To jak się ubierać świadczy o tym jak się traktujesz! Elegancka odzież damska sklep internetowy De Marco Ekskluzywna odzież damska producent, atelier, marka polska

Jaki wpływ ma ubiór na samoocenę? Ekskluzywna odzież damska producent, marka, atelier De Marco

Ekskluzywna odzież damska producent sukienek, garsonek, kostiumów damskich, płaszczy, garniturów damskich szytych na miarę on-line.

Jaki wpływ ma ubiór na samoocenę?

Ekskluzywna odzież damska producent, marka, atelier De Marco

Wśród licznych renomowanych firm modowych w Polsce istnieje wiele pracowni, które zatrudniają lokalną społeczność, tworząc swoiste rodzinne atmosfery. Jedną z takich pracowni krawieckich jest De Marco. Tutaj, miłość do tworzenia unikatowych kreacji odzwierciedla się w każdym projekcie, a proces od projektu do realizacji odbywa się na indywidualne zamówienie. To wzruszające chwile, gdy klientki mogą zobaczyć swoją metamorfozę w stylizacjach, które nie tylko korygują sylwetkę, ale także podnoszą poczucie własnej wartości. To momenty, które przypominają sceny z „amerykańskich filmów”.

Nasze spotkania z klientkami w Salonie Mody De Marco często otwierają oczy na fakt, że sposób, w jaki się ubieramy, wpływa na nasze samopoczucie i postrzeganie siebie samej. To nie tylko kwestia wyglądu zewnętrznego, ale również kluczowy element naszej samooceny. Odpowiednia stylizacja może sprawić, że poczujemy się pewniej, piękniej i bardziej zauważalnie. To od nas zależy, jak chcemy być postrzegane przez innych, a nasza garderoba ma w tym kluczowe znaczenie.

ądź dobra dla siebie, a będziesz emanować radością i energią, dając szczęście i inspirację innym!

Ubiór ma wpływ na samoocenę.

To jak się ubierać świadczy o tym jak się traktujesz!

Ubieranie się zgodnie z własnym stylem i poczuciem estetyki może znacząco wpłynąć na naszą psychikę. To, jak się prezentujemy, odzwierciedla nasze nastawienie do siebie samej i wpływa na sposób, w jaki nas postrzegają inni. Jeśli nie pielęgnujemy swojego wyglądu i nie dbamy o siebie, może to prowadzić do obniżenia samooceny i frustracji. Warto zacząć od małych kroków, a jednym z nich jest uśmiechnięcie się do własnego odbicia w lustrze. No i oczywiście umówienie się na spotkanie ze stylistką w De Marco ;) .

Bądź dobra dla siebie, a będziesz emanować radością i energią, dając szczęście i inspirację innym!

Czytaj również: Jak ubrać się na prezentacje, wykłady, wywiady… Stylistka komentuje błędy prelegentów i dziennikarzy.

Ekskluzywna odzież damska producent De Marco

Ekskluzywna odzież damska De Marco to polska marka, polski projektant i polska moda na najwyższym poziomie. Nasze kreacje szyte na miarę pozwalają każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo i pewnie siebie. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie ze stylistką, abyśmy mogli wspólnie zbudować Twoją szafę kapsułową, dopasowaną do Twojego stylu życia, pracy i osobowości. Sukces to pewność siebie, a pewność siebie można osiągnąć poprzez odpowiednią stylizację, która odzwierciedla Twoją unikalną osobowość.

Ekskluzywna odzież damska prawdziwa perła na krajowej modowej scenie. Nasz luksusowa polska marka odzieżowa jest ukierunkowana na kobiety ceniące klasykę, wyjątkowe kroje i niepowtarzalny styl. Minimalistyczne fasony to mistrzowskie dzieła krawieckiego rzemiosła, podkreślające kobiece piękno w niezwykle subtelny sposób.

Czytaj również: Jak się ubrać na wystąpienie publiczne? Faux pas w stylizacjach prelegenckich.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307