Najmodniejsze polskie sukienki z kwiatowym wzorem to hit lata. Na właśnie taką kreację ostatnio zdecydowała się Pierwsza Dama Polski Agata Kornhauser-Duda. Sklep internetowy De Marco atelier Władysławy Frączek

Eleganckie wyszczuplające sukienki na lato DE MARCO. Modna stylizacja w kwiaty Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

Gdzie ubiera się pierwsza dama? Pierwsza Dama sklep internetowy De Marco. Ostatnie kreacje Pani Agaty Kornhauser Dudy. Polskie sukienki wizytowe szyte na miarę w Atelier Władysławy Frączek. Zwiewne eleganckie sukienki małżonki Prezydenta. Stylizacje Agaty Kornhauser Dudy

Eleganckie wizytowe sukienki na lato DE MARCO w stylu Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

Agata Kornhauser-Duda w letniej kreacji z De Marco

Najmodniejsze polskie sukienki z kwiatowym wzorem to hit lata. Na właśnie taką wyszczuplającą kreację ostatnio zdecydowała się Pierwsza Dama Polski Agata Kornhauser-Duda. 

Agata Kornhauser-Duda znana jest ze swojego wyczucia stylu i poczucia estetyki. Cieszy nas, że konsekwentnie na rozmaite okazje i wydarzenia wybiera kreacje z naszego Atelier De Marco, zaprojektowane przez Władysławę Frączek. Tym razem zaprezentowała się w ekskluzywnej sukience maxi, z motywem kwiatowym Emma II, z kolekcji Jaśminowej.

Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda podczas wizyty w Pallotyńskim Centrum „Przyszłość dla Ukrainy” zaprezentowała się w eleganckiej wizytowej sukience z motywem kwiatowym Emma II.

Styl Pierwszej Damy RP. Luksusowe sukienki Agaty Kornhauser-Dudy z Atelier De Marco

Stylizacje Pani Agaty Kornhauser Dudy na letnie popołudnie.

Agata Kornhauser-Duda, małżonka Prezydenta RP Andrzeja Dudy, to dla wielu ikona mody. Przez rodzime i zagraniczne media chwalona jest za umiejętność łączenia klasycznej elegancji ze współczesnym, nowoczesnym stylem. Pierwsza Dama RP podziwiana jest nie tylko za wspaniałe stylizacje, ale także wyróżniającą się grację i przepiękną posągową figurę. Na sylwetce, którą może pochwalić się Małżonka Prezydenta – kreacje prezentują się absolutnie wyjątkowo.

Pani Agata Kornhauser-Duda w letniej kreacji De Marco

Redaktor naczelna „Independent” – Caitlin McBride doceniła styl Agaty Kornhauser-Dudy, nazywając Ją „ikoną współczesnego stylu”. Agata Kornhauser-Duda wybiera kreacje polskich projektantów. Atelier De Marco Władysławy Frączek tworzy dla Niej kreacje na różne okazje i wydarzenia. Niezmiennie są to stylizacje pełne nowoczesnej elegancji, subtelnie podkreślające sylwetkę. Na zdjęciu: Pierwsza Dama RP podczas wizyty w Pallotyńskim Centrum „Przyszłość dla Ukrainy” oraz podczas spotkania w olsztyńskim Hospicjum Stacjonarnym dla Dzieci Caritas – w rozkloszowanej sukience wizytowej Emma II.

Letnie sukienki wizytowe De Marco. Kwieciste motywy i zwiewne fasony w stylizacjach wyjściowych i do pracy

Wybór Pierwszej Damy RP – Agaty Kornhauser- Dudy to wspaniała, zwiewna sukienka wizytowa z szerokim pasem wytwornie podkreślającym sylwetkę. Emma II stanowi stylizację nawiązującą do modnych nie tylko w sezonie letnim, motywów kwiatowych oraz pełnych delikatności, eterycznych fasonów o rozkloszowanym kroju – pasującym większości kobiecych figur. Fantazyjnie rozszerzająca się ku dołowi spódnica, np. wspaniała jedwabna Fiora I, czy sukienka, tak jak Emma czy Emma II, perfekcyjnie zatuszują ewentualne niedoskonałości figury, masywniejsze uda czy łydki. Rozkloszowane sukienki De Marco, to także kreacje przepięknie prezentujące się w ruchu, świetnie więc sprawdzą się podczas imprez i wydarzeń plenerowych, „pod gołym niebem”.

Styliści Pierwszej Damy proponują wyszczuplające modne sukienki wyjściowe w kwiaty.

Zwiewne kreacje De Marco - sukienki, spódnice, spodnium. Idealne do pracy czy na wieczorne przyjęcie Sklep internetowy Pierwszej Damy

Przepiękne, rozkloszowane sukienki i spódnice De Marco z kolekcji Jaśminowej to nie jedyne szyte na miarę, zwiewne kreacje dostępne w Atelier i na stronie internetowej. Polecamy także ekskluzywne spodnium wieczorowe z połyskującej tkaniny – Karina.

Czytaj również: Najmodniejsze sukienki na lato – wybór Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

Zwiewne kreacje De Marco – sukienki, spódnice, spodnium. Idealne do pracy czy na wieczorne przyjęcie

Styliści Pierwszej Damy proponują optycznie wysmuklające modne sukienki w kwiaty mocno podkreślające talię.

Spódnice czy sukienki De Marco, które doceniła Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda to kreacje ponadczasowe i uniwersalne. Sprawdzą się podczas ważnych wydarzeń kulturalnych, uroczystości rodzinnych czy spotkaniach biznesowych. Wystarczy odpowiednio zaplanować dodatki oraz pozostałe elementy stylizacji, by zwiewna, eteryczna – asymetryczna spódnica jedwabna Fiora I czy czarna klasyczna Fiora – w duecie z bluzką wizytową – posłużyły jako luksusowa kreacja do pracy, zwłaszcza gdy w firmie obowiązuje zasada tzw. casual Friday.

Najmodniejsze polskie sukienki z kwiatowym wzorem to hit lata. Na właśnie taką kreację ostatnio zdecydowała się Pierwsza Dama Polski Agata Kornhauser-Duda. 

Asymetryczna, zwiewna spódnica czy sukienka na lato – to doskonała okazja by zachwycić stylowym, nowoczesnym stylem. Na zdjęciu: czarna zwiewna spódnica a asymetrycznym cięciem Fiora oraz sukienka z motywem kwiatowym w stylu Pierwszej Damy RP – Emma, z kuszącym rozcięciem na ramionach oraz asymetrią.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307