Luksusowa odzież damska, suknie wieczorowe i balowe dla 50 latki i 60 latki na rocznicę ślubu

Jak się ubrać na jubileusz? Ekskluzywne sukienki De Marco na rocznicę ślubu

Ekskluzywne sukienki na rocznicę ślubu. Szycie na miarę sukni na jubileusz małżeństwa.

Co założyć na obchody 25-lecia ślubu? Jak ubrać się na jubileusz małżeński? W czym wystąpić na 30., 40., 50. rocznicę ślubu? Prezentujemy eleganckie, stylowe suknie i zestawy wizytowe idealna na rocznicę zawarcia małżeństwa. Luksusowe kreacje na srebrne, złote czy brylantowe gody od uznanej polskiej projektantki Pierwszej Damy RP – Władysławy Frączek.

Luksusowe marki odzieżowe polskie De Marco suknia na jubileusz, rocznicę ślubu,

Nasza piękna Klientka, wraz z Małżonkiem oraz projektantką – Władysławą Frączek, podczas przymiarki szytej na miarę sukni na bazie złotej, żakardowej sukni maxi wieczorowej Nunilona IV– na obchody jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego.

Jak się ubrać na rocznicę ślubu? Luksusowe jasne kreacje wieczorowe od polskiego producenta De Marco

Jaką kreację wybrać na tak wyjątkowy dzień, jakim jest rocznica czy jubileusz zawarcia związku małżeńskiego? Odpowiedź z wielu względów nie może być jednoznaczna, wybór stylizacji zależny jest bowiem od wielu czynników. Z całą pewnością suknia czy komplet powinny być wyjątkowe i zdecydowanie nawiązywać do cudownych i niezapomnianych emocji, jakie odczuwaliśmy w dniu ślubu. Doskonale wyglądają stylizacje nawiązujące do kreacji ślubnych – przy czym nawiązanie to może być różnym względem – fasonu, kolorystyki, tkanin czy charakterystycznych akcesoriów.

Jedwabne suknie do ślubu cywilnego lub na jubileusz małżeństwa.

Luksusowe kreacje wieczorowe w jasnej kolorystyce stonowanego popielu to doskonały przykład stylizacji na wystawne przyjęcie z okazji jubileuszu ślubu. Perfekcyjna kolumnowa suknia Nunilona II, suknia wieczorowa Anatolia z jedwabnym, zdobionym kryształkami szalem czy sukienka Gracjana z przepiękną narzutką ze stójką ozdabianą perełkami – to wytworne propozycje na srebrne, złote czy diamentowe gody.

Styl kreacji na obchody rocznicy ślubu, niezależnie od tego czy jest to 20-lecie, 30-lecie czy np. 40-lecie małżeństwa – uzależnione jest także od tego jak zamierzamy świętować. Jeśli organizujemy uroczysty obiad w gronie rodzinnym i przyjaciół – warto zdecydować się na wizytowy kostium, garsonkę czy sukienkę koktajlową – np. model garsonki Apolonia czy sukienkę koktajlową Sabrina.

Jeśli jednak decydujemy się na zorganizowanie przyjęcia rocznicowego lub jubileuszowego, wieczorowego – warto wybrać kreację odpowiednią na okoliczności – luksusową suknię wieczorową, w której będziemy czuć się i prezentować pięknie i zmysłowo – przypominając Małżonkowi, jak piękną kobietę ma zaszczyt mieć przy swoim boku.

Eleganckie minimalistyczne suknie ślubne dla starszej pani. De Marco

Kreacja na rocznicę uzależniona jest od typu obchodów jakie zaplanowaliśmy. Organizując uroczysty obiad – załóżmy ekskluzywną sukienkę np. żakardową, złotą Aurorę II. Jeśli świętowanie planowane jest na godziny wieczorne – warto „postawić „na kreację maxi, np. przepiękny komplet sukni z żakietem – w królewskim stylu – Nunilona IV lub koktajlową Palomę, ze złotym motywem żakardowej pepitki.

Jubileusz ślubu. Jaka sukienka na rocznicę ślubu? W czym na srebrne, złote gody?

Przyjęcie z okazji rocznicy ślubu czy okrągłego jubileuszu – to coraz popularniejszy sposób na świętowanie tych szczególnych chwil. Organizować je mogą sami Małżonkowie, ale także często potomstwo – w ramach jubileuszowego prezentu. Wystawne przyjęcie często organizowane jest na salach, na kształt przyjęcia weselnego, zwłaszcza, że coraz częściej organizuje się także jubileusze z uroczystym odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Wyprawia się je w dowolnym momencie pożycia, najpopularniejszym są jednak odnowienia przysięgi w gronie rodziny i przyjaciół, w dniu świętowania okrągłych rocznic – cynowej (10 rocznica ślubu), porcelanowej (20 rocznica), srebrnej (25-ta rocznica), szafirowej (45-ta rocznica), złotej (50-ta rocznica ślubu) czy diamentowej (60-ta rocznica zawarcia małżeństwa).

sukienka na rocznicę ślubu szyta na miarę u projektanta. De Marco ekskluzywna polska odzież.

Wybór luksusowej, niezwykle efektownej i zmysłowej kreacji pozwala przypomnieć Małżonkowi, jak piękną i powabną kobietę miał szczęście wziąć za żonę. Na zdjęciu: cudowna para Małżonków, która odwiedziła nasze Atelier, na przymiarkę zamówionej w opcji szycia na miarę kreacji na rocznicę ślubu. Kreacja powstała na bazie modelu sukni maxi Nunilona IV z przepięknego, złotego żakardu. Dla miłośniczek chłodniejszych odcieni oferujemy także srebrną suknię Nunilona III.

W co się ubrać na rocznicę ślubu? Jaka sukienka na rocznicę ślubu? Jak się ubrac na 10 rocznicę ślubu? Jaka sukienka na 50 lecie ślubu? De Marco polskie suknie wizytowe i balowe szyte na miarę

Świętowanie rocznicy czy jubileuszu małżeństwa to wyjątkowe chwile, często w gronie Dzieci i Wnuków. Warto na tę okazję wybrać efektowną, elegancką kreację. Na tę okazję polecamy zwłaszcza ekskluzywne kreacje z tkaniny żakardowej, które doskonale zachowują zadany dłońmi projektanta kształt, dzięki czemu nawet Panie w wieku dojrzałym, często nie doceniające walorów swojej sylwetki, czuć się będą pięknie i naprawdę wyjątkowo. Na zdjęciu: wspaniały komplet Nunilona, komplet żakiet i sukienka Makarena II oraz złota sukienka wizytowa Aurora II.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307