Pierwsza Dama w Czarno-Białej Stylizacji w Waszyngtonie. Szczyt NATO 2024

Profesjonalna Odzież Dyplomatyczna: Black and White. Pierwsza Dama w Czarno-Białej sukience w Waszyngtonie NATO 2024

Szanowni Państwo,

Pierwsza Dama w Czarno-Białej Stylizacji w Waszyngtonie NATO 2024

Para prezydencka na szczycie NATO

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda, wraz z Małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą, przybyli do Waszyngtonu, aby w dniach 9–11 lipca wziąć udział w Spotkaniu Głów Państw i Szefów Rządów państw NATO. Spotkanie to odbywa się z okazji 75. rocznicy podpisania Traktatu Północnoatlantyckiego.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser Duda na szczycie nato 2024 Biało czarna sukienka z De Marco

Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda, zaprezentowała się w nietuzinkowej nowoczesnej sukience dyplomatycznej, która przywodzi na myśl stylizacje rodem z filmów. Wyrafinowany, powściągliwy styl, prezentujący silny charakter – to najtrafniejszy opis sukienki z naszego Atelier. Minimalistyczna, elegancka odzież damska o wyszukanej formie jest doskonałym wyborem na tak ważne okazje.

Czytaj również: Elegancka Odzież Damska – Trendy w modzie luksusowej 2025

Eleganckie stylizacje Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser Dudy

Szczyt NATO 2024 Spotkanie z weteranem bitwy o Monte Cassino

Nie po raz pierwszy mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kreację szytą na miarę, którą zamówiła Pierwsza Dama Polski Pani Agata Kornhauser-Duda. Tym razem wybór padł na białą sukienkę wizytową z czarnym akcentem – rozświetlającą i nowoczesną, awangardową stylizację z kolekcji unikatowych projektów Władysławy Frączek właścicielki marki De Marco. Projektantka prezentuje wyszukany i wypracowany autorski styl, doskonale sprawdzający się na wyjątkowe okazje.

Elegancka sukienka Pierwszej damy Profesjonalna Odzież Dyplomatyczna: Black and White De Marco

Podczas wizyty u kombatanta, Pierwszej Damie towarzyszyli: Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Marek Magierowski, oraz Konsul RP w Waszyngtonie, dr Mikołaj Rychlik.

Czytaj również: Pierwsza Dama w eleganckiej sukience, która skradła serca. Agata Kornhauser-Duda na wyjątkowym spotkaniu w Pałacu Prezydenckim

Czarno-Białe Zestawy – Klasyka w Dyplomacji Elegancja, minimalizm i wyrafinowanie w stylizacjach Pierwszej Damy

Czarno biała sukienka Pani Agat Kornhauser Dudy to wyszukana elegancja

Czarno-białe zestawy to kreacje, na które Pierwsza Dama stosunkowo często decyduje się podczas wizyt w Stanach Zjednoczonych. Te klasyczne zestawy doskonale prezentują się podczas tak ważnych wyjazdów. Czarno-białe stylizacje nie tylko odmładzają i wyszczuplają sylwetkę, ale także prezentują czyste intencje, zdecydowany charakter i niezłomną postawę.

Luksusowa polska marka szyje dla Pierwszej Damy. Agata Kornhauser Duda w wyrafinowanej czarno białej eleganckiej sukience dyplomatycznej podczas zjazdu NATO 2024

Elegancja, minimalizm i wyrafinowanie – te cechy definiują nasze podejście do tworzenia odzieży dyplomatycznej. Każda kreacja z naszego Atelier jest unikatowa, stworzona z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Kreacje szyte na miarę w naszym Atelier De Marco zapewniają perfekcyjne dopasowanie, co jest kluczem do eleganckiego i profesjonalnego wyglądu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją i skorzystania z naszych usług, aby poczuć się wyjątkowo w każdej sytuacji.

Z wyrazami szacunku, Zespół De Marco

Czytaj również: Wiodące trendy w modzie luksusowej: Neutralne kolory i wysmakowane kroje

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307