Ekskluzywne suknie dla matki weselnej na jesienny ślub syna lub córki. De Marco luksusowa polska marka.

Jak ubrać się na wesele w listopadzie? Ekskluzywne stylizacje dla mamy i teściowej wesela.

Jak ubrać się na wesele w listopadzie? Ekskluzywne stylizacje dla mamy i teściowej wesela. De Marco polskie suknie i sukienki dla mamy i teściowej wesela.

Najpiękniejsze suknie i sukienki wizytowe z żakietami lub płaszczykami dla mamy na wesele

W co się ubrać na wesele jesienią?

Ekskluzywne stylizacje dla mamy i teściowej wesela na ślub w listopadzie. Wybór koloru sukienki na tę okazję jest kluczowy. Doskonale sprawdzają się barwy nawiązujące do jesiennej palety, takie jak ciemna zieleń, ugry, stonowane pomarańcze, bordo, czerwień, popiele, szarości, szafiry, a także wiecznie eleganckie srebro i złoto. Ślub we Wrześniu, Listopadzie i Październiku dają nam dużo więcej możliwości stylizacyjnych niż kreacje na wesele latem. Różnorodność gramatur tkanin i kolorów jest nieporównywalnie atrakcyjniejsza. W grę wchodzą: mieszanki jedwabie, wiskozowe, bawełniane. Zdobione koralikami, cekinami, kryształami, piórami. Od gładkich tkanin po żakardy.

Salon Mody De Marco Sklep internetowy polskiej projektantki ekskluzywnej odzieży damskie.

O czym powinniśmy pamiętać, ubierając się na listopadowe wesele?

Stylizacje na jesienne wesele wymagają uwzględnienia również odzieży wierzchniej. Aby zachować spójność elegancji, warto postawić na płaszcz lub futro. Unikajmy pikowanych kurtek, które przeważnie należą do ubrań codziennych i klubowych, a nie eleganckich uroczystości. Wybór płaszcza lub futra dodaje szyku i klasy.

Czytaj również: Gdzie kupić ubrani dobrej jakości? Wizytowe kreacje na wesele i nie tylko.

Ekskluzywne suknie dla mamy wesela

W modzie ekskluzywnej wyjątkowo popularne są minimalistyczne stylizacje dla mamy wesela. Ekskluzywne suknie wieczorowe z dodatkowym żakietem lub futrem, eleganckie garsonki oraz kostiumy wizytowe z tkaniny żakardowej stanowią prawdziwy HIT. Kreacje są doskonale dopasowane do sylwetki, pozbawione zbędnych ozdób, co podkreśla wyjątkowy status rodziny oraz styl i klasę mamy pana młodego lub panny młodej.

Jak ubrać się na wesele jesienią. Ekskluzywne suknie dla mamy i teściowej wesela

W kolekcji znajdziemy zarówno długie suknie w fasonie rybki z dodatkowym żakietem lub futrzanym etole, jak i eleganckie sukienki ołówkowe z tkaniny żakardowej. Opcje w stylu retro podkreślające talię oraz powściągliwe ołówkowe sukienki doskonale komponują się z różnymi typami sylwetki.

Jak ubrać się na wesele w listopadzie? Ekskluzywne stylizacje dla mamy i teściowej wesela.

Jedną z podstawowych zasad eleganckiej stylizacji dla mamy wesela to zakryte ręce podczas pierwszej części uroczystości. Jako rodzic panny młodej lub pana młodego pełnimy funkcję reprezentacyjną. Z tond podczas błogosławieństwa i ceremonii zaślubin nie zdejmujemy żakietu tak samo ojcowie wesela, nie zdejmują marynarki, aż do części balowej.

Czytaj również: Ekskluzywny komplet dla mamy panny młodej lub pana młodego. Sukienka z płaszczykiem

Szycie na miarę online

Szycie na miarę online to nasza specjalność. Każdą kreację szyjemy na zamówienie, dostosowując formę, krój i rozmiar do indywidualnych preferencji i sylwetki klientki. Elegancja i unikalność naszych ubrań gwarantują wyjątkowy wygląd na każdej uroczystości.

Najpiękniejsze suknie i sukienki wizytowe z żakietami lub płaszczykami dla mamy na wesele

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307