Ponadczasowy motyw pepitki w modnych stylizacjach biznesowych

Ponadczasowy motyw pepitki w modnych stylizacjach biznesowych

Garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy

Gdzie kupić garsonkę? Jaki garnitur damski dla puszystych? Jaki kostium damski jest modny?

Eleganckie polskie ubrania dobrej jakości.

De Marco profesjonalna odzież biznesowa, dyplomatyczna i wizytowa bardzo dobrej jakości, z naturalnych tkanin. Wyszczuplające fasony dobieramy do każdej sylwetki indywidualnie. Inspiracje, zdjęcia i cała kolekcja na sklepie on-line.

Motyw pepitki to jeden z najpopularniejszych i najwdzięczniejszych deseni w kreacjach zarówno męskich, jak i kobiecych. Pepito to, wzór, który doskonale sprawdza się do budowania stylizacji do pracy, biura, na spotkania biznesowe. Oto nasze propozycje z ponadczasowym wzorem pepito w roli głównej.

Nowoczesne komplety wizytowe i biznesowe dla kobiet. Najmodniejsze garnitury damskie, oryginalne płaszcze, stylowe bezrękawniki i klasyczne garsonki damskie szyte na miarę w atelier polskiej stylistki i projektantki ekskluzywnej odzieży biznesowej, wizytowej i dyplomatycznej Władysławy Frączek.

Ekskluzywne najmodniejsze polskie marki 2023 De Marco luksusowa odzież damska

Pepitka do zadań specjalnych. Ekskluzywne zestawy damskie biznesowe ze wzorem pepito

Modne garnitury damskie, garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy De Marco

Wzór pepito to od dawna symbol bogactwa, stylu i ponadczasowej elegancji. Podstawowy wzór składa się z klasycznego duetu czerni i bieli, choć obecnie dostępne są oczywiście inne wersje kolorystyczne tego motywu. Niemniej zawsze opiera się on na wytwornym połączeniu kontrastowych odcieni – ciemnego i jasnego.

De Marco stylowe płaszcze, garsonki, garnitury i kostiumy damskie eleganckie komplety wizytowe, biznesowe i dyplomatyczne.

Do zbudowania stylowych, ekskluzywnych stylizacji biznesowych polecamy garnitur damski- Spodnium Fama na bazie pięknego żakietu ze stójką, z motywem pepito oraz oryginalny wizytowy długi bezrękawnik Izabela II.

Czytaj również: De Marco Eleganckie kostiumy damskie ze spódnicą na odbiór nagród, odznaczeń i wyróżnień

Niezwykle popularny, szczególnie wśród wyższych sfer, wzór pepitki występuje także w różnego rodzaju wielkościach. W klasycznych, wyrafinowanych kompletach biznesowych najczęściej występującymi są mniejsze i średnie wielkości wzoru oraz najpopularniejsza, tradycyjna odmiana kolorystyczna – duetu czerni i bieli. Jak dobrze może prezentować się strój biznesowy z motywem pepito, doskonale widać na przykładzie naszej Wspaniałej Klientki – Radcy Prawnego Anny Bufnal, która wybrała właśnie luksusowy garnitur damski z motywem Pepito – Fama.

Ponadczasowy motyw pepitki w modnych stylizacjach biznesowych

Ceniona Radca Prawny, właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego – Anna Bufnal wybrała klasyczne, niezwykle eleganckie spodnium z deseniem Pepito – Fama.

Kostiumy damskie wizytowe, biznesowe i dyplomatyczne dla kobiet na wysokim stanowisku.

Modny kostium biznesowy w pepitkę. Jak nosić wzór pepito? Nowoczesne garsonki damskie De Marco

Nowoczesne garsonki damskie De Marco luksusowa polska marka odzieżowa.

Czytaj również: Co jest modne? Czarno-białe stylizacje wizytowe i biznesowe od De Marco

Warto pamiętać, że jak każdy deseń – także pepitka, niezależnie od kolorystyki, jest strojem mniej formalnym, niż stylizacje gładkie w eleganckiej kolorystyce. Mimo to, świetnie sprawdzi się ona jako codzienny strój biznesowy, stylizacje do biura, pracy, spotkania zawodowe etc. Także, że względu na pochodzenie motywu pepito i jego historię, o czym pisaliśmy tutaj – pepitka szczególnie dobrze prezentować się będzie w okresie chłodniejszym jesienno-zimowym.

De Marco Garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy

Wspaniały garnitur Fama ma także swoją wersję ze spódnicą. Niezmiennie królującym motywem tej biznesowej kreacji jest czarno-biały deseń pepito.

Kostiumy damskie ze spódnicą dostępne na zamówienie w sklepie internetowym De Marco.

Elegancka odzież biznesowa projektowana i szyta na miarę we Frydrychowicach k. Wadowic. Salon Mody De Marco ekskluzywna polska marka odzieżowa.

Garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy nowa kolekcja 2023

De Marco Garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy Władysławy Frączek

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307