Agata Kornhauser-Duda zaskoczyła kreacją w USA. Uwagę zwraca marynarka, która jest sukienką

Marynarka czy sukienka? Pani Agata Kornhauser-Duda zaskakuje kreacją podczas wizyty w USA

Czarno biała marynarka czy sukienka? Iluzja w modzie, najnowsze trendy w modzie black&white,

Pani Agata Kornhauser-Duda zaskoczyła kreacją w USA. Uwagę zwraca czarno biała marynarka która jest sukienką 

W niedzielę 17 września, rozpoczęła się oficjalna wizyta Pary Prezydenckiej RP, w Stanach Zjednoczonych, zorganizowana z okazji 78. sesji Zgromadzenia Narodów Zjednoczonych ONZ. Towarzysząca Prezydentowi Andrzejowi Dudzie małżonka, Agata Kornhauser-Duda, zwróciła uwagę swoją oryginalną kreacją. Co założyła Pierwsza Dama RP?

Nowocześnie i odważnie. Kreacja Pierwszej Damy RP na ustach komentatorów

Kreacje Agaty Kornhauser-Dudy nie po raz pierwszy zwracają uwagę mediów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Przez komentujących stylizacje Pierwszej Damy RP ekspertów – styl żony Andrzeja Dudy, określany jest jako niezwykle elegancki, stonowany i bardzo kobiecy. Zarówno wybierane przez nią sukienki, garnitury, jak i garsonki wyróżniają się dzięki doskonałemu łączeniu minimalistycznej klasyki, z nowoczesnymi trendami modowymi i kobiecym szykiem.
Wybrana na początek wizyty w USA stylizacja, spotkała się z dużym zainteresowaniem, w głównej mierze za sprawą oryginalnego kroju i złudzenia optycznego, dzięki któremu w nowoczesnej sukience wizytowej wielu widziało elegancką garsonkę – w której „główną rolę” odgrywać miała dwukolorowa marynarka w modnym trendzie black&white.

Źródło: https://radiorampa.com

Czytaj również: Najmodniejsze kreacje wizytowe. Pierwsza Dama w komplecie z De Marco.

Zaskakująca iluzja – wybór Agaty Kornhauser-Dudy

Czarno biała marynarka czy sukienka?

Modny trend stylizacji black&white. Stylizacje Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser-Dudy

Pierwsza Dama RP wielokrotnie, poprzez swoje stylizacyjne wybory, udowadniała, że potrafi korzystać z najnowszych trendów światowej mody, jednocześnie zawsze wybierając kreacje zgodnie z zasadami dress code’u. Sukienka, nawiązująca do wizytowej marynarki, to nowoczesna stylizacja, która perfekcyjnie modeluje sylwetkę – widocznie ją wydłużając i wysmuklając. Dzięki wyraźnie wyeksponowanej linii ramion, podkreślonej dodatkowo także przez asymetryczny dekolt – całość nabiera charakteru pełnego charyzmy i temperamentu. Tę oryginalną kreację, zaprojektowała Władysława Frączek, właścicielka i twórczyni De Marco, z Frydrychowic pod Wadowicami.

Czytaj również: Eleganckie wyszczuplające sukienki na lato DE MARCO. Modna stylizacja w kwiaty Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

Sukienka Pierwszej Damy RP w ponadczasowym duecie czerni i bieli

Elegancka i niezwykle efektowna kreacja Agaty Kornhauser-Dudy, sukienka inspirowana marynarką, to propozycja w jednym z najbardziej eleganckich i stylowych połączeń kolorystycznych – czerni i bieli. Modny trend stylizacji black&white, perfekcyjnie sprawdza się zwłaszcza na najważniejsze i najbardziej wymagające okazje. Zaprojektowana przez Władysławę Frączek, sukienka stanowi doskonały przykład tego, jak można połączyć minimalistyczną klasykę z nowoczesnymi trendami modowymi, tworząc coś naprawdę wyjątkowego. W ten sposób Agata Kornhauser-Duda demonstruje, że modowa świadomość może i powinna współgrać z pełnioną funkcją publiczną, tworząc harmonijną całość, która zawsze przyciąga uwagę. Jej stylizacje zawsze pozostają zgodne z zasadami dress code’u, co dodaje im profesjonalizmu i elegancji, jednocześnie pozwalając na eksperymenty i innowacje w świecie mody. Sukienka w stylu marynarki to zdecydowanie kolejny udany przykład tego podejścia.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307