Gdzie ubiera się Pierwsza dama RP? Pani Agata Kornhauser-Duda w wieczorowej garsonce z De Marco od Pani Władzi z Frydrychowic.

Pierwsza Dama RP w wieczorowej garsonce De Marco na koncercie

Pierwsza Dama RP, Pani Agata Kornhauser-Duda w wieczorowej garsonce De Marco na koncercie „Pamięć i Przyszłość” z okazji 80. rocznicy wybuchu Powstania w getcie warszawskim

Stylizacje Pierwszej Damy RP

Para Prezydencka – Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą, wzięli udział w koncercie upamiętniającym 80.rocznicę wybuchu Powstania w getcie w Warszawie. Pierwsza Dama RP po raz kolejny, na tę okazję wybrała elegancką, zaprojektowaną przez Władysławę Frączek De Marco – garsonkę wieczorową Roberta, z kolekcji Christian IX.

źródło: prezydent.pl

„Pamięć i Przyszłość” – uroczysty koncert w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej

Dnia 19 kwietnia 2023 roku, Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą – wzięli udział w uroczystym koncercie „Pamięć i Przyszłość” upamiętniającym 80. rocznicę wybuchu Powstania w getcie warszawskim. Na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, wystąpiła Polsko-Izraelska Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna . Prócz naszej Pary Prezydenckiej udział w koncercie wzięli między innymi: prezydent państwa Izrael – Isaac Herzog, Prezydent Republiki Federalnej Niemiec – Frank-Walter Steinmeier z małżonkami. Na wydarzenie przybyli także Ocaleni z getta.

W koncercie „Pamięć i Przyszłość” pod patronatem Prezydenta RP, udział wzięli także Prezydenci – Andrzej Duda, Isaac Herzog oraz Frank-Walter Steinmaier z Małżonkami. Źródło: prezydent.pl

Czytaj również: Oficjalna wizyta Pary Prezydenckiej w Mongolii. Pani Agata Kornhauser-Duda ponownie w stylizacji z Atelier De Marco

Pierwsza Dama RP ponownie w kreacji od Władysławy Frączek De Marco

Stylizacje Pierwszej Damy.

Małżonka Prezydenta Andrzeja Dudy – Agata Kornhauser-Duda, przyzwyczaiła już nas do konsekwentnego wyboru kreacji nie tylko pięknych i stylowych, ale przede wszystkim tworzonych przez polskich projektantów. Cieszymy się, że ponownie wybór Pierwszej Damy RP padł na elegancką i szykowną garsonkę zaprojektowaną przez Władysławę Frączek, projektantkę i właścicielkę Atelier De Marco.
Pani Agata Kornhauser-Duda na tak ważne i jakże symboliczne wydarzenie, jakim był koncert upamiętniający 80. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim, wybrała elegancką czarną garsonkę Roberta z biżuteryjnymi guzikami i ozdobną perłową taśmą przy patkach kieszeniowych.

Na uroczysty koncert „Pamięć i Przyszłość” zorganizowany przez Muzeum Getta Warszawskiego i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda wybrała po raz kolejny kreację z Atelier De Marco – ekskluzywną czarną garsonkę wyjściową Roberta.

Czytaj również: Najmodniejsze czarne garnitury damskie wieczorowe od De Marco 2023

Ekskluzywne wieczorowe garnitury damskie i garsonki szyte na miarę w Atelier Władysławy Frączek właścicieli luksusowej polskiej marki odzieżowej De Marco z siedzibą we Frydrychowicach, miejscowości pod Wadowicami.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307