Ekskluzywne garsonki De Marco luksowe polskie marki. Ekskluzywna odzież damska

Jak ubrać się na wesele w żałobie? Sukienki i garsonki dla mamy wesela w żałobie

Jak ubrać się na wesele w żałobie? Sukienki i garsonki dla mamy wesela w żałobie.

Co założy na wesele syna / córki gdy się jest w żałobie?

Życie pisze scenariusze, z którymi czasami ciężko jest się pogodzić. Jednak musimy los przyjąć i takim scenariuszem jest żałoba, w momencie kiedy przygotowujemy się do jednego z ważniejszych wydarzeni rodzinnych, jakim jest ślub i wesele naszego dziecka. Czy pogodzenie tradycji żałoby, żalu po zmarłej bliskiej osobie i radości z wesela jest możliwe?

Elegancja i szacunek wobec tradycji żałoby oraz radości związanej z uroczystością wesela można doskonale pogodzić poprzez odpowiedni dobór stylizacji dla mamy pana młodego lub panny młodej. Wybór jest jednak trudny, gdyż oba te elementy życia stają w sprzeczności.

Równowaga i harmonia yin yang. Ekskluzywne stylizacje De Marco dla mamy wesela w żałobie

” Coś się kończy, coś się zaczyna”

Mama wesela w żałobie. Jaką kreacje wybrać na ślub córki lub syna jak mam żałobie? Porady stylistki i projektantki Władysławy Frączek.

Ekskluzywne stylizacje oferowane przez salon mody De Marco pozwalają znaleźć właściwą równowagę między żałobą a ślubem dziecka. Jak równowagę pomiędzy zamknięciem starego rozdziału i otwieraniem nowego. Zestawienie śmietanowego koloru z głęboką czernią podkreśla naszą moc i wyrazistość. Klasyczna kombinacja bieli i czerni dodaje wdzięku, symboliki i stylu.

De Marco luksusowe polskie marki odzieżowe. Szykowne stylizacje dla mamy wesela. Zamów szycie miarowe on-line bez wychodzenia z domu!

Czytaj również: Jak się ubrać na wesele we wrześniu? Modne stylizacje weselne na jesień 2023

Jak ubrać się na wesele w żałobie?

Mama wesela w żałobie. Ekskluzywne sukienki i garsonki na wesele De Marco

Jaka sukienka, garsonka dla mamy wesela w żałobie. Stylizacje dla mamy wesela w żałobie Ekskluzywne stylizacje dla mamy wesela w żałobie Jak powinna się ubrać mama wesela w żałobie stylizacje z De Marco

Piękne suknie i garsonki, które proponuje nasza marka De Marco, umożliwiają zachowanie powagi żałoby oraz elegancji w czasie wesela. Wyrafinowany żakiet z lekkimi rękawami oraz spódnica w jasnych kolorach, takich jak śmietanka czy alabaster, tworzą harmonijną stylizację.

Skupmy się na żakiecie gdzie, rękawy są głównym zdobnikiem stylizacji. Te oryginalne elementy uszyte z organzy zebrane na wąskim mankiecie sprawiają niezwykłe oniryczne wrażenie. Rzadko spotykana tak doskonała transparentność tkaniny robi niesamowite ważnie niemal iluzji rękawa, a nie realną część stylizacji. Pomimo mocno zabudowanego fasonu żakietu dzięki lekkim rękawom cała stylizacje jest doskonale wyważona i spełnia wszelkie wymogi Dress code mamy wesela.

Czarno biała minimalistyczna suknia wieczorowa. De Marco luksusowa marka premium.

Kolejną propozycją jest długa czarno-biała sukienka maxi, o wysokim rozcięciu z tyłu. To elegancka opcja dla mamy wesela w żałobie. Asymetria sukienki dodaje stylizacji ekstrawaganckiego charakteru. Awangardowe połączenie długiej sukni wizytowej z białym frakiem doskonale maskuje ewentualne niedoskonałości figury, optycznie koryguję skoliozy i inne wady postawy. Oryginalne połączenie dwóch stylizacji zamyka dekolt serek. Optyczne przecięcie sylwetki w pionie wzdłuż bocznego szwa dodatkowo działa wyszczuplająco.

Ekskluzywne stylizacje są starannie dopracowane, aby wyrazić szacunek dla tradycji żałoby i jednocześnie podkreślić radość związaną z weselem dziecka. De Marco to nie tylko ubrania, to prawdziwe dzieła sztuki, tworzone na miarę i z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. Dzięki tym kreacjom mama pana młodego lub panny młodej może wyrazić swoje uczucia i postawić na elegancję w trudnym momencie, nie rezygnując z uczestnictwa w radosnym wydarzeniu.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307