Nowoczesna garsonka do ślubu cywilnego dla kobiet w każdym wieku

HIT do ślubu cywilnego. Nowoczesna garsonka De Marco

Nowoczesna garsonka do ślubu cywilnego dla kobiet w każdym wieku

Garsonka wizytowa do ślubu kojarzyć się może jedynie z kobietami w wieku dojrzałym. Nic bardziej mylnego. Oto jak wystylizować garsonkę dla Pani 20+30+40+, aby na ślubie cywilnym wyglądać świeżo, modnie i uwodzić delikatnością.

Nowoczesna garsonka do ślubu cywilnego dla kobiet w każdym wieku

W dniu ślubu cywilnego każda Pani Młoda chce prezentować się pięknie i oryginalnie. Choć garsonka nie jest często wybieraną stylizacją dla Pań Młodych w wieku 20+30+ nasza piękna Klientka – Pani Olivia Verstrepen jest doskonałym przykładem tego, że garsonka to kreacja dla każdego wieku. Wybrana przez Panią Olivię luksusowa garsonka ślubna De Marco Mirela – to doskonała kreacja, swego rodzaju płótno, perfekcyjnie podkreślająca Jej naturalne piękno i delikatność.

Garsonka do ślubu dla 20-latki, 30-latki? Jak się ubrać na własny ślub cywilny?

Najpiękniejsze ekskluzywne ślubne garsonki szyte na miarę w De Marco.

Garsonka czy kostium damski ze spodniami lub spódnicą to kreacje zdecydowanie częściej kojarzone z Paniami w wieku dojrzałym czy Mamą Wesela, niż z Młodą Panią 20 czy 30+. Tymczasem garsonka czy kostium wizytowy może być dla młodej kobiety wstępującej w związek małżeński, tym, czego szukamy planując ślubną stylizację. Luksusowa, doskonale dopasowana garsonka wyjściowa o ciekawym fasonie i wysokiej jakości – pozwoli prezentować się nietuzinkowo, świeżo i subtelnie, jednocześnie odpowiednio do tak wyjątkowej okazji, jaką jest dzień ślubu z Ukochanym.

Ekskluzywne sukienki, garsonki kostiumy damskie do ślubu kościelnego i cywilnego dla młodej pani

Wybrany przez Naszą Klientkę, Panią Olivię Verstrepen kostium wizytowy Mirela, dedykowany na ślub cywilny – idealnie podkreślił naturalne piękno i doskonałą figurę. Nasza nowoczesna, kremowa garsonka Mirela zachwyca klasyczną elegancją i zaskakującym, pełnym lekkości plisowanym rękawkiem. Dekolt w linii ukośnej doskonale eksponuje długą, szlachetną szyję oraz kości obojczyka. Jasna kolorystyka – zapewnia świeży, promienny wygląd i niweluje ewentualne oznaki zmęczenie i stresu. Plisa zastosowana na rękawie, dzięki rozszerzającemu się ku dołowi fasonowi i długości 3/4 – sprawia, że wyraźniej zaznaczona jest uwodzicielska i kusząca krągłość bioder.

Gładka garsonka do ślubu cywilnego Mirela z fantazyjnym rękawkiem 3/4 z plisą to kreacja, która z całą pewnością przyciągnie spojrzenia i wzbudzi zachwyt wśród zgromadzonych.

 Kostium na ślub cywilny Eleganckie garsonki na ślub Garnitur damski na ślub cywilny Sukienka na ślub cywilny De Marco

Gorąco dziękujemy Szanownej Pani Olivii Verstrepen wraz z Małżonkiem za słowa uznania i tak piękne zdjęcia, którymi możemy się podzielić z naszymi czytelnikami. Życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia, by te piękne uśmiechy towarzyszył Państwu przez cały czas! Ślemy serdecznie uściski.

Ekskluzywne stylizacje szyte na miarę w Salonie Mody De Marco
Kostium na ślub cywilny
Eleganckie garsonki na ślub
Garnitur damski na ślub cywilny
Sukienka na ślub cywilny

Czytaj również: Jak się ubrać na własny ślub cywilny?

W czym do ślubu cywilnego po 30-tce? Modne i nowoczesne garsonki ślubne De Marco

De Marco Szycie na miarę on-line.

Coraz więcej młodych kobiet, decyduje się obecnie na skromny, kameralny ślub w USC lub też prosty ślub kościelny jedynie w gronie najbliższych. Na takie okazje także – elegancki i prosty kostium wizytowy czy garsonka, są doskonałą propozycją, zwłaszcza, gdy szukamy kreacji nowoczesnej i zarazem subtelnie nawiązującej do tradycji ślubnych.
Stylizacja do ślubu, na bazie kostiumu czy garsonki De Marco daje możliwość zastąpienia tradycyjnych ślubnych akcesoriów – jak np. welon, nowoczesnym dodatkiem, który doskonale będzie współgrać z wybraną kreacją. Do szytej na miarę garsonki De Marco oferujemy szereg fantazyjnych i przyciągających uwagę dodatków – jak np. fascynatory, broszki czy rękawiczki.

Czy do ślubu cywilnego można iść w białej sukni, białej garsonce czy białym garniturze damskim? Ekskluzywne garsonki do ślubu cywilnego De Marco

Nowoczesne sukienki wizytowe, garsonki czy kostiumy ślubne dla Pani Młodej 20+, 30+? Chcąc wyglądać modnie i elegancko w dniu ślubu cywilnego warto rozważyć wybór naszych pięknych, szytych na miarę kreacji ślubnych.

Najpiękniejsze stylizacje ślubne dla młodej pani. Awangardowe luksusowe garsonki ślubne do cywilnego

Naszej Klientce – Pani Olivii Verstrepen wraz z Małżonkiem – dziękujemy za wybór w tym szczególnym dniu kreacji Atelier De Marco. Życzymy na Nowej Drodze Życia szczęścia i radości z każdego dnia – zawsze razem.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307