Mama wesela po sześćdziesiątce, sukienka dla matki weselnej,

Mama wesela po sześćdziesiątce, 50+.

Kreacje dla mamy wesela w dojrzały wieku. Jak dobrać kreację dla mamy 60+.

Im starsze tym lepiej ubrane. Kreacja dla mamy wesela w tym wieku musi być dobrze dobrana. Z każdym dniem czujemy się lepsze, mądrzejsze. Jest to niewątpliwe prawda. Doświadczenia życiowe uczą, wychowują i dają poczucie nabywania coraz większej wiedzy. Czy jednak w każdej dziedzinie? A jeśli chodzi o ubiór na wyjątkowo ważne uroczystości też mamy taką pewność siebie? Drogie Panie, ubiór jest bardzo ważnym tematem, tak ważnym jak zdrowie, jedzenie czy wypoczynek. Nie wolno ignorować tego tematu zwłaszcza w dojrzałym wieku. Nie wolno poddawać się stereotypom odnośnie ubierania po 60 roku życia. Dbanie o własny wygląd wypracowujemy same przez całe nasze życie. To bardzo dobrze. A dbanie o ubiór ? Czy nie skłaniacie się Panie do utartych stereotypów: „nie wypada…”, „jestem za stara….”, „to dla młodych…”? Wiem, że znaczna większość kobiet tak właśnie robi. Wiem bo rozmawiacie Panie ze mną i to właśnie słyszę.

Pozwolę sobie dzisiaj otwarcie powiedzieć o tych problemach. Wiek to nie wyrok na szufladkowanie. Pamiętajmy podstawową prawdę. „ kobieta piękną jest w każdym wieku” i tego się trzymamy. Jasnym jest, że każda ma inną figurę i nie sposób omówić tematu na jednym przykładzie. Zacznijmy jednak od podstawowych problemów. – Kolor kreacji. Już słyszę jak boicie się śmietany, kremu. Już odpowiadam: dla Młodej Pani jest kolor biały. Dla Mamy Wesela nie polecam białego bo źle by wyglądała, nie twarzowo. Natomiast w śmietanowym czy kremowym każda kobieta wygląda pięknie.

złota sukienka szyta na miarę dla mamy weselaRzecz jasna, że nie mówię aby cała kreacja była jednolita. Absolutnie. Śmietanę umieszczamy w górnej części aby rozświetlała twarz. Poniżej dodajemy inne kolory gdyż mają ważną rolę dspełnienia. Możemy również odwrócić kolory, pod warunkiem, że założymy żakiecik który będzie miał jasny kolor przy twarzy. Na wysokości pasa i bioder pozwolić należy aby podziałały wzory, gipiury, koronki. Taka różnorodność będzie tuszowała fałdki. Do dołu możemy ujednolicić kreację wybierając kolor o lekkim nasyceniu barwy. Polecam to Paniom, które mają szczupłe uda.

Sukienka z żakietem na weseleJeśli jednak natura obdarzyła nas obfitością tej okolicy, to proponuję kreacje które mają wzory do samego dołu. Mowa tutaj o sukienkach ołówkowy.

Śliczna sukienka na wesele, sylwestra, bankiet lub na bal podczas rejsu.Co wybrać kiedy mamy duży biust i nie koniecznie mamy ochotę manifestować o tym całemu światu? Polecam kreacje gdzie wzory pokrywają biust. Ułożone są w ten sposób, że oko nie jest w stanie ocenić objętości i skupia się nad kompozycją. Jest to również propozycja dla Pań które mają szczupłe uda i proporcjonalne biodra.

Piękna ekskluzywna sukienka szyta na miarę, De MarcoJeśli jednak biodra i uda są nieco większe to należy skupić się nad suknią gdzie wzory rozproszą uwagę od wielkości a wzrok skupi się nad analizą wzornictwa. Należy wybierać duże bogate wzory w kontrastowych kolorach bo inaczej będzie odwrotny efekt.

Całe mnóstwo Pań 60+ ma doskonałą figurę i nie mówię tu że trzeba mieć 90, 60, 90. Mówię o zachowaniu proporcji, o prostej sylwetce. Nie ważne czy jest to rozmiar 38 czy 48, ważne aby proporcje ciała były zachowane, aby tkanka tłuszczowa nie przelewała się na fałdy. Ciało utrzymane w jędrności nie rozlewa się mimo większych rozmiarów. Takie Panie mogą poszczycić się swoja figura i nie muszą niczego ukrywać.

Sukienka na wesele, bardzo wygodnaDla takich Pań proponuje suknie bez wzorów, które uwydatniają piękną linię ciała. Są to suknie o jednolitych kolorach ale wyszukanych deseniach. Krój ma dodać wytworności i klasy, bez zbędnych ozdób.

Drogie Panie , najważniejsze jest aby:

1. poznać walory własnej sylwetki i wykorzystać je

2. pamiętać, że jesteśmy piękne i pokazać to

3. piękno należy pielęgnować i dbać jak o zdrowie

4. nie wolno robić sobie barier wiekowych

5. cieszyć się z własnego wyglądu i dbać o niego każdego dnia

6. nasz wygląd jest harmonią z otaczającym światem i podziękowaniem Bogu za dar istnienia.

  Pragniesz aby świat był piękniejszy? Zacznij od siebie.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307