Letnie stylizacje wizytowe w modnych intensywnych kolorach De Marco 2023

Letnie stylizacje wizytowe w modnych intensywnych kolorach De Marco 2023

Modne kolory w stylizacjach biznesowych, wizytowych i dyplomatycznych.

Otwarcia filii, plenerowe wydarzenia kulturalne, Dożynki czy obchody Dni Miasta. Lato obfituje w
szereg okazji i okoliczności, podczas których można śmielej wykorzystywać potęgę kolorów w
wizytowych stylizacjach. Intensywne, energetyczne kolory to też niezwykle modny obecnie trend,
który warto wykorzystać w swojej garderobie.

Nasza Klientka, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwona Gibas, to nie tylko piękna kobieta, ale też zdecydowanie Ikona Stylu. Na okoliczność uroczystego otwarcia agendy zamiejscowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Suchej Beskidzkiej, wybrała po raz kolejny kreację Atelier De Marco – szyty na miarę zestaw wizytowy w energetycznych kolorach, z motywem kwiatowym. Źródło: facebook.com

Intensywne kolory – modny trend na lato 2023

Żywe, energetyczne kolory to jeden z najmodniejszych trendów w modzie damskiej na lato 2023. Co roku okres wiosny i lata – to czas, gdy możemy zaobserwować coraz częściej pojawiające się w stylizacjach – odcienie, mocno nawiązujące do rozkwitającej przyrody. Wybór odcienia Viva Magenta na kolor roku 2023 sprawił, że różne odcienie zdecydowanych, zarówno ciepłych, jak i chłodnych kolorów – są szczególnie mocno obecne na światowych wybiegach kolekcji letnich.

Soczysta pomarańcza to jeden z modnych odcieni dostępnych w naszej ofercie, na stronie internetowej sklepu oraz stacjonarnie w Atelier De Marco. Świetnie sprawdzi się na rozmaite letnie okazje -zarówno w sukience koktajlowej, jak i kostiumie czy garsonce.
Na zdjęciu: Sukienka koktajlowa dedykowana Mamie Wesela Iris, elegancka sukienka o fasonie tulipan – Libusze I i garsonka Maura III.

Ciepłe kolory, pochodne czerwieni – takie jak proponowane przez nas kreacje w kolorze soczystej pomarańczy, to stylizacje idealne na lato, niosące w sobie duży, pełen radości i optymizmu – szczególny ładunek emocjonalny.

Czytaj również: Garsonki i sukienki wizytowe w modnych kolorach

Wizytowy zestaw – żakiet ze spódnicą. Wygoda i elegancja

Pomarańczowy żakiet, z czym nosić?

Tegoroczne lato – to także okres w którym „królują” kobiece, wygodne zestawy stanowiące elegancką, ale też bardzo komfortową stylizację – idealną podczas wysokich, jakże charakterystycznych dla pory roku temperatur. Połączenie wygodnego, lekko dopasowanego żakietu w intensywnym kolorze, z niezwykle kobiecą, zwiewną spódnicą maxi – to zdecydowanie trend, który warto mieć w swojej szafie.

Pani Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, a także nasza wieloletnia Klientka, w połączeniu swobodnej, bardzo kobiecej spódnicy z motywem kwiatowym oraz dopasowanego taliowanego żakietu w kolorze ciepłej pomarańczy – zaprezentowała się podczas uroczystego otwarcia agendy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Suchej Beskidzkiej. Źródło: facebook.com

Kolor w wizerunku. Mocne kolory na lato De Marco 2023

Modne kolory w stylizacjach biznesowych, wizytowych i dyplomatycznych.

Zastosowanie pełnego życia koloru w stylizacji wizytowej, zwłaszcza podczas szeregu okazji podczas których pełnimy ważne funkcje reprezentacyjne, pomaga budować wizerunek osoby gotowej do działania, odważnej i zdecydowanej. Stylizacja w modnych, intensywnych kolorach pomaga zwrócić na siebie i reprezentowane treści – uwagę audytorium oraz mediów. Intensywne kolory budzą także często w zgromadzonych poczucie zaufania, pozytywne nastawienie oraz skłonność do nawiązywania kontaktu.

Zastosowanie koloru w stylizacji pomaga tworzyć wizerunek otwartej na ludzi i ich potrzeby, zachęcającej do kontaktu i budującej zaufanie. Źródło zdjęcia: facebook.com

Serdecznie dziękujemy Szanownej Pani Patrycji Marszałek Iwonie Gibas udostępnienie nam fotografii. Życzymy sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307