Zakupu podczas epidemii korono-wirusa. Wytworne stroje dyplomatyczne. Garsonki biznesowe w dyplomacji. Kompleksowa stylizacja na spotkania biznesowe.

Zostań w domu. Telekonferencje i stylizacje on-line. Jak złożyć zamówienie na kreację w czasie trwającej epidemii koronawirus.

Zakupy podczas epidemii koronawirus.

Kompleksowa obsługa on-line podczas telekonferencji na temat stylu, ubioru i realizacji zamówienia.

Wytworne stroje dyplomatyczne.
Garsonki biznesowe w dyplomacji.
Kompleksowa stylizacja na spotkania biznesowe.

Drodzy Państwo, witam Was serdecznie w tym trudnym dla wszystkich czasie . Cały świat pogrążony jest jednym tematem i coraz trudniej odetchnąć aby pomyśleć o czymś przyjemniejszym. Wszyscy mamy nadzieję, że sytuacja wróci do normy i latem będziemy funkcjonować normalnie.

Dzisiaj chcę Państwu przybliżyć możliwość spotkania on-line za pomocą telekonferencji. Jest to zderzenie współczesnych metod telekomunikacji z tradycyjną obsługą. To doskonały sposób na spotkanie z każdego miejsca na ziemi w celu omówienia i zaprojektowania odpowiedniej stylizacji jaka będzie mam potrzebna na jesienne czy letnie uroczystości. W taki sposób można również wybrać ze sklepu odpowiednią stylizację .
Na telekonferencję należy umówić się mailowo: info@demarco.pl lub telefonicznie: 502 142 267. W przypadku kiedy chcemy zrobić zakupy ze sklepu internetowego, należy przygotować centymetr krawiecki, aby na bieżąco móc podawać wymiary swojego ciała. Obsługa sklepu pokaże wybrany produkt i omówi jego walory oraz służy fachową doradą.
Drugie spotkanie jest dla Pań które poszukują odpowiednich kreacji, które trzeba uszyć na miarę lub zaprojektować. Jest to spotkaniem ze mną. Wówczas za pomocą aplikacji mesendżer łączymy się na wideo i rozmawiamy na temat potrzebnej stylizacji. Wówczas widząc Pań urodę i figurę, mam możliwość zaprojektowania kreacji, pokazania tkanin, kolorów, przedstawić właściwości modelu i dobrać odpowiednie dodatki. Panie na spotkanie ubrane są w cieniutką koszulkę, tak abym mogła zobaczyć dokładnie figurę i budowę ciała. Potrzebny jest również centymetr krawiecki. Wszystkie projekty zobaczycie Panie w formie szkicu, który powstaje na oczach widza. Przed takim spotkaniem należy zrobić wpłatę http://www.sklep.demarco.pl/pl/indywidualne-spotkanie-z-projektantka-odziezy
w wysokości 200 złotych. Kwota ta będzie odliczona od ceny zakupionego produktu. Jeśli jednak Panie nie zdecydujecie się na zakup kreacji, kwota ta będzie należnością za spotkanie.
O terminach realizacji porozmawiamy na spotkaniu.
Do zobaczenia.

Serdecznie zapraszam. Władysława Frączek

Zakupy podczas epidemii koronawirus.

Zostań w domu. Telekonferencje i stylizacje on-line. Jak złożyć zamówienie na kreację w czasie trwającej epidemii korono-wirusa. Kompleksowa obsługa on-line podczas telekonferencji na temat stylu, ubioru i realizacji zamówienia.Zostań w domu. Telekonferencje i stylizacje on-line. Jak złożyć zamówienie na kreację w czasie trwającej epidemii korono-wirusa. Kompleksowa obsługa on-line podczas telekonferencji na temat stylu, ubioru i realizacji zamówienia.
http://www.sklep.demarco.pl/

Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307