Jak ubrać się na spotkanie z Panią Premier Beatą Szydło.

Jak ubrać się na spotkanie biznesowe lub po odbiór wyróżnienia, nagrody?

Styl Pani Premier jest minimalistyczny. Garnitury w większości mają klasyczny krój i są w ciemnych służbowych kolorach. Garniaki jakie często nosi, mają jeden krój spodni i klasyczną marynarkę. Ulubiona bluzka ze stojącym kołnierzem w stylu Słowackiego na zawsze zapisana jest w wizerunek Pani Premier.

Jak więc ubrać się na spotkanie z najważniejszą kobieta w Polsce? W brew pozorom to nie łatwa sprawa. W naszym życiu zawodowym i osobistym, wygląd pełni bardzo dużą rolę. Ubiór jest więc szczególnie istotny, zwłaszcza gdy zależy nam na jakości spotkania. Nasz wygląd to niewerbalny komunikat jaki wysyłamy do otoczenia w danym momencie. W naszym stroju powinnyśmy czuć się swobodnie i jednocześnie wyglądać profesjonalnie.

Oto kilka zasad którymi musimy się kierować.

1. Kolorystyka odzieży stonowana. Strój jaki założymy na tego typu spotkanie nie może dominować. Nie wolno zakładać kreacji wyzywających.

2. Długość spódnic nie może być krótsza niż 2 cm nad kolano. Najbezpieczniejsza długość to do pół kolanka. Dekolt sukienki lub bluzki musi być stosowny i pod żadnym pozorem nie odsłaniamy wdzięków.

3. Dobrym wyborem jest sukienka z żakietem. Suknia musi być wyprofilowana do naszej sylwetki. Najlepiej wyglądają sukienki klasyczne, ołówkowe, zwężane do kolan. Pod żadnym względem nie wolno pozwolić sobie na ślady bielizny. Przypomnę, że kolor bielizny to beż. Żakiet do sukienki musi idealnie profilować naszą sylwetkę. Unikamy zbyt dużych marynarek, pamiętając że te „pogrubiają” Marynarka ma szczególnie ważną rolę w naszej prezentacji. To ona odpowiada za ogólny wygląd. Jej krój jest bardzo ważny, musi pokazać nasz charakter.

4. Buty oprócz tego że nienagannie pasują do kreacji to jeszcze muszą zasłaniać palce. Nawet latem na tego typy spotkania zakładamy buty z zakrytymi palcami.

5. Dobieramy pończochy kolorystycznie do kreacji lub do koloru karnacji ciała. Pod żadnym pozorem nie wolno założyć pończoch ciemniejszych niż ręce , szyja, twarz. Nigdy nie pozwalamy sobie na wyjście z gołymi nogami.

6. Unikamy naśladownictwa gospodarza spotkania. W żadnym przypadku nie możemy używać atrybutów jakie charakteryzują lidera. Na spotkanie z Panią Premier Beatą Szydło nie zakładamy broszek ani chusteczek do żakietów.

7. Jeśli chodzi o biżuterię- zasada numer jeden „im mniej tym lepiej”

8. Makijaż bardzo naturalny.

To tylko krótki zarys podstawowych zasad stosownego wyglądu.

Jeśli chcemy wyglądać profesjonalnie i tak być postrzegany przez otoczenie,warto zaznajomić się z tymi zasadami i starać się ich przestrzegać.

granatowy komplet biznesowy de marco, na spodkania i wizyty na wysokim szczebluDe Marco ekskluzywna garsonka  kostium wizytowy na oficjalne uroczystości Garnitur damski o oryginalnym kołnierzu. czarny garnitur damski odzież biznesowa De Marco, kostium Venus idealny na wizytę u prezydenta Kostium szyty na miarę Wizytowy zestaw

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307