Jedwabne sukienki na lato. Idealna stylizacja na upały

Jedwabne sukienki na lato. Idealna stylizacja na upały

Jedwabne sukienki na lato. Idealna stylizacja na upały

Polskie sukienki z jedwabiu naturalnego.

Wysokie letnie temperatury to pogoda, do której tęsknimy przez większość roku. Upalne dni potrafią być jednak problematyczne, zwłaszcza, gdy do pracy, na uroczystości czy wydarzenia kulturalne, zwłaszcza w plenerze – chcemy ubrać się odpowiednio do okazji. Co więc nosić latem, aby wyglądać stylowo i elegancko, a jednocześnie czuć się wyjątkowo wygodnie?

Nasza Klientka, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, P. Iwona Gibas, w zaprojektowanej i uszytej w naszym Atelier – eleganckiej, jedwabnej sukience na lato w długości midi.

Co nosić latem aby czuć się komfortowo?

Jedwabne sukienki na lato. Idealna stylizacja na upały

Polskie sukienki z jedwabiu naturalnego.

Charakterystyczne dla wiosny i lata – wysokie temperatury, sprawiają, że aby czuć się komfortowo, często musimy przeorganizować swoją garderobę. Oczywiście do pracy w biurze, na eksponowanym stanowisku, na którym obowiązują zasady dress code’u – zmiany te będą dopuszczalne w dość małym zakresie. Jednak są sytuacje, w których możemy pozwolić sobie na większą swobodę. Jakie zmiany wprowadzić w szafie na lato?

Elegancja połączona z wygodą. Nasza Klientka p. Iwona Gibas doskonale wie, jak zawsze zaprezentować się z klasą. Na zdjęciu – w naszej jedwabnej sukience na lato stworzonej w ofercie Szycia miarę.

Luźna, ale elegancka sukienka na lato

Przede wszystkim noszone przez nas ubrania powinny być lekkie i niezbyt mocno przylegające do ciała fasony. Im wyższa temperatura, tym większy będę sprawiały dyskomfort i uczucie gorącą, a co za tym idzie osłabienia.

Przewiewna, jedwabna sukienka midi na upały

Jedwabne sukienki na lato

Zdecydowanie warto także „postawić” na przewiewne, „oddychające”, możliwie naturalne tkaniny. Dobrze sprawdzi się oczywiście bawełna, len czy wiskoza. Idealnym wyborem będzie z całą pewnością jedwab. Jedwabne kreacje dzięki wysokiej zdolności odprowadzania wilgoci i zapobieganiu poceniu się, a także wyjątkowemu uczuciu chłodzenia na skórze – doskonale sprawdza się nawet w czasie naprawdę wysokich temperatur.

Sz. P. Iwona Gibas, podczas pokazu mody renesansowej: „Dwór z aksamitu i pereł”, który odbył się na dziedzińcu arkadowym na Zamek Królewski na Wawelu- wystąpiła w kreacji z naszego Atelier De Marco.

Jak czuć się komfortowo i wyglądać pięknie latem? Jedwabne sukienki na lato

W ramach oferty naszego Atelier, proponujemy szereg luksusowych kreacji idealnych na wysokie, letnie temperatury. W ramach Szycia na miarę, tworzymy kreacje odpowiadające potrzebom naszych Klientek, zarówno jeśli chodzi o ulubione fasony jak i wysokiej jakości tkaniny.
Sukienka zaprojektowana i uszyta dla Pani Iwony Gibas, to piękna kreacja w długości midi, wyróżniająca się klasyczną prostotą, w której na „pierwszy plan” wysuwa się zastosowanie jedwabiu o niezwykle kobiecym, intrygującym princie i cudownej kolorystyce.

Luźny, prosty fason jedwabnej, letniej sukienki bez rękawów urozmaicają dodatkowo cięte w lekkim skosie falbany w dolnej części kreacji. Dla dopełnienia stylizacji, talia została podkreślona klasycznym, eleganckim paseczkiem.

Sukienkę w stylu naszej pięknej Klientki p. Iwony Gibas i inne jedwabne kreacje na lato, zamówisz w opcji Szycie na miarę.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307