Eleganckie kostiumy i garnitury damskie do pracy dla prawnika, sędziego, radcy prawnego, adwokata itd.

Profesjonalny kostium biznesowy dla kobiet aktywnych zawodowo.

Profesjonalny kostium biznesowy.

Każdy sezon przynosi nowe pomysły w branży modowej. Są jednak przestrzenie zawodowe, w których obowiązują w miarę stałe zasady kompozycji ubioru.
Dlaczego w zawodach zaufania publicznego istnieje specyficzny dress code? Jaki strój powinien wybrać do pracy prawnik, notariusz, radca prawny ?

Kadr z programu „Wolni od długów”, prowadzonego przez Panią Annę Guzik,
emitowanego przez stację Polsat.
Jedną z ekspertek wspierających fachową wiedzą zadłużonych
jest Radca Prawny Pani Anna Bufnal, która wystąpiła w naszym kostiumie Venus

Dress code w kancelarii

Są sytuacje zawodowe, podczas których szczególnie zależy nam na stylizacji, która pozwoli nam dyskretnie towarzyszyć Naszemu Klientowi.
Takowe szczególnie często zdarzają się podczas pracy w zawodach zaufania publicznego, gdzie spotykamy ludzi, którzy w naszych biurach, gabinetach – pojawiają się prosząc o pomoc.

Pośród takich profesji z całą pewnością można wyróżnić zawody: prawnika, radcy prawnego, notariusza czy doradcy podatkowego.

Żakiet Venus z kolekcji Diamentowej w granacie i w czrni.

W tych specjalnościach, kluczowym w pracy z Klientem, jest stworzenie atmosfery zaufania, pełnego profesjonalizmu i poczucia godności drugiego człowieka, niezależnie od sprawy, w jakiej przyszło nam działać.

Radca Prawny Pani Anna Bufnal w stylizacji De Marco – beżowym kostiumie Venus, podczas nagrań do programu „Wolni od długów” stacji Polsat.

Dlatego tak ważnym jest, aby nasz strój działał na naszą korzyść, będąc elementem ułatwiającym tworzenie więzi z Klientem, jednocześnie nie onieśmielając czy odwracając uwagę od istotnych kwestii.

Klasyczna elegancja

Wśród damskich stylizacji do pracy w kancelarii, jednym z najbardziej odpowiednich jest z całą pewnością kostium biznesowy czy garsonka.
Ze względu na specyfikę pracy oraz względy wygody, warto zdecydować się właśnie na ten strój, który w największym stopniu odpowiada męskiemu garniturowi, pod względem prezencji, komfortu noszenia i funkcjonalności.

Kadr z programu „Wolni od długów”,

Zdecydowanie najbardziej pożądane będą kolory spokojne, stonowane i poważniejsze. Prócz tradycyjnej czerni i granatu oraz zestawów klasycznych kontrastów (biel-czerń), pięknie prezentują się także dyskretne odcienie beżu.
Jeśli lubimy mocne i zdecydowane kolory czy intensywne wzory, takowe lepiej pozostawić sobie na popołudniowy czas wolny z rodziną.

Dodatki dla prawnika

To właśnie przede wszystkim poprzez dodatki do kreacji oraz dyskretnie dodane akcenty – osoby zajmujące się szeroko pojętym prawem, mogą w stroju wyrażać siebie i swój charakter.

Gustownie dobrane oprawki okularów o nietuzinkowym kształcie, ciekawa torebka, zegarek czy odzież wierzchnia.

Istotnym jest, aby żaden z elementów naszej „zawodowej” garderoby, nie tworzył niewidzialnej bariery, pomiędzy nami a naszymi Klientami.

Czytaj również: Co ubrać na konferencje prasową?


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307