Iwona Gibas w eleganckiej sukience z De Marco.

Iwona Gibas w sukni De Marco podczas koronacji Miss Polski 2021

Elegancka wizytowa sukienka z żakietem.

W Amfiteatrze w Nowym Sączu,20 sierpnia odbył się finał prestiżowego konkursu Miss Polski. Wśród prestiżowych gości, w uroczystej gali i ceremonii koronacji, uczestniczyła Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Pani Iwona Gibas.
Zaprezentowała się ona w przepięknym komplecie Macarena z żakietem Imga, z naszej kolekcji Królewskiej.

Obok Pani Iwony Gibas, swoją obecnością galę finałową konkursu Miss Polski zaszczycił także Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski
źródło: małopolska.pl

Stolica piękna

Historia konkursu Miss Polski sięga roku 1990, kiedy to po raz pierwszy zorganizowano eliminacje, w których wyłoniono finalistki, a później laureatkę konkursu. Zwyciężczyni, jako Miss Polski reprezentowała nasz kraj po raz pierwszy w konkursie Miss World.
Wszelkiego rodzaju konkursy piękności od zawsze „gromadziły” wokół siebie nie tylko najpiękniejsze reprezentantki płci pięknej, ale także przepiękne kreacje idealnie współgrające z zachwycającą urodą zarówno uczestniczek, jak i zaproszonych gości.

Gala finałowa konkursu Miss Polski to zawsze okazja do zaprezentowania się nie tylko najpiękniejszych kobiet naszego kraju, ale także zachwycających kreacji wieczorowych
źródło: małopolska.pl

Sukienka na galę

W tegorocznych obchodach Miss Polski w Nowym Sączu brała udział, wspaniale reprezentująca nasze województwo na arenie krajowej – Pani Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Na tę uroczystość wybrała ona luksusowy komplet z naszej kolekcji Królewskiej – sukienkę Macarena III, z żakietem Imga.

Elegancka wizytowa Sukienka Macarena III z żakietem Imga to doskonała propozycja na wystawne imprezy, bale
i uroczystości.

Sukienka Macarena, to wspaniała propozycja w stylu retro, rozkloszowana sukienka do połowy łydki. Pasek, w tej samej stylistyce, pięknie podkreśla i eksponuje kobiece wcięcie w tali.
Doskonale dobrany i skrojony żakiecik Imga, z rękawkiem 3/4 dodaje kreacji lekkości i kobiecości, jednocześnie stanowiąc wspaniałe uzupełnienie kreacji.

Sukienka Macarena, w której zaprezentowała się Pani Iwona Gibas, podkreślała nie tylko Jej zachwycającą urodę, ale także doskonale oddawała prestiż jakim cieszy się konkurs Miss Polski.

Agata Wdowiak, Miss Polski 2021

Czytaj również: Ostatnie kreacje Agaty Dudy. Pierwsza Dama w sukience z De Marco


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307