Miło nam poinformować, że jedną z kreacji De Marco, możemy zobaczyć nie tylko w sklepie i w naszym Atelier, ale także na dużym ekranie i na platformie Netflix

Film Teściowie już na Netflix! Nowoczesna garsonka dla mamy na wesele

Film „Teściowie” to produkcja, która podbiła serca widzów i zdobyła uznanie zarówno krytyków filmowych, jak i widowni. Ta komedia, wyreżyserowana przez Kuba Michalczuka, dostarcza widzom mnóstwo rozrywki i zaskakujących momentów.

Za dobór kostiumów w tej ekranizacji odpowiedzialna była słynna i nagradzana kostiumolorzka Katarzyna Lewińska również dziękujemy za wspaniały kontakt i współpracę. Nowoczesne garsonki, ekskluzywne sukienki, luksusowe złote stylizacje dla mamy i teściowej wesela, szyte są na miarę w salonie mody De Marco.

Nowoczesna garsonka dla mamy na wesele

„Teściowie” to film, który z humorem i ironią wyolbrzymia i wytyka przywary zaściankowych zachowań ludzkich. To opowieść, która bawi i jednocześnie skłania do refleksji. Premiera filmu zgromadziła mnóstwo widzów i przyciągnęła uwagę krytyków. Wysokie oceny i pozytywne opinie przyczyniły się do popularności tej produkcji.

Obecnie film „Teściowie” jest już dostępny na popularnej platformie Netflix, co daje szansę na zapoznanie się z tą udaną produkcją i jej zabawnymi wątkami.

De Marco kostiumy filmowe szyte na miarę

Nie tylko akcja i aktorstwo zasługują na uwagę w filmie „Teściowie”. Również stylizacje odgrywają ważną rolę. W produkcji wykorzystano wiele ciekawych kreacji, w tym możecie państwo zobaczyć garsonkę z pracowni De Marco. Stylizacje na wesele to obecnie popularny i ciekawy temat warto obejrzeć i zaczerpnąć inspiracji modowych. Sukienki garsonki i garnitury damskie na wesele istna rewia mody na najwyższym poziomie. Nowoczesna garsonka dla mamy na wesele to stylizacja szyta na miarę dla Pani Izabeli Kuny.

Nowoczesna garsonka dla mamy na wesele De Marco szycie na miarę on-line

Scenariusz i wspaniała gra aktorska oraz doskonałe stylizacje dodane przez znaną kostiumolożkę Panią Katarzynę Lewińską to wszystko razem przyczyniło się do sukcesu filmu. Jedną z głównych ról odgrywa Izabela Kuna, ta ceniona aktorka prezentuje swój wyjątkowy talent w garsonce polskiej marki De Marco. Stylizacje do filmu były zamawiane i odszywane na miarę we Frydrychowicach koło Wadowic.

Warto podkreślić, że garsonki, sukienki i inne stylizacje De Marco, to dzieła sztuki krawieckiej szyte na miarę, gwarantujące najwyższą jakość i komfort noszenia. Obejrzenie filmu „Teściowie” to doskonała okazja, aby docenić, jak stylizacje od De Marco doskonale podkreślają osobowość postaci i przyczyniają się do sukcesu produkcji. Dlatego zachęcamy do obejrzenia tego filmu na Netflix.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307