Pierwsza Dama Agata Kornhauser- Duda w sukience koktajlowej z De Marco Koktajlowa sukienka w kropi od Pani Władzi z Frydrychowic.

Pierwsza Dama Agata Kornhauser- Duda w sukience koktajlowej z De Marco

Gdzie kupuje sukienki Agata Duda?

Małżonka Prezydenta RP, Agata Kornhauser-Duda wystąpiła w nowym materiale video promującym inicjatywę „Usłyszeć Dzieci”. Akcja ma na celu wspieranie zarówno Dzieci, jak i dorosłych, w wychodzeniu z izolacji i radzeniu sobie z wynikającymi z niej trudnościami. W promocyjnym spocie, wystąpiła w pięknej, koktajlowej sukience z motywem „polka dot” zaprojektowanej przez Władysławę Frączek De Marco.

Pierwsza Dama RP, Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny wybrała kreację z Atelier De Marco. Tym razem, na potrzeby spotu promującego inicjatywę „Usłyszeć Dzieci”, zdecydowała się na ekskluzywną sukienkę koktajlową w modny motyw w grochy – Aniela II.

„Usłyszeć Dzieci” – inicjatywa Pierwszej Damy

Opublikowany właśnie materiał promocyjny akcji „Usłyszeć Dzieci” ma za zadanie przypomnieć o tej, jakże ważnej i potrzebnej inicjatywie, skierowanej zarówno do Dzieci, jak i Rodziców czy wychowawców. „Usłyszeć Dzieci” to akcja zainaugurowana 2 lata temu, a tworzona wspólnie z partnerami merytorycznymi – psycholog, terapeutą rodzinnym – Marią Rotkiel oraz Instytutem Matki i Dziecka. W ramach przedsięwzięcia odbywają się spotkania z ekspertami, którzy dzielą się wieloma poradami wspierającymi w rozwiązywaniu problemów i trudności dzieci i młodzieży. Materiały przygotowywane w ramach akcji, dostępne są w ramach podcastu na platformie Spotify. Informacje o akcji na bieżąco udostępniane są także na profilu akcji Usłyszeć Dzieci na Facebooku oraz na profilu Prezydenta RP Andrzeja Dudy – na platformie YouTube.

Agata Kornhauser-Duda w sukience koktajlowej z motywem grochów – Aniela II, w materiale promującym inicjatywę „Usłyszeć Dzieci”, dostępną w serwisie Spotify.

Dziękujemy Pani Agacie Kornhauser-Duda, Pierwszej Damie RP za skorzystanie z naszych usług i możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz wielu równie udanych stylizacji. ;)

Modna sukienka wizytowa z motywem polka dot. Wybór Pierwszej Damy RP

Modne sukienki w grochy De Marco. Eleganckie sukienki w kropki.

Małżonka Prezydenta RP – Andrzeja Dudy, Pani Agata Kornhauser-Duda wielokrotnie już wybierała kreacje zaprojektowane przez projektantkę Władysławę Frączek, a dostępne w Atelier De Marco. Tym razem, zdecydowała się na elegancką sukienkę koktajlową Aniela II, która zwraca uwagę nie tylko piękną linią, ale także zastosowaniem modnego motywu „polka dot”. „Grochy” to trend ceniony i popularny, zwłaszcza w sytuacjach wymagających stylizacji wytwornej, a zarazem budującym w audytorium atmosferę otwartości i szczerości.

Sukienka czy spódnica wizytowa „w grochy” to doskonała propozycja dla kobiet ceniących elegancję, a jednocześnie otwartych i szczerych w kontaktach z drugim człowiekiem. Zastosowana w projektach Władysławy Frączek tkanina z motywem polka dot – w połączeniu z oryginalnymi i stylowymi fasonami, doskonale sprawdzi się na spotkaniach i wydarzeniach zawodowych, kulturalnych czy ważnych uroczystościach rodzinnych. Na zdjęciu: Fantazyjna garsonka Antonella ze spódnicą w grochy, wybór Pierwszej Damy – Aniela II oraz swobodna wizytowa sukienka Marcela.

Gdzie kupuje sukienki Agata Duda? Sukienki w grochy dla ceniących klasykę i styl

De Marco koktajlowe sukienki w kropki.

Dostępne w ofercie Atelier De Marco oraz w sklepie internetowym De Marco – sukienki w grochy, to połączenie dziewczęcego uroku i klasycznej elegancji. Suknia w grochy to niezmiennie popularny trend, także wśród gwiazd kina i muzyki. Na kreacje z motywem polka dot – sukienki wizytowe czy koktajlowe w kropki bądź grochy – decydowały się między innymi, Marylin Monroe, Audrey Hepburn czy Julia Roberts.

Granatowa sukienka z grochy z odcieniu śmietanowej bieli to motyw wspaniałych, nawiązujących do mody lat 50. – modeli w długości midi – Aniela II oraz Aniela z ozdobnym szalem.

Wspaniała kreacja Aniela II – wybrana przez samą Pierwszą Damę RP – Agatę Kornhauser-Dudę, to sukienka nie tylko elegancka i stylowa, ale także pełna dobrej energii. Klasyczna kolorystyka sprawia, że nasze sukienki koktajlowe w grochy łatwo stylizować, nie wymagają jednocześnie wielu dodatków czy zabiegów – by prezentować się ekskluzywnie i niezwykle kobieco.

Czytaj również: Oficjalna wizyta Pary Prezydenckiej w Mongolii. Pani Agata Kornhauser-Duda ponownie w stylizacji z Atelier De Marco

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307