Ślub i wesele w stylu glamour. Najmodniejsze ekskluzywne stylizacje dla Mamy Wesela

Najmodniejsze ekskluzywne suknie dla Mamy Wesela

Wesele w stylu glamour to jeden z najpopularniejszych trendów wśród organizujących ślub i wesele par. Zachwyca elegancją, bogactwem i klasą. Kreacje, nie tylko dla Panny Młodej, ale także dla Mamy Wesela także powinny wyróżniać się wyjątkową elegancją i luksusem. Jak wybrać idealną kreację dla Mamy Pary Młodej w stylu glamour? Jak uniknąć przesady, jednocześnie wyglądając wytwornie?

Szykowne unikatowe elementy dekoracji, luksusowe wnętrza a przede wszystkim ekskluzywne kreacje w stylu królewskim, to cechy charakterystyczne zachwycającego motywu weselnego glamour.

Wybór motywu wesela. Wytworny styl glamour

Decyzja odnośnie głównego stylu w jakim chcemy utrzymać uroczystości ślubu i wesela, może wydawać się trudna i dla niektórych niepotrzebna. Mimo wątpliwości warto jednak powziąć decyzje odnośnie interesującego nas motywu – w dużej mierze bowiem, ułatwi nam on organizację wydarzenia, a sama uroczystość pod każdym względem zachwyci Gości spójnością i dopracowaniem. Jednym z najpopularniejszych i z całą pewnością najbardziej spektakularnych, jest ślub i wesele w stylu glamour. Czym charakteryzuje się weselny motyw glamour? To przyjęcie weselne, dekoracje w Kościele i wszelkie inne elementy, których wspólnych mianownikiem jest królewska elegancja, przepych i bogactwo. Nie ma tu obowiązującej określonej kolorystyki, choć popularnymi są z całą pewnością kolory srebra czy złota, a także tzw. jewel tones, czyli kolorystyka nawiązująca do kamieni szlachetnych.

Blask jest nieodłącznym elementem wesela w stylu glamour.
Zachwycająca, długa suknia balowa w typie kolumnowej Ronja, uszyta z wyjątkowej tkaniny,
imitującej miliony drobnych kryształków – doskonale wpisuje się w tę stylistykę

Kreacje w stylu glamour. Suknie balowe w stylu rodziny królewskiej

Prócz wyszukanych, luksusowych dekoracji, „główną rolę” z całą pewnością odgrywać będą kreacje osób najważniejszych – Państwa Młodych oraz Rodziców, na których zwrócone będą oczy wszystkich przybyłych. Warto zadbać więc, by kreacje weselne, korespondowały z wybranym motywem. Kluczem w wyborze sukienki glamour, nie tylko dla Panny Młodej, ale przede wszystkim dla Mamy Wesela, będzie umiejętne dobranie stylizacji – która zachwyci pięknem, szykiem i bogactwem, nie będzie jednak razić przesadnym nim epatowaniem.

Suknia dla Mamy Wesela Oksana. Wspaniała klasyczna suknia za kolano w kolorze „brudnego różu”, której ukoronowaniem jest luksusowy szal z autorską kompozycją kwiatową w kolorze kreacji.

Zdecydowanie na ślub i wesele dziecka w stylu glamour, sprawdzą się ekskluzywne, wytworne suknie balowe w długości maxi, o pięknych klasycznych fasonach, wykonane z najwyższej jakości materiałów – uzupełnione wyjątkowo stylowymi dodatkami i detalami.

Najmodniejsze ekskluzywne suknie dla Mamy Wesela

Doskonałym przykładem pięknych, wytwornych sukni dla Mamy Wesela na przyjęcie w stylu glamour, będą kreacje brytyjskiej rodziny królewskiej, na czele z uznawaną obecnie za ikonę stylu Księżną Cambridge – Katarzyną czy podziwianej hiszpańskiej królowej Letycji.
Na zdjęciu: zjawiskowa suknia wieczorowa dla Mamy Wesela- Daniela

Wytworna suknia balowa Ronja
przepiękna kreacja weselna dla Mamy Pary Młodej.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307