Elegancki komplet wizytowy De Marco żakiet z długą spódnicą wice marszałek Małopolski Iwona Gibas ubiera się u Władysławy Frączek

Ponadczasowa czerwień. Modna czerwona stylizacja wizytowa ze spódnicą Lorina w duchu mody zrównoważonej

De Marco stylizacja wizytowa szyta na miarę u projektantki z Małopolski. Elegancki czerwony komplet damski żakiet ze spódnicą midi

Jak stworzyć garderobę w duchu mody zrównoważonej? Jak budować kreacje ponadczasowe na wiele okazji? Jak ubierać się elegancko, modnie i ekologicznie? Prezentujemy wszechstronny, niezwykle uniwersalny komplet wizytowy ze spódnicą Lorina, idealny zarówno na uroczystości rodzinne, wydarzenia kulturalne, jak i podczas pełnienia ważnych funkcji reprezentacyjnych.

Elegancki czerwony komplet damski żakiet ze spódnicą midi. Nowoczesne stylizacje biurowe, biznesowe, dyplomatyczne dla kobiet na wysokim stanowisku.

De Marco to ekskluzywna polska marka odzieżowa z unikatowymi kreacjami szytymi na marę. Dzięki czemu odzież jest idealnie dopasowana do sylwetki, optycznie koryguje niedoskonałości i podkreśla walory. Jej podstawowym zadaniem jest nienaganny wygląd podczas trwania uroczystości. Stylizacje są wykonywane z tkanin, które dobrze chłoną światło, dzięki czemu doskonale wyglądają na zdjęciach.

Na czym polega idea mody zrównoważonej?

Coraz popularniejsza i powszechna staje się szeroko pojęta idea mody odpowiedzialnej, przez wielu nazywa także modą zrównoważoną. Czym jest ten modny kierunek rozwoju branży modowej? Oczywiście jest to ruch wielowymiarowy, można w nim wyróżnić jednak kilka kluczowych aspektów, spośród których wiodące są: wymiar ekologiczny który przede wszystkim skupia się na minimalizowaniu stosowania surowców szkodliwych dla środowiska naturalnego i ograniczanie śladu węglowego, a także wymiar ekonomiczny – którego główną troską jest ograniczanie impulsywnych zakupów „fast fashion”, na rzecz kupowania kreacji o prawdziwie ponadczasowym charakterze, wysokiej jakości i funkcjonalności. Słowem – „stawianie” na jakość, nie ilość.

Kreacje naszej Klientki, Pani Iwony Gibas, to doskonały przykład świadomych modowych wyborów. Na uroczystą inaugurację nowego kampusu Małopolskiej Uczelni Państwowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu – Pani Iwona wybrała perfekcyjnie podkreślający wyjątkową urodę i naturalny czar – komplet wizytowy ze spódnicą Lorina w kolorze czerwonym, który uzupełniła ludową chustą w stylu etno.

Ponadczasowa, czerwona kreacja w duchu mody odpowiedzialnej – Lorina

Budowanie garderoby zrównoważonej/odpowiedzialnej, to nade wszystko dbałość o jakość i szczegóły, które niejednokrotnie mogą zdecydować o charakterze całej kreacji. Decydując się na wysoką jakość, polskiego, lokalnego producenta, który tworzy kreacje o fasonach ponadczasowych i funkcjonalnych pozwala zdecydowanie zmniejszyć ślad węglowy towarzyszący procesowi powstawania kolekcji i jej dystrybucji.

Elegancki czerwony komplet damski żakiet ze spódnicą midi

Nasze kreacje, tak jak czerwony komplet żakietu ze spódnicą Lorina, to stylizacje tworzone lokalnie, z najwyższą troską o wysoką jakość, piękne, ponadczasowe fasony i krawiecki kunszt. Dzięki czemu nasze sukienki, garsonki, kostiumy czy garnitury to kreacje „na lata”, które z powodzeniem można wykorzystać na szereg różnych okazji, zarówno w komplecie, jak i korzystając w poszczególnych elementów zestawu.

Modna czerwona stylizacja wizytowa szyta na miarę w De Marco zamów na sklepie internetowym.

Czytaj również: Czerwony wizytowy komplet damski. Modne wyszczuplające stylizacje.

Gwiazda modowego recyklingu. Czerwona stylizacja wizytowa o uniwersalnym charakterze

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zdecydowanie najbardziej cenionych obecnie ikon mody zrównoważonej jest z całą pewnością Księżna Walii – Catherine (Kate Middletone). Ceniona powszechnie za styl, umiejętność łączenia różnych elementów, śmiałe nawiązania do klasyki oraz wielokrotne wykorzystywanie tych samych kreacji, na różne oficjalne okazje.
W Polsce z całą pewnością za jedną z niewątpliwych gwiazd zrównoważonej mody można uznać naszą Klientkę, cenioną Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwonę Gibas. Doskonałym tego przykładem jest wybrana przez Panią Iwonę czerwona kreacja wizytowa z żakietem i długą rozkloszowaną spódnicą Lorina. Nasza Klienta wystąpiła w niej podczas uroczystej inauguracji nowego budynku Małopolskiej Uczelni Państwowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu – uzupełniając oryginalnym etno dodatkiem, w postaci nawiązującej do stylistyki ludowej chusty.
Nasz ekskluzywny zestaw damski wizytowy Lorina to także podstawa stylizacji Pani Iwony Gibas podczas wręczania Nagrody Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza – mających na celu docenienie najlepszych realizacji architektonicznych, które w sposób wyjątkowy wpisują się krajobraz województwa.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, a jednocześnie nasza wspaniała Klientka – Pani Iwona Gibas w eleganckim czerwonym komplecie wizytowym ze spódnicą Lorina, podczas wręczenia Nagród Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza.

Czerwona, luksusowa kreacja wizytowa ze spódnicą Lorina Pani Iwona Gibas uzupełniła czarnym paskiem dla dodatkowego podkreślenia smukłej talii i spójnego efektu kolorystycznego z resztą dodatków. Na zdjęciu: podczas wręczania Nagrody Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza.

Dopełnioną piękną chustą w stylu etno Lorinę Pani Iwona Gibas zaprezentowała na inauguracji nowego kampusu Małopolskiej Uczelni Państwowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.
Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, a jednocześnie nasza wspaniała Klientka – Pani Iwona Gibas w eleganckim czerwonym żakiecie Lorina, w komplecie ze spodniami podczas powołaliśmy trzech dyrektorów instytucji kultury Województwa Małopolskiego.

Dziękujemy Pani Iwonie Gibas za skorzystanie z naszych usług i możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz wielu równie udanych stylizacji. ;)

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307