Czerwony wizytowy komplet damski Pani ministrowej Szwed Małgorzaty

Czerwony wizytowy komplet damski. Modne wyszczuplające stylizacje.

Elegancki czerwony komplet damski De Marco.

Szukasz stylizacji, która podkreśli silną osobowość i energię, a otoczenie pobudzi do działania? Pragniesz wyglądać profesjonalnie, ale jednocześnie zaakcentować swoją atrakcyjność i kobiecość? Chcesz optycznie wysmuklić sylwetkę i wizualnie dodać jej kilku centymetrów? Oto nasza modna propozycja eleganckiego kompletu wizytowego dla silnej Kobiety Sukcesu.

Nasza wspaniała Klientka, charyzmatyczna i pełna energii do działania – Szanowna Pani Małgorzata Szwed w modnej, czerwonej komplecie Klaudyna II z naszej kolekcji Diamentowej, podczas uroczystości otwarcia odrestaurowanego Zamku w Grodźcu Śląskim w gminie Jasienica, którego właścicielem jest Pan Michał Bożek.

Czerwony komplet damski De Marco.

Siła koloru. Ekskluzywny komplet w kolorze energetycznej czerwieni.

Kolor czerwony budzi od zawsze ogrom emocji, niezależnie od dziedziny w której jest wykorzystywany. To barwa pełna energii i siły, która silnie wpływa na odbiorcę, przyciągając uwagę i nie pozwalając przejść wobec niej obojętnie.
Ubierając sukienkę, kostium, garsonkę czy garnitur damski w kolorze czerwonym podkreślamy silne cechy swojej osobowości – temperament, charyzmę czy odwagę w działaniu. Czerwień świetnie sprawdza się właśnie w sytuacjach, podczas których chcemy wyraźnie zaznaczyć swoją obecność i zwrócić uwagę na reprezentowane przez siebie treści. Odcienie czerwieni to kolory wybierane przez osoby stanowcze, śmiałe i gotowe do podejmowania działań. Tak też odbierane są przez otoczenie, z których współpracują.

Szanowna Pani Małgorzata Szwed z Małżonkiem, posłem na Sejm RP – Stanisławem Szwedem. Wybrana przez Panią Małgorzatę wizytowa, czerwona sukienka ołówkowa z żakietem Klaudyna II, doskonale podkreśla delikatną urodę, a jednocześnie Jej siłę charakteru i odwagę, którą niejednokrotnie prezentowała jako aktywna działaczka związkowa i charytatywna oraz Przewodnicząca Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Profesjonalnie i kobieco. Elegancki czerwony komplet damski w stylu power dressing.

Zestaw wizytowy Klaudyna II to komplet sukienki ołówkowej o klasycznym fasonie, ze stylowym, krótkim żakietem – który doskonale wpisuje się w nurt kobiecych stylizacji power dressing/ power look. Czym się one charakteryzują? Kreacje w tym nurcie, podkreślają urodę i kobiecość, jednocześnie zdecydowanie akcentując siłę, kompetencje i moc sprawczą kobiet. Elementami charakterystycznymi dla tego trendu są przede wszystkim garnitury damskie i kostiumy czy garsonki, z podkreśloną linią ramion o minimalistycznym kroju. Prosta, klasyczna linia sukienki ołówkowej Klaudyna II oraz model żakietu to świetny przykład kreacji power look, przywodząc na myśl ikony – Margaret Thatcher, Księżną Dianę czy wciąż aktywnie działającą w amerykańskiej polityce Nancy Pelosi.

Uroczyste otwarcie odrestaurowanego Zamku w Grodźcu Śląskim w gminie Jasienica, którego właścicielem jest Pan Michał Bożek.

Szanowna Pani Małgorzata Szwed w stylizacji na bazie wizytowego zestawu z sukienką ołówkową Klaudyna II w kolorze czerwonym. Świetny przykład kreacji w nurcie power dressing, podkreślającej kobiece kompetencje, siłę charakteru i profesjonalizm w działaniu.

Czytaj również: Modny i ponadczasowy krótki płaszcz w pepitkę

Jak poprzez ubranie optycznie wysmuklić i wydłużyć sylwetkę?

Elegancki czerwony komplet damski De Marco

Garsonka wyjściowa Klaudyna II to także wzorcowy przykład jak poprzez dobrze skomponowaną stylizację optycznie poprawić proporcje sylwetki i ją wysmuklić. Dla Pań, którym zależy na wyszczupleniu, a być może także dodaniu sobie „kilku centymetrów” nasz kostium wizytowy w kolorze czerwonym może być dobrym przykładem, jak budować stylizację.
W garsonce Klaudyna II zastosowano ten sam kolor oby elementów zestawu. Zarówno góra kreacji – luksusowy żakiecik, jak i dół – zostały uszyte z tej samej, czerwonej tkaniny. Dzięki czemu całość wygląda spójnie i wydłuża sylwetkę. Podczas wyboru kreacji do pracy, na spotkanie biznesowe czy wydarzenia na których pełnimy funkcje reprezentacyjne – warto zadbać także o idealne dopasowanie. Najlepiej wybierać szyte na miarę zestawy z wyraźnym taliowaniem.

Wizytowy elegancki kostium/garsonka Klaudyna II.
Dla uzyskania efektu wyszczuplenia i wydłużenia sylwetki, warto „postawić” również na proste, klasyczne kroje – zwracające uwagę szykowną elegancją.
Klaudyna II to także modelowy przykład, jak zastosowany pionowy podział sylwetki – pozytywnie wpływa na jej prezentację. Wykończenie żakietu w kolorze czarnym i dyskretne zapinanie na haftkę, pozwala wizualnie stworzyć pionową linię wzdłuż sylwetki – modelując ją i wysmuklając.

Serdecznie dziękujemy Szanownemu Państwu – Małgorzacie i Stanisławowi Szwed – za możliwość udostępnienie zdjęć i życzymy dalszych sukcesów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Eleganckie stylizacje wizytowe w czerwieni. De Marco polska luksusowa marka odzieżowa. Sklep internetowy.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307