Jak się ubrać na wesele w stylu boho? Stylizacje na wesele boho od De Marco

Najpiękniejsze suknie dla mamy weselnej – boho

Jak się ubrać na wesele w stylu boho? Stylizacje na wesele boho od De Marco. Jak wyglądać ekskluzywne na weselu w stylu boho?

Wybierając się na wesele, które organizowane jest w stylu Boho, warto stylizacją nawiązać do wybranego przez Parę Młodą trendu. Jaką kreację na wesele w nurcie bohemy wybrać? O czym pamiętać w stylizacji boho, by prezentować się stylowo, ale też elegancko? Oto nasze propozycje.

Ekskluzywna sukienka Helena to doskonały przykład stylizacji idealnie wpisującej się w nurt boho. Beżowy kolor i bogata faktura ręcznie nawlekanej koralami koronki 3D idealnie oddaje lekkość i atmosferę tego stylu. Dystyngowany fason nie tylko wyszczupla i podkreśla talię. Pozwala nam perfekcyjnie prezentować się na uroczystość w stylu królewskim czy glamour. Co czyni tę stylizację niezwykle praktyczną, jeśli tylko typ urody umożliwia Ci noszenie beżowej sukienki, to gorąco polecam.

Wyjątkowa kolekcja ekskluzywnych sukien dla mamy wesela 2023 De Marco

Czytaj również: Najmodniejsze sukienki i komplety na wesele 2023

Styl Boho na weselu. Skąd się wzięło boho?

Prezentowana kolekcja doskonale wpisuje się w uroczystości w stylu boho, jak i w stylu glamour.

Bardzo popularny wśród organizujących wesela jest od dłuższego czasu styl boho. Wywodzi się on od francuskiego terminu la bohème- którym od XIX wieku określa się środowisko artystyczne niezłomnie walczące z normami społecznymi i konwenansami. Innym ciekawym określeniem barwnie opisującym awangardowe podejrzę do życia to miano cyganerii artystycznej. Podkreślające zamiłowanie do wolności, natury i przekory.

Stylizacje podkreślające subtelność, zgodę z naturą i harmonię. Eleganckie sukienki na wesele dla mamy sklep De Marco Koniecznie obejrzyj całą kolekcję z naszej pracowni.

Współcześnie w świecie mody, pojęcia boho, używa się przede wszystkim do określenia trendu, mocno inspirowanego naturą, kulturą cygańską czy ruchem hippisowskim. Znajdziemy tu przede wszystkim luźne, wygodne, swobodne formy, ale zarazem kreacje romantyczne i niezwykle kobiece.

Najpiękniejsze suknie dla mamy weselnej – ślub w stylu boho

Ekskluzywne suknie dla mamy weselnej, kreacje romantyczne i niezwykle kobiece.

Wystrój wnętrz w stylu boho to przede wszystkim kompozycje folklorystyczne, okraszone nadgryzionymi czasem elementami w stylu Ludwikowskim. Całość często podkręcana dekoracjami żywcem wyjętymi z opuszczonych fabryk. Wszystkie te pozornie niespajalne elementy łączy naturalna przestrzeń, a przede wszystkim luksusowe bukiety !!!

Bogate kompozycje kwiatowe umożliwiają nam zaprezentowanie się w stylizacji na wysokim poziomie nie koniecznie dające się określić jako sukienki boho, aczkolwiek dobrze prezentujących się na takim tle.

Modne sukienki na wesele dla mamy 2023

Czytaj również: Sukienki weselne 2023 Żakardowe stylizacje De Marco

Ekskluzywna sukienka na wesele Marlen II to doskonałe połączenie królewskiej klasyki, luksusu glamour z lekkością stylu boho. Naturalny kolor kości słoniowej i bogata ręcznie wykańczana koronka pozwala tej stylizacji idealnie wpisać się w scenerię boho.

W doborze kreacji na wesele w stylu boho warto zdecydować się na te, które zgrabnie będą łączyły niezbędną dla rangi wydarzenia elegancję i klasę, z lekkością i ulubionymi motywami bohemy – etnicznymi deseniami, piórami, koronkami, frędzlami czy motywami kwiatowymi. Świetnie prezentować się będą ażurowe sukienki, hafty czy odcięcie pod biustem.

Stylizacje w naturalnych odcieniach beżu, écru, kości słoniowej idealnie prezentujące na uroczystościach w stylu boho.

Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307