Wizytowe garsonki De Marco

Na jaką okazję ubrać się elegancko?

Ekskluzywne garsonki wizytowe De Marco.

Szczególnie ważne wystąpienia, spotkania i uroczystości rodzinne, jak ślub, wesele, chrzciny czy komunie – wymagają nienagannej prezencji i najwyższej elegancji. Te wysokie wymagania spełnia z całą pewnością oryginalna a zarazem zachwycająca dworską wytwornością – Garsonka Kaliksta.

Najwyższy szyk i klasa – garsonka Kaliksta, idealna
na najważniejsze uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe i wystąpienia.

Zaprojektowana przez nas garsonka Kaliksta, to strój składający się z beżowego żakietu, wykończonego wzorzystym żakardem, zapinanego na dyskretnie ukryty zameczek oraz ołówkowej spódnicy, wzorem pięknie korespondującej z wykończeniem góry.

Przepiękna linia, ciekawy i oryginalny krój całości oraz zastosowana kolorystyka, sprawiają, że komplet Kaliksta doskonale sprawdzi się jako kreacja weselna, na ślub, komunię, chrzciny czy oficjalne wystąpienia i uroczystości zawodowe.

Garsonki wizytowe szyte na miarę w De Marco.

Zestaw Kaliksta to wspaniała propozycja kreacji na najważniejsze wystąpienia zawodowe.

Małopolski Kurator Oświaty – Pani Barbara Nowak w naszej kreacji, garsonce Kaliksta, podczas Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego 2020/2021 w Gwoźdzcu.
źródło: powiat.okay.pl

Na zdjęciu – Małopolski Kurator Oświaty – Pani Barbara Nowak, podczas Inauguracji Roku Szkolnego 2020/2021 w Gwoźdźcu.
źródło: tarnow.net.pl

Kostium Kaliksta wyróżnia się także zastosowaniem przepięknego, wzorzystego żakardu, z którego wykonano ołówkową spódnicę i stylowe wykończenia żakietu (łącznie z wewnętrzną stroną poszerzanych rękawów).
Oryginalna faktura materiału przywodzi na myśl wzorzyste jedwabie stosowane w Europie od XIV wieku, stosowane do przygotowania przepięknych strojów dworskich (np. na dworze Władysława Jagiełły i św. Królowej Jadwigi).

Także kolorystyka tego pięknego zestawu z całą pewnością podkreśla elegancję i klasę garsonki Kaliksta. Jako, że jest to kreacja dedykowana na uroczystości rodzinne (wesele, ślub, chrzciny, komunie) i ważne wydarzenia reprezentacyjne – warto podkreślić, że zastosowanie odpowiednich kolorów jest bardzo istotne.

Stonowane, pełne szyku naturalne kolory, sprawiają, że kostium Kaliksta
doskonale sprawdza się jako kreacja nie tylko na uroczystości rodzinne,
ale także jako strój wizytowy czy dyplomatyczny.
Na zdjęciu – nasza wspaniała Klientka – Pani Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty.
źródło:tarniow.net.pl

Nawet bowiem świetnie skrojona kreacja, nie obroni się podczas ważnych wystąpień, gdy zostaną zastosowane barwy nadmiernie rzucające się w oczy, jaskrawe i dalekie od naturalnych.

Garsonka Kaliksta, to skomponowane z wielkim wyczuciem, zestawienie beżu, brązu i złota, które osobie noszącej z całą pewnością dodaje elegancji i dostojeństwa.

Materiały źródłowe: malopolska.pl rdn.pl powiat.oky.pl tarnow.net.pl

Czytaj również: Kobieta biznesu


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307