Kolory mają moc. Pomarańczowy żakiet De Marco w ofercie szycia na miarę

Kolory mają moc. Pomarańczowy żakiet De Marco w ofercie szycia na miarę

Pomarańczowy żakiet De Marco. Modne intensywne kolory 2022 – 2023

Wybór odpowiedniego koloru w stylizacji ma ogromne znaczenie dla budowanego przez nas wizerunku. Nawet, gdy sobie tego nie uświadamiamy – barwy jakie nosimy mają duży wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Warto więc, obok dopasowanych do naszego typu sylwetki fasonów, wybierać świadomie te kolory – które będą „pracowały” na naszą korzyść.

W naszym, dostępnym w ofercie szycia na miarę pomarańczowym żakiecie,
Pani Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego,
wystąpiła na obchodach Dożynek w Gminie Polanka Wielka.

Pomarańczowy. Kolor radości i sił witalnych

Pośród innych kolorów – pomarańczowy zdecydowanie wyróżnia się ogromnymi pokładami energii, jakie w sobie niesie. Jako kolor pochodny czerwieni i żółci, jest barwą niezwykle żywą, przywodzącą na myśl zabawę, radość i pobudzającą do działania. W stylizacjach pomarańczowy wspiera wizerunek osoby odważnej, optymistycznie nastawionej do życia, pełnej ciepła i otwartej na innych.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwona Gibas, podczas obchodów Dożynek w Gminie Polanka Wielka, w stylizacji na bazie dopasowanego żakietu De Marco,
dostępnego w ofercie szycia na miarę.
Pomarańczowy to kolor radości, który świetnie sprawdza się np. na spotkaniach w plenerze, wspierając wizerunek osoby niezwykle otwartej, towarzyskiej i z optymizmem kroczącej przez życie.

Modny pomarańczowy. Idealny na lato

Pomarańczowy żakiet De Marco. Modne intensywne kolory 2022 – 2023

Kolor pomarańczowy to barwa mocno kojarząca nam się z czasem radosnego wypoczynku. Nie dziwi więc fakt, że cyklicznie jego popularność wzrasta szczególnie w okresie letnim. Warto wykorzystywać moc pomarańczowego w swoich stylizacjach, dzięki niemu bowiem jesteśmy postrzegani jako osoby niezwykle towarzyskie i otwarte. Nawet w sytuacjach mniej formalnych, gdzie jednak pełnimy funkcje reprezentatywne – pomarańcz będący elementem stroju, sprawia, że wśród zgromadzonych rozbudzimy chęć do działania i odwagę do zmiany, jednocześnie zmniejszając dystans z audytorium.

Modny kolor pomarańczowy jako element stylizacji, podkreśla otwartość i towarzyski charakter.
Na zdjęciu: Nasza wspaniała Klientka – Pani Iwona Gibas, w Krynicu Zdroju, podczas Europejskiego Festiwalu Biegowego.

Pomarańczowy kolor jako element podkreślający pewność siebie i witalność. Jest to praktyczny zabieg zwłaszcza gdy pełnimy odpowiedzialną funkcję społeczną.

Elegancka pomarańczowa stylizacja jest wspaniałym wyborem w przypadku gdy pełnimy rolę „gościa specjalnego”.

Elegancki wizytowy żakiet w najmodniejszym intensywnym kolorze idealnie sprawdzi się na uroczystościach, w których musimy być zauważeni.

Z czym łączyć pomarańczowy żakiet De Marco

Aby pomarańczowy dobrze prezentował się w stylizacjach, należy stosować go z umiarem, umiejętnie łącząc z innymi kolorami. Chcąc nadać mu elegancji i subtelności, możemy z powodzeniem zestawić go z klasyczną czernią, szarością czy granatem.

Pani Iwona Gibas, na Europejskim Festiwalu Biegowym, wystąpiła w pomarańczowym żakieciku z oryginalnymi rękawkami, który zestawiła z klasyczną, plisowaną spódnicą maxi w kolorze granatowym.

Świetnie też oranż komponował się będzie w odważnym połączeniu prosto z natury – czyli zielenią. Aby trochę uspokoić, wyciszyć stylizację – można z powodzeniem zestawić pomarańczowy ze złamaną bielą czy beżami.

Oranż ze zgaszoną bielą to niezwykle efektowne, energetyczne połączenie.
źródło: malopolska.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307