Oficjalna wizyta Pary Prezydenckiej w Mongolii. Agata Kornhauser-Duda ponownie w stylizacji z Atelier De Marco

Oficjalna wizyta Pary Prezydenckiej w Mongolii. Pani Agata Kornhauser-Duda ponownie w stylizacji z Atelier De Marco

Najnowsze stylizacje Pani Agaty Dudy Pierwszej Damy RP podczas uroczystości w Ułan Bator

żródło: https://montsame.mn/cn/read/317700

Zakończyła się dwudniowa oficjalna wizyta głowy państwa – Prezydenta Andrzeja Dudy wraz z Małżonką. Na uroczyste wręczenie odznaczeń państwowych obywatelom Mongolii za zasługi na rzecz rozwijania współpracy polsko-mongolskiej oraz spotkanie z absolwentami polskich uczelni w Ułan Bator Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda wybrała wspaniały kostium wizytowy z modnym motywem pepitki, zaprojektowany przez Władysławę Frączek.

Na spotkanie w Ułan Bator Małżonka Prezydenta Andrzeja Dudy, wybrała po raz kolejny kreacje z naszej Kolekcji Diamentowej – wizytowy kostium damski Noelia. Źródło: prezydent.pl

Źródło: https://montsame.mn/cn/read/317700

Wizyta Pary Prezydenckiej w Mongolii

Zakończona już oficjalna, dwudniowa wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy z Małżonką w Mongolii. Głównym celem wizyty były rozmowy przywódców Polski i Mongolii o możliwościach zacieśnienia współpracy gospodarczej oraz bezpieczeństwie na świecie. Wraz z Parą Prezydencką do Mongolii przybyli także między innymi czołowi przedstawiciele największych firm, na czele z prezesem KGHM, by rozmawiać o zwiększeniu obecności polskich firm w mongolskim przemyśle metalurgicznym i wydobywczym.
W planie wizyty były przede wszystkim polsko-mongolskie forum biznesowe, otwarcie przez Prezydenta Polskiej Ambasady w Mongolii oraz uroczyste wręczenie odznaczeń dla szczególnie zasłużonych na rzecz współpracy polsko- mongolskiej obywateli tego kraju.

Dziękujemy Pierwszej Damie RP za skorzystanie z naszych usług i możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz wielu równie udanych stylizacji. ;)

Para Prezydencka podczas wizyty w Ułan Bator miała okazję odwiedzić także Muzeum Czyngis Chana, w którym nastąpiła uroczystość odznaczenia czwórki obywateli Mongolii zasłużonych w rozwijaniu współpracy polsko-mongolskiej. Agata Kornhauser-Duda zaprezentowała się podczas tego wydarzenia w stylowym kostiumie Noelia, z motywem pepitki – zaprojektowanego przez cenioną projektantkę Władysławę Frączek. Źródło: prezydent.pl

Pierwsza Dama sklep internetowy De Marco. Unikatowa i ponadczasowa ekskluzywna kolekcja dla aktywnych kobiet.

Czytaj również: Jaki garnitur damski na galę? Ekskluzywne garnitury wieczorowe De Marco.

Garsonka wizytowa Noelia. Wybór Pierwszej Damy RP

Podczas spotkania w Muzeum Czyngis Chana w Ułan Bator, w czasie którego Prezydent RP wręczył odznaczenia państwowe czwórce obywateli Mongolii i spotkał się z absolwentami polskich uczelni Małżonka Głowy Państwa – Agata Kornhauser -Duda zaprezentowała się w pięknej, stylowej garsonce wizytowej Noelia z Diamentowej kolekcji De Marco. Kostium Noelia wyróżnia się szykownym, bardzo eleganckim fasonem oraz klasyczną kolorystyką czerni i bieli. Zastosowany w komplecie Noelia motyw pepito nadaje kreacji szczególnego, odważnego charakteru i ponadczasowego stylu.

źródło: https://montsame.mn/cn/read/317700

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej w Muzeum Czyngis Chana w Ułan Bator, Para Prezydencka miała także okazję aby zwiedzić wystawę prezentującą historię Mongolii. Na zdjęciu: Agata Kornhauser-Duda w kostiumie Noelia. Źródło: prezydent.pl

Najnowsze stylizacje Agaty Dudy Pierwszej Damy RP

Nie po raz pierwszy, wybór Pierwszej Damy RP – Agaty Kornhauser-Dudy pada na kreacje Atelier De Marco zaprojektowane przez Władysławę Frączek. Małżonka Głowy Państwa od lat docenia wysoką jakość i ponadczasową elegancję projektów Atelier. Wśród docenionych już stylizacji De Marco znajdują się między innymi – wspaniała żakardowa sukienka koktajlowa Justicja, asymetryczny żakiet Miriam ze spódnicą ołówkową w kolorze czerwonym czy szafirowy komplet ze spódnicą Valentina.

Ekskluzywna kolekcja w deseń pepitka De Marco nowoczesne garsonki, kostiumy wizytowe, płaszczyki do sukienek, najmodniejsze garnitury damskie. Profesjonalne szycie na miarę w atelier Władysławy Frączek. Sklep internetowy De Marco luksusowa polska marka.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307