Gala Miss Beskidów 2024. Emilia Piasecka w sukni wieczorowej De Marco

Gala Miss Beskidów 2024, Miss Nastolatek

27 czerwca, w sali Bielskiego Centrum Kultury, odbyła się prestiżowa, 36-sta Gala Konkursu Miss Beskidów 2024. Wśród kandydatów i kandydatek do zaszczytnego miana Miss i Mistera Beskidów oraz Miss Beskidów Nastolatek – Atelier De Marco, miało swoją, wyjątkową reprezentantkę. Piękna Emilia Piasecka zaprezentowała się podczas wydarzenia, w długiej, szafirowej sukni wieczorowej De Marco, projektu Władysławy Frączek.

Kandydatka do tytułu Miss Beskidów Nastolatek 2024 – Emilia Piasecka, na scenie Bielskiego Centrum Kultury, zaprezentowała się w eleganckiej szafirowej sukni wieczorowej z fantazyjną przypinką/broszką. Kreacja została zaprojektowana przez Władysławę Frączek dla Atelier De Marco.

Czytaj również: Ekskluzywne sukienki premium na wesele

Minimalistyczna suknia wieczorowa. Proste i eleganckie suknie wieczorowe 2024 na gali Miss nastolatek

Wybrana przez Emilię Piasecką suknia wieczorowa De Marco z linii Erazma II, subtelnie poszerzana ku dołowi, łączy w sobie minimalistyczny design z urzekającą prostotą, tworząc prawdziwe dzieło sztuki. Delikatne, aczkolwiek wyraziste rozcięcie nie tylko dodaje kreacji lekkości i umożliwia swobodę ruchów, ale również subtelnie eksponuje nogi, wprowadzając do całości nutę eleganckiej zmysłowości.

Ramiączka tej kreacji zostały zaprojektowane z myślą o wyeksponowaniu kobiecej delikatności i naturalnego piękna. Podkreślone w ten sposób kości obojczyka oraz długa szyja, nadają sylwetce wyjątkowej lekkości i wdzięku, jednocześnie nie dominując całego looku. To właśnie w tej subtelnej prostocie kryje się prawdziwa siła długiej sukni wieczorowej Erazma II. Współczesne projekty coraz częściej sięgają po minimalistyczne kroje, które bez zbędnych zdobień i przesady potrafią wyróżnić się i zapadać w pamięć na długo. Źródło: Prywatne archiwum

Czytaj również: Ekskluzywne suknie wieczorowe i wizytowe dla Mamy wesela.

Idealna na scenę i najważniejsze wieczorowe uroczystości – szafirowa suknia maxi Erazma II. Proste suknie na bal, galę czy bankiet – zyskują coraz większą popularność, stanowiąc doskonałą „oprawę” naturalnej urody Kobiety. Stylizacja pięknej Emilii Piaseckiej na 36-stej Gali Miss i Mistera Beskidów 2024 jest tego doskonałym przykładem. Źródło: facebook.com

Nasza suknia wieczorowa w kolorze szafiru jest hołdem dla nowoczesnej elegancji, która podkreśla wyjątkowość każdej kobiety. To wybór dla tych, którzy pragną emanować klasą i wdziękiem w najczystszej postaci, doceniając siłę tkwiącą w prostocie i subtelnym uroku minimalizmu.

Czytaj również: Ekskluzywna sukienka na wesele projektowana i szyta na miarę w De Marco

Szafir to głęboki, królewski kolor, kojarzony z najpiękniejszymi klejnotami monarchii, emanuje majestatycznym blaskiem i dostojnym pięknem – świetnie prezentuje się także na scenie. Szafirowa suknia wieczorowa to stylizacja wyrazista i pełna charakteru. Na zdjęciu: nasza wspaniała Klientka, Pani Emilia Piasecka, podczas gali Konkursu Miss i Mister Beskidów 2024 w szafirowej sukni De Marco. Źródło: bielsko.info

Czytaj również: Sukienki do Ślubu dla 30-latki, 40-latki, 50-latki i 60-latki

Moc dodatków do sukienki na wieczór. Najpiękniejsze wieczorowe stylizacje De Marco

Dodatki mają niezwykłą moc przekształcania i podkreślania charakteru wieczorowych kreacji. Jedną z najbardziej wyrafinowanych opcji jest ręcznie formowana przypinka/broszka w kolorze szafirowym.
Dzięki swojej wszechstronności broszka może być używana do eksponowania wybranych partii ciała, takich jak dekolt czy ramiona, lub do subtelnego zatuszowania swoich niedoskonałości.

Broszka/ przypinka w kolorze kreacji, nadaje jej zupełnie nowego charakteru, pełnego wyrazu i temperamentu. Fantazyjny dodatek do sukni wieczorowej, wzbogaca stylizację i czyni ją jedyną w swoim rodzaju. Źródło: facebook.com

Dziękujemy pięknej Emilii Piaseckiej za wybór kreacji naszego Atelier i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkim uczestnikom i laureatom Gali Miss i Mister Beskidów 2024 oraz jej organizatorom – serdecznie gratulujemy!

Czytaj również: Ekskluzywne suknie wieczorowe De Marco. Najpiękniejsze stylizacje na wieczór

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307