Jaka sukienka na 25 lecie, 30 lecie, ślubu? Jak ubrać się na jubileusz?

Jaka sukienka na 25 lecie, 30 lecie, ślubu? Jak ubrać się na jubileusz?

Jaka sukienka na 25 lecie, 30 lecie, ślubu? Jak się ubrać na 25 lecie, 30 lecie ślubu?

Jak ubrać się na jubileusz?


Gronka, kostium damski, garnitur czy sukienka
 na rocznicę ślubu? Jak się ubrać jako jubilatka?

Jubileusz, to wyjątkowe święto, które obchodzone jest z okazji okrągłej rocznicy, czy to ślubu, czy rozpoczęcia pracy zawodowej. To moment doniosły, który zasługuje na odpowiednią oprawę. Szczególną uwagę należy zwrócić na stylizację jubilatki, aby wyglądała olśniewająco podczas tego wyjątkowego dnia.

Wybór odpowiedniej sukienki czy garsonki, kreacji zależy od charakteru uroczystości oraz ilości gości. W przypadku jubileuszy obchodzonych w sali balowej z orkiestrą lub DJ. , idealnym wyborem będzie długa suknia balowa w jasnych odcieniach takich jak śmietana, biel cynkowa czy alabastrowy. Świetnym rozwiązaniem będą również stylizacje w pudrowych odcieniach różu, modnego fioletu, beżu, błękitu czy zieleni. Ważne jest, aby nasza stylizacja harmonizowała z wystrojem sali, tworząc spójną całość.

Ekskluzywne garnitury damskie, garsonki i sukienki na rocznicę ślubu

Na bardziej kameralne przyjęcia w gronie rodziny czy uroczyste obiady w restauracji, minimalistyczne, proste kreacje wizytowe będą idealnym wyborem. Eleganckie wizytowe garsonki, kostiumy damskie lub garnitury są praktyczne i stylowe, doskonale wpisując się w świąteczny klimat uroczystości.

Jeśli jubileusz organizowany jest w ogrodzie, to warto pomyśleć o kreacjach w stylu boho lub koktajlowym. Lekkie i zwiewne sukienki doskonale pasują na takie okazje, tworząc atmosferę Garden Party.

Jak się ubrać na 25 lecie, 30 lecie?

Na stronie internetowej De Marco można znaleźć inspiracje stylistyczne oraz skorzystać z projektowania indywidualnego i szycia na miarę, dzięki czemu każda jubilatka będzie mogła poczuć się wyjątkowo w swojej kreacji.

Niech jubileusz będzie czasem radości i uśmiechu. Cieszmy się przygotowaniami i samą uroczystością, bo te chwile przeminą. To jak zapiszą się w naszej pamięci, zależy tylko od nas. A i w pamięci męża, najbliższej rodziny i znajomych zapiszmy się jako kobieta pełna wigoru, stylu. Jubilatka powinna zaprezentować się pełna kobiecego powabu i elegancji, emanując wdziękiem i pewnością siebie. To także okazja, by pokazać swoje piękno i klasę.

Czytaj również: Jak ubrać się do ślubu? Dojrzała Pani Młoda sukienki, garsonki ślubne i garnitury damskie.

De Marco szycie na miarę

Dla Pań, które życzą sobie konsultacji z Panią Projektant Władysławą Frączek oraz skorzystać z projektowania indywidualnego i szycia na miarę, serdecznie zapraszamy do Salonu Mody De Marco we Frydrychowicach. Spotkania można zorganizować osobiście po wcześniejszym umówieniu terminu pod numerem 33 879 59 31, lub skorzystać z całkowicie zdalnej realizacji zlecenia poprzez sklep internetowy De Marco.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307