Najmłodsi w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza Dama olśniewa w czerwonej sukience z Atelier De Marco

Elegancka sukienka wizytowa Pierwszej Dam Pani Agaty Kornhauser-Dudy

16 maja br. w Pałacu Prezydenckim miała miejsce wyjątkowa wizyta przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego „Źródełko” z Woli Zarczyckiej. Niezwykłych Gości przyjęła Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda, która zaprezentowała się w pięknej, czerwonej sukience wizytowej – projektu Władysławy Frączek dla Atelier De Marco.

Małżonka Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Agata Kornhauser-Duda w każdej sytuacji, potrafi zaprezentować się elegancko i stylowo. Wybrana na spotkanie z przedszkolakami kreacja De Marco, nie tylko doskonale podkreślała piękno figury, ale też przyciągała uwagę zgromadzonych Gości – na czele z najmłodszymi. Źródło: prezydent.pl

Czytaj również: Garsonki i garnitury na wesele: De Marco krawiectwo miarowe

O nowych wyzwaniach z przedszkolakami. Pierwsza Dama w zachwycającej czerwonej sukience De Marco

Dzieci to jedni z najbardziej wymagających słuchaczy. Można było się o tym przekonać, także podczas spotkania Agaty Kornhauser-Dudy z wychowankami z Przedszkola Samorządowego „Źródełko” w Woli Zarczyckiej. Nie brakowało pytań czy dzielenia się zarówno obawami, jak i entuzjazmem związanym z nadchodzącym dla małych gości, nowym etapem w ich edukacji – pójściem do szkoły. Podczas uroczystej wizyty kilkulatków Małżonka Prezydenta Pana Andrzeja Dudy po raz kolejny udowodniła doskonały kontakt z dziećmi, umiejętność skupiania uwagi audytorium i łatwość przekazywania wiedzy.
Wybór Pierwszej Damy RP – zaprojektowana przez Władysławę Frączek dla Atelier De Marco sukienka wizytowa w kolorze intensywnej czerwieni, z całą pewnością wspierała naturalne zdolności Agaty Kornhauser-Dudy. Nie tylko dodawała energii i motywacji, ale też poprzez pełen charakteru kolor, wspierała koncentrację Maluchów.

Czerwona sukienka to klasyka kobiecej elegancji i stylu. Czerwień świetnie sprawdza się na wydarzeniach, podczas których zależy nam na tym, by nie tylko być słuchanym, ale też ze swoim przekazem „zapaść w pamięć”. Czerwień, odpowiednio wystylizowana, świetnie sprawdzi się na ważnym spotkaniu, konferencji czy spotkaniu biznesowym. Źródło: prezydent.pl

Czytaj również: Ekskluzywne sukienki wieczorowe i wizytowe na wesele i gale.

Pierwsza Dama Polski ubiera się u polskich projektantów. Jedną z ulubionych pracowni krawieckich jest atelier Władysławy Frączek. To ona ubiera Panią Agatę Kornhauser-Dudę. Elegancka odzież damska De Marco

Stylowo i nowocześnie. Wizytowa czerwona sukienka Pani Agaty Kornhauser-Dudy z fantazyjnym rękawkiem

Małżonka Głowy Państwa Andrzeja Dudy, niezależnie od sytuacji i charakteru wydarzeń w których uczestniczy, zwraca uwagę wypracowanym stylem. Stylizacje Pierwszej Damy wyróżnia umiejętność łączenia eleganckiej klasyki z aktualnymi modowymi trendami. Jednocześnie wybierane kreacje to fasony subtelnie eksponujące doskonałą figurę Pani Agaty Korhnauser-Dudy.
Zaprezentowana na spotkaniu z podopiecznymi Przedszkola Samorządowego „Źródełko” sukienka wizytowa, to propozycja w jednym z najczęściej wybieranych przez Małżonkę Prezydenta fasonów.
Długa sukienka Liza w kolorze czerwonym, to model sukienki rozkloszowanej, z wyraźnie podkreśloną talią. Kreacja De Marco Liza to perfekcyjna propozycja nie tylko dla Kobiet o idealnej figurze zbliżonej do Pierwszej Damy, ale także dla wielu sylwetek, które chcą osiągnąć efekt wysmuklenia, zatuszowania np. masywniejszych ud, a nawet dodania kobiecych krągłości w przypadku sylwetek drobniejszych.

Elegancka sukienka wizytowa

Elegancka sukienka wizytowa Liza w kolorze czerwonym, dostępna w opcji szycia na miarę, to doskonały sposób na wyrównanie proporcji sylwetki. Uniwersalny fason przypadnie do gustu praktycznie każdej kobiecie, z każdej sylwetki „wydobywając” to co w niej najpiękniejsze. Uwagę zwracają także modnie podkreślone ramiona oraz fantazyjne rękawki z rozcięciem, przywodzące na myśl eleganckie, kobiece etole, pelerynki czy narzutki. Rozkloszowany dół i wyraźnie zaakcentowana góra – gwarantują optyczne podkreślenie i wyszczuplenie talii. Źródło: prezydent.pl

Długa czerwona sukienka wizytowa, wybór Pani Agaty Kornhauser-Dudy, to kreacja o niezwykłej mocy i wyjątkowym charakterze. Świetnie prezentować się będzie na Paniach w różnym wieku i o różnych sylwetkach. Czerwona stylizacja to doskonała baza, której ostateczny charakter można swobodnie zmieniać, w zależności od potrzeb i okoliczności.
Czerwona sukienka w stylu Pierwszej Damy RP, to zdecydowanie ponadczasowa klasyka, którą warto się zainspirować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Atelier De Marco – polskiego producenta ekskluzywnej odzieży damskiej wizytowej, biznesowej, dyplomatycznej czy wieczorowej. Profesjonalna pracownia krawiecka i Atelier Władysławy Frączek we Frydrychowicach.

Dziękujemy Pierwszej Damie RP – Pani Agacie Kornhauser-Dudzie za ponowny wybór kreacji naszego Atelier oraz konsekwentne promowanie polskich marek. Życzymy satysfakcji i radości z pełnione, jakże zaszczytnej funkcji oraz dalszych sukcesów zwłaszcza w pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

Czytaj również: Pani Agata Kornhauser-Duda w modnej wiosennej sukience De Marco. Zobacz jak Pierwsza Dama RP gra kolorem!

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307