako matka? Czy intensywne kolory wypada ubrać mamie wesela?

Przy wyborze koloru warto kierować się tym, co nam pasuje i jakie kolory współgrają z naszą urodą i osobowością. Obecne trendy pozwalają na stosowanie intensywnych kolorów, takich jak czerwień, malina, zielenie, granat, magenta czy szafir, jeśli są one zgodne z naszą urodą i stanem ducha. Ważne jest, aby czuć się komfortowo w wybranej stylizacji i ubrać się zgodnie ze swoim stylem, a nie przekształcać się w kogoś innego.

Ekskluzywne sukienki na wesele. Polskie i markowe sukienki dedykowane mamie i teściowej wesela szyjemy na miarę w każdym nietypowym dużym i małym rozmiarze.
W jakim kolorze nie wypada iść na wesele?

Jednak należy również wziąć pod uwagę relacje z przyszłym zięciem lub synową, aby kolor stylizacji nie został odebrany jako nieprzychylny gest w ich stronę. Jeśli istnieje pewne napięcie, gesty czy słowa mogą łatwo zostać źle zinterpretowane.

Prawda o „Konkurowaniu z panną młoda”

W przypadku mamy i teściowej wesela to jest to niezwykle rzadkie zjawisko.

W przypadku mamy lub teściowej nie ma mowy o rywalizacji z panną młodą. Jeśli nie jesteśmy młodsze od córki lub synowej, to niezależnie od koloru czy kroju stylizacji, nikt nas nie pomyli z młodą panną. Konkurencja nie ma tu miejsca, a odpowiedni dobór stroju powinien podkreślać naszą elegancję i indywidualność.

Dress code mamy wesela

Jak się ubrać na wesele jako matka? Eleganckie stylizacje dla mamy i teściowej na wesele syna lub córki

Najpiękniejsze nowoczesne garsonki dla mamy i teściowej wesela

Klasyczna uroczystość zaślubin rozpoczyna się błogosławieństwem rodziców. Kolejny etap związany jest z obrzędem religijnym i złożeniem przysięgi, lub składaniem przysięgi przed urzędnikiem stanu cywilnego. Jest to część oficjalna zaślubin, podczas której rodzice pary młodej pełnią funkcję reprezentacyjną. Zobowiązuje ona do stylizacji wizytowej.

Ojciec wesela: Garnitur, frak, mundur lub strój galowy przypisany do danej grupy społecznej, z którą się utożsamia ojcowie młodej pary.

Mama wesela: Eleganckie garsonki, czyli żakiet ze spódnicą lub wizytowa sukienka z rękawem zakrywającym łokcie, lub kompletu żakiet z sukienką czy płaszczyk z sukienką dla mamy pana młodego, lub panny młodej. W drugiej części uroczystości. Czyli po obiedzie i pierwszym tańcu mama i teściowa wesela modą założyć koleją stylizacje o charakterze balowym lub zdjąć żakiet, płaszczyk i filuternie odsłonić ramiona. ;)

Czytaj również: Luksusowe stylizacje dla Mamy Wesela w kolorze jasnej szarości

Na czym powinna się skupić mama wesela podczas wyboru kreacji?

De Marco Szycie na miarę on-line ekskluzywnej odzieży wizytowej wieczorowej i balowej.

Podczas wyboru kreacji mama wesela powinna skupić się na ocenie swojej sylwetki, wieku, charakteru i typu urody, aby sukienka, garsonka czy garnitur damski odzwierciedlał jej osobowość i tworzył doskonały wizerunek. Ważne jest, aby kreacja przyciągała uwagę jako „piękna, elegancka kobieta z klasą”, a nie jako tylko modna sukienka, za którą ukrywa się zmęczona życiem mama wesela.

De Marco polska marka z ekskluzywnymi stylizacjami na ślub syna lub córki. Profesjonalne szycie na miarę u projektantki ubrań Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser Duda. Oferujemy unikatowe fasony kompletów damskich ze spódnicą, ze spodniami lub sukienką. Ekskluzywne i nowoczesne garsonki, kostiumy damskie, garnitury oraz suknie dla mamy i teściowej wesela. Niepowtarzalne kreacje szyte na miarę bez wychodzenia z domu! Wystarczy złożyć zamówienie na sklepie internetowym De Marco. Panie, które zechcą nas odwiedzić, gorąco zapraszamy na pyszną kawę, wspólne projektowanie i przymiarkę w Salonie Mody De Marco we Frydrychowicach. koło Wadowic pod Krakowem. Aby umówić się na spotkanie, wystarczy zadzwonić 33 879 59 13.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307