Ekskluzywna suknia z jedwabiem naturalnym dla mamy panny młodej De Marco luksusowa poslak marka

Ekskluzywna suknia z jedwabiem naturalnym dla Mamy Wesela De Marco

Pełna klasycznego uroku i eleganckiej prostoty sukienka z jedwabnym szalem wykończonym wytworną stójką wysadzaną koralikami – to doskonała propozycja dla Mamy Weselnej – na ślub i wesele Córki czy Syna. Doskonałość i wyrafinowany styl w królewskim wydaniu.

Piękna, minimalistyczna kreacja na ślub i przyjęcie weselne dla eleganckiej Mamy Pary Młodej. Ekskluzywne materiały i doskonałość linii, zapewniają spektakularny, niezwykle wyrafinowany styl. Sukienkę wizytową Gracjana z zachwycającym szalem – narzutką do sukienki z jedwabiu naturalnego wybrała nasza piękna Klientka – Szanowna Pani Justyna Haczkur.

Czytaj również: Ekskluzywne sukienki z jedwabiu naturalnego De Marco szycie na miarę

Eleganckie jedwabne szale do sukienki koktajlowej i wieczorowej De Marco

Luksusowy szal to doskonały sposób na wytworne wykończenie wieczorowej czy koktajlowej stylizacji na wyjątkowe okazje, na czele których z całą pewnością można wyróżnić kreację na ślub i wesele Dziecka. Ze względu na komfort, wygodę a także piękne fasony – Mamy Wesela często decydują się na suknie czy sukienki zmysłowo odkrywające ramiona. Taka kreacja świetnie sprawdzi się podczas upałów oraz długich godzin radosnej zabawy na parkiecie, zwłaszcza po oficjalnej części przyjęcia weselnego, gdzie obowiązujące zasady dress code’u w sposób naturalny ulegają pewnego rodzaju rozluźnieniu. Szal, zwłaszcza o pięknej, przemyślanej linii i wytwornym wykończeniu stanowi w ten sposób doskonałą alternatywę dla bardziej zabudowanych kreacji z rękawami.

Ekskluzywna suknia z jedwabiem dla Mamy Wesela De Marco

Dostępne w naszym Atelier De Marco oraz za pośrednictwem strony internetowej – piękne sukienki koktajlowe o fasonie ołówkowym, z luksusowym szalem z naturalnego jedwabiu, z fantazyjną, wysadzaną perełkami ceramicznymi stójką – Gracjana i Gracjana II.

Czytaj również: Ekskluzywny komplet dla mamy panny młodej lub pana młodego. Sukienka z płaszczykiem

Najmodniejsze, zmysłowe kreacje dla Mamy Wesela De Marco z jedwabiu

Odkryte ramiona, nawet jeśli możemy pochwalić się najpiękniejszą i najmodniejszą suknią czy sukienką – powinny zostać okryte zarówno w Kościele, jak i podczas przyjęcia weselnego – gdy zasiadamy do stołu. Lekki, pełen delikatnego uroku i elegancji szal z wysokiej jakości materiału i przyciągającego wzrok wykończenia – jak w przypadku naszej koktajlowej sukienki Gracjana czy Gracjana II, stanowi doskonałe rozwiązanie dla Mamy Wesela, ale także Kobiet wymagających, miłośniczek dobrego stylu i komfortu – na różnego rodzaju przyjęcia i uroczystości.

Najpiękniejsza suknia dla matki wesela. Dystyngowana stylizacje z jedwabnym szalem. Sukienki De Marco szyte na miarę na ślub córki lub syna.

Sukienki koktajlowe dedykowane dla Mamy Weselnej – Gracjana i Gracjana II, wyróżniają się klasyczną prostotą, królewską elegancją i uwodzicielską delikatnością. Swoistą „kropką nad i” doskonale dopasowanej i podkreślającej wspaniałą kobieca figurę sukienki koktajlowej, jest z całą pewnością szyty z dbałością o najdrobniejsze detale – jedwabny szal o asymetrycznym kroju, z wytworną stójką zdobioną koralikami. Szyta na miarę sukienka De Marco z jedwabnym szalem z linii Gracjana, wybrała na szczególną okazję, jaką jest ślub i wesele Córki – nasza wspaniała Klientka Pani Justyna Haczkur.
Luksusowy jedwabny szal zapewni delikatne okrycie przed chłodem klimatyzacji, pozwalając jednocześnie na zaprezentowanie się zgodnie z obowiązującymi zasadami dress code’u. Jedwabne wykończenie na ramionach doskonale układa się także w ruchu – może stanowić więc dodatkowy walor i atut stylizacji weselnej, wobec której nie sposób będzie przejść obojętnie.

Serdecznie dziękujemy Szanownej Pani Justynie Haczkur, za wybór naszych kreacji De Marco oraz możliwość zaprezentowania zdjęć z uroczystości. Życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, a Parze Młodej pomyślności na Nowej Drodze Życia.

Czytaj również: Ekskluzywna suknia dla Mamy Wesela. Luksusowe stylizacje na wesele z koronką De Marco

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307