jak się ubrać na jubileusz? Ekskluzywna szyta na miarę garsonka wizytowa maxi De Marco. Jubileusz Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu

Jak się ubrać na jubileusz? Ekskluzywne garsonki damskie De Marco

Jak się ubrać na jubileusz, rocznicę, rozdanie nagród? Jak godnie reprezentować prestiżowe uczelnie, akademie, instytucje?

Ekskluzywna szyta na miarę garsonka wizytowa maxi De Marco. Jubileusz Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu

16 marca Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu obchodziła centralne obchody Jubileuszu 25-lecia powstania uczelni. Na tę wyjątkową uroczystość, prowadząca uroczystość nasza wspaniała Klientka, Pani dr Aneta Oleksy-Gębczyk wybrała luksusową szytą na miarę w Atelier De Marco – garsonkę wizytową ze spódnicą maxi, w pięknym, intensywnym kolorze malinowym.

Wspaniała wieczorowa garsonka ze spódnicą maxi, ręcznie zdobiona autorską kwiatową kompozycją, powstała w naszym Atelier De Marco, według projektu Władysławy Frączek.

25 -lecie Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Centralne obchody Jubileuszu

W dniu 16 marca odbyły się główne obchody 25-lecia Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Uczelnia, powołana 1 lipca 1998 roku, przez 25 lat swojej działalności wykształciła prawie 22 tyś. specjalistów. Jako nowoczesna jednostka kształcenia zawodowego, uczelnia oferuje możliwość studiów na sześciu Wydziałach: Nauk Ekonomicznych, Nauk Humanistycznych, Nauk Społecznych i Sztuki, Nauk Inżynieryjnych, Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie oraz Nauk o Zdrowiu.

Wyjątkowa uroczystość, jaką jest Jubileusz Powstania Uczelni, wymaga odpowiedniego stroju. Najodpowiedniejszym na tę okazję jest damski strój wizytowy. Na tę okazję nasza Klientka, Pani dr Aneta Oleksy-Gębczyk wybrała piękny zestaw wizytowy damski z długą spódnicą – szyte na zamówienie w Atelier De Marco.

W programie głównych uroczystości Jubileuszu Akademii, znalazły się między innymi: uroczysta Msza Święta, orszak oraz posiedzenie Senatu. Podczas części oficjalnej wydarzenia wręczono wyróżnienia Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Zgromadzeni, mieli okazję wysłuchać między innymi: wykładu jubileuszowego oraz krótkiego koncertu chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu.
Patronat Honorowy nad Centralnymi Obchodami Jubileuszu Powstania Akademii, objął dr hab. Przemysław Czarnek, prof. KUL – Minister Edukacji i Nauki.

Jak się ubrać na jubileusz, uroczysty wykład, obchody? Luksusowa wizytowa garsonka damska ze spódnicą maxi De Marco

Męski strój na oficjalne wydarzenia, takie jak jubileusze, obchody, wręczenia nagród i wyróżnień, jest – jeśli chodzi o kolorystykę, dość ograniczony. Panie mogą sobie natomiast pozwolić na znacznie więcej, zarówno jeśli chodzi o fasony, jak i właśnie barwy. Jedną z bardzo eleganckich możliwości stylizacji kobiecej jest ekskluzywna garsonka wizytowa.

Luksusowa garsonka wizytowa kolorystyką, krojem czy wykończeniem powinna być spójna z wizerunkiem i osobowością osoby ją noszącej. Pani dr Aneta Oleksy-Gębczyk na centralne obchody 25-lecia uczelni, wybrała stylową, niezwykle kobiecą garsonkę ze spódnicą maxi, w kolorze malinowym – dostępna w opcji szycia na miarę.

Czytaj również: Jak się ubrać na wręczenie odznaczenia? Odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi – Iwona Gibas

Garsonka wizytowa dedykowana na wyjątkowe uroczystości – jak jubileusze, obchody rocznicy, galę wręczania wyróżnień czy nagród etc. – powinna wyróżniać się szykownym, wytwornym fasonem, ale jednocześnie stanowić przykład dobrze pojętej prostoty – zwłaszcza, jeśli chodzi o wykończenie i dodatki w stylizacji. Doskonałym tego przykładem jest kreacja Pani dr Anety Oleksy-Gębczyk. Przeciwwagą dla intensywnego, malinowego koloru garsonki, jest prosty, bardzo elegancki krój.

Spódnica maxi o fasonie w stylu syrenka – z doskonale dopasowaną, podkreślającą figurę górą, rozszerzająca się od kolan ku dołowi – podkreśla wdzięk i kobiecość. Jej dopełnieniem, jest stylowy żakiet z dekoltem w linii skośnej, wykończony stylową stójką. Asymetryczna linia zapięcia to nowoczesny akcent w duecie z klasycznym wzorem.
Przysłowiową „wisienką na torcie”, przyciągającą uwagę zgromadzonych jest z całą pewnością przepiękna autorska kompozycja kwiatowa, ręcznie formowana, umieszczona na ramieniu przy żakiecie.

Nasza Klientka, Pani dr Aneta Oleksy-Gębczyk, na centralne obchody jubileuszu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zaprezentowała się w szytej na miarę w Atelier De Marco garsonce wizytowej ze spódnicą maxi. Polecamy naszą szeroką ofertę luksusowych wizytowych garsonek damskich zaprojektowanych przez projektantkę Władysławę Frączek.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307