Koronawirus- polska projektantka radzi.

Jak się zrelaksować, żeby nie zwariować. Coś na poprawę humoru w czasie trwającej kwarantanny.

Koronawirus polska projektantka radzi. :D

Jak dbać o siebie w 2020? :)

Temat koronawirusa dotyka cały świat. Na szczęście niecały świat jest chory. Wszyscy jednak stosujemy się do wszelkich zasad, jakie zostały nam przekazane przez ministerstwo zdrowia. Znaczną część czasu przebywamy w swoich mieszkaniach i nikt na dzień dzisiejszy nie wie, jak długo to potrwa. Zakładamy jednak, że kwiecień będzie miesiącem, który spędzimy w domu.
Najważniejszą sprawą jest, aby nie ulec panice i nie pozwolić, aby stres przeją stery. Czarnowidztwo trzeba szybko wyrzucić ze swojej przestrzeni życiowej i przyciągnąć do siebie spokój i wiarę. Wszyscy dobrze wiemy, że nie jest to łatwe. Ale jak już powiedziałam, nie wolno nam się załamywać, wręcz przeciwnie, nasze myśli muszą być pozytywne i przepełnione optymizmem. Aby tak się stało, musimy przywołać do siebie tematy, które sprawiają nam przyjemność. Każda z nas ma swoje pasje , przyjemności i zainteresowania.
Jeśli czytasz teraz mój artykuł, to może oznaczać, że interesujesz się modą. Jesteś osobą bardzo elegancką i wytworną. Twoje ubrania cechuje wysoka klasa i piękny styl.
Bardzo się cieszę, że jesteśmy razem.
Pozwólmy więc aby nasze serce, myśli i wyobraźnia przeniosły się w świat idealnych kreacji i pięknych stylizacji. Temat dobrego wyglądu nie obowiązuje wyłącznie publicznych występów czy wielkich bali. Dobry wygląd jest podstawą wypracowanego stylu życia. Bez względu na to czy tego chcemy, czy nie, to wygląd jest odzwierciedleniem naszego nastroju, odkrywa nasze wnętrze i przekazuje informacje bliskim. Nie trzeba słów, gestów ani czynów, aby wyrazić swoje samopoczucie. Drogie Panie, większość z nas wypracowała sobie przez lata swoją pozycję nie tylko w pracy, biznesie czy polityce, ale przede wszystkim w rodzinie. Znaczna większość z nas jest żoną, matką, babcią, teściową, córką.
Naszym obowiązkiem jest trwać w sile i dawać wsparcie rodzinie. Pod żadnym względem nie wolno zejść z poziomu. Aby tak było, musimy dbać o swój wygląd nawet kiedy nie wychodzimy z domu. Pierwszym przekazem, jaki dajemy innym, jest nasz wygląd! To jest właśnie pierwszy sposób na przekazanie informacji do najbliższego otoczenia.
Nie pozwólmy więc się ponieść się słabości i postawić na przekaz „później pomyślę co zrobić”. Takie czekanie osłabia pewność siebie i budzi niepokój w całej rodzinie. Wszyscy przyzwyczajeni do naszej eleganckiej prezencji, zobaczywszy „inny obraz” mogą popaść w pewne obawy. Nie będzie to korzystne ani dla rodziny, ani dla nas samych.


Co więc robić? Proponuję zając się kompletowaniem swojej garderoby. Nigdy nie miałyśmy na to wystarczającego czasu. Jak już mamy „wypucowane” mieszkanie, to czas na szafy. To jest sporo pracy. Aby stało się to przyjemnością, proponuję zrobić sobie własny pokaz mody. Przygotuj sobie ubrania, których nie zakładałaś od dawna, sprawdź, czy można je skompletować z innymi ubraniami, a może stworzysz właśnie fantastyczną, niepowtarzalną stylizację. Jeśli nie masz pomysłu, to wierz mi, tego cucha trzeba wyrzucić.
Tak wieszak po wieszaku, posegreguj całą garderobę i zrób sobie własną prezentację. Dobierz odpowiednie, buty, dodatki, kapelusze, rękawiczki i tak dalej. Przemyśl makijaż, jaki byłby najodpowiedniejszy, a jak masz jeszcze siły, to go zrób. Jeśli cała garderoba została już posegregowana i zbędne ubrania poszły do przekazać komuś, komu są bardziej potrzebne, a Ty ciągle czujesz nie dosyt, to pomyśl teraz czego brakuje w Twojej szafie i zapisz to. Zaplanuj co powinnaś dokupić aby twoje stylizacje były kompletne i fascynujące. Mając za sobą taką „robotę”, usiądź przy kompie i poszukaj potrzebnych dodatków czy ubrań, tak aby zestawy były już skompletowane. Po skończonej kwarantannie Twoja garderoba będzie przygotowana na cały rok, a Ty nie będziesz wystawała przy szafie pół godziny, zanim zdecydujesz się co założyć. To nie jest jedyny plus takich operacji. Sama poczujesz jak wiele znaczy stylizacja i wybierzesz tylko te najodpowiedniejsze dla siebie. Prezentując się mężowi czy rodzinie zauważysz ich reakcję i będziesz miała gotowy sondaż na temat danej kreacji. Takie działanie ma na celu dobrą zabawę i mnóstwo przyjemności. Mając do siebie odpowiednie podejście, pozwalamy sobie na humor i wiele fantastycznych i zabawnych działań.

Drogie Panie, życzę Wam wiele cudownych chwil, którymi obdarujecie swoje rodziny.
Niech ten okres pozwoli na realizację tego na co nigdy nie było czasu.

Serdecznie pozdrawiam Władysława Frączek

https://www.demarco.pl/

Dbaj o swoją figurę, ćwicz w domu.
Codzienny makijaż, maseczki, i kremy na twarz.
Upożądkuj swoją garderobę. Sprzątanie szafy.
Porób zestawy ubrań w których będziesz wychodzić.

Naturalnie zaparzam do obejrzenia mojej kolekcji na sklepie internetowym. http://www.sklep.demarco.pl/pl/


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307