Stylizacje na komunię dla mamy 2024

Jak się ubrać na Komunię Świętą Dziecka? Elegancka stylizacja na Pierwszą Komunię dla Mamy

Jak się ubrać na Komunię Świętą Dziecka?

Pierwsza Komunia Święta Dziecka to okazja niezwykle elegancka i podniosła. Stylizacja, zarówno zaproszonych Gości, jak i samych Rodziców i Chrzestnych powinna ten wyjątkowy charakter odzwierciedlać. Oto jedna z naszych ekskluzywnych kreacji De Marco, idealnych na tę niezwykle uroczyste wydarzenie, jakim jest przyjęcie I-wszej Komunii Świętej.

Państwo Patryk i Monika Karaśkiewicz, podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej Córki. Na tę wyjątkową okazję Pani Monika wybrała ekskluzywną, szytą na miarę garsonkę wizytową z żakardu w duecie kolorystycznym złamanej bieli i białego złota. Źródło: archiwum prywatne Państwa Karaśkiewicz.

Czytaj również: Jak się ubrać na komunię wnuczki, wnuczka? Stylizacja na komunię dla babci

Co założyć na I-wszą Komunię Świętą Dziecka? Komunijny dress code

Komunia Święta to okazja niezwykle elegancka, której głównym punktem są obrzędy odbywające się w Kościele. Z tego powodu, szczególnie ważne jest w wyborze stylizacji na Komunię – zadbanie o to, by strój, zwłaszcza Mamy czy Mamy Chrzestnej, był odpowiedni do rangi i specyfiki uroczystości. Powszechnie przyjętą zasadą dress code na okazje odbywające się w świątyni, jest ubiór elegancki i szykowny, a jednocześnie skromny. Wspomniana elegancja i skromność w ubiorze, powinna objawiać się przede wszystkim w dbałości o odpowiednią długość i fason wybranej sukienki, kostiumu czy garsonki.
Dobrym wyborem na Pierwszą Komunię Dziecka jest z całą pewnością sukienka wizytowa lub garsonka, w której fason będzie dopasowany, ale niezbyt obcisły. Warto zadbać także o optymalną długość – która ładnie wyeksponuje nogi, jednak nie będzie sprawiała dyskomfortu np. przy siadaniu w kościelnej ławce. Polecaną długością jest z całą pewnością długość do kolana lub lekko za kolano.

Piękna i dostojna dwukolorowa garsonka wyjściowa Diana II, sukienka ołówkowa z lekkim płaszczykiem oraz elegancki żakiet z sukienką wizytową Cintia, w wydaniu total look – to perfekcyjne przykłady eleganckich i stylowych stylizacji dla Mamy na Komunię Świętą.

Czytaj również: Eleganckie wiosenne garsonki modne kolory, niepowtarzalne fasony

Jak dobrze wyglądać na zdjęciach z uroczystości? Elegancka garsonka wizytowa na Komunię Świętą Dziecka

Komunia Święta to jedna z najważniejszych okazji rodzinnych, które z całą pewnością będzie wspominana przez długie lata. Wielu Rodziców decyduje się na wynajęcie profesjonalnego fotografa, który z artystycznym wyczuciem i pasją, uwieczni te piękne chwile i „zatrzyma je w kadrze” na zawsze. Z tego też powodu, planując stylizację komunijną zawsze należy pamiętać o tym, aby dobrze wypadała ona na zdjęciach – zarówno w plenerze, jak i pomieszczeniach zamkniętych. Aby prezentować się na fotografiach atrakcyjnie i młodo, warto wybierać sukienki, kostiumy czy garnitury damskie utrzymane w jasnej, rozświetlającej cerę kolorystyce. Świetnie sprawdzą się odcieni bieli dobrane do typu kolorystycznego, beże, karmele czy brązy. Dobrym wyborem będą także z całą pewnością pastele.

Szyta na miarę garsonka wizytowa De Marco na Komunię dla Mamy, charakteryzuje się piękną stonowaną kolorystyką, doskonale podkreśloną talią oraz dekoltem w linii pionowej dopełnionym dostojną stójką żakietu. Wszystkie te elementy perfekcyjnie wpisują się w elegancki komunijny dress code. Źródło: archiwum prywatne Państwa Karaśkiewicz

Czytaj również: Ekskluzywne garsonki na weselę i komunię. Wiosna – Lato 2024

Jak się ubrać na Komunię Świętą Dziecka?

Prócz stonowanej kolorystyki dobrze jest unikać intensywnych wzorów czy faktur, które będą niepotrzebnie zaburzać odbiór całości i rozpraszać uwagę. Doskonałym zabiegiem będzie także wybór kreacji – sukienki czy garsonki, która wyróżniać się będzie dopasowaną górą i wyraźnie podkreśloną talią. Świetnie sprawdzą się zwłaszcza pionowe linie na sylwetce oraz sprzyjające jej wysmukleniu dekolty w linii pionowej (asymetria czy popularny „serek”).

Serdecznie dziękujemy za możliwość wykorzystania zdjęć z uroczystości Komunijnej Pani Monice i Patrykowi Karaśkiewicz. Życzymy radości ze wspólnie spędzonych chwil i wielu równie udanych stylizacji.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307