Gdzie ubiera się Pierwsza dama RP? Pani Agata Kornhauser-Duda w wieczorowej garsonce z De Marco od Pani Władzi z Frydrychowic.

Wyszczuplające wieczorowe garnitury damskie i garsonki Pierwszej Damy Pani Agaty Dudy

Wyszczuplające wieczorowe garnitury damskie i garsonki Damy Pani Agaty Dudy

Czarne stylizacje: Luksusowe garsonki De Marco

Moda mówi wiele o tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Czarna, głęboka czerń od zawsze była symbolem klasy, tajemnicy i niezachwianej pewności siebie. Teraz, dzięki De Marco, możesz wkroczyć w świat mody, który emanuje magnetyzmem i niepowtarzalnym seksapilem.

Ekskluzywny garnitur damski, wieczorowa stylizacja ze spodniami.

Nasze czarne spodnie wizytowe od polskiego producenta to połączenie doskonałego kroju i wysokiej jakości materiałów. Jeśli poszukujesz ekskluzywnego kostiumu wizytowego ze spodniami, De Marco ma dla Ciebie idealne propozycje. Oferujemy luksusowe garsonki ze spódnicą oraz kostiumy ze spodniami garniturowymi, które łączą w sobie minimalistyczny fason z subtelnymi zdobieniami.

Czerń, która zawsze wygrywa: ponadczasowość i wyszczuplający efekt.

Czarny kolor ma nie tylko głębię i magnetyzm, ale także niezwykłe właściwości. Jego wyszczuplający efekt to prawdziwy atut, a ponadczasowość sprawia, że z łatwością dopasujesz go do innych kolorów i odcieni. Nasze czarne nowoczesne garsonki damskie są nie tylko modnym wyborem, ale także dowodem na Twoją świadomość mody.

Czytaj również: Elegancka odzież damska sklep internetowy De Marco. Jesieni / Zima: Biznesowe, wizytowe i wieczorowe stylizacje.

Zmysłowa czerń w szczegółach

Wyszczuplające wieczorowe garnitury damskie i nowoczesne garsonki

W naszych luksusowych garsonkach ze spódnicą lub ze spodniami garniturowymi, piękne zdobienia nabierają nowego znaczenia. Biżuteryjna taśma i guziki dodają subtelności i elegancji, tworząc wyjątkowy wieczorowy efekt. Zachwycą Cię również pagony z cyrkonii w ekskluzywnych czarnych zestawach, które dodają blasku i wyrafinowania.

Gwiazda wieczoru: Garsonka wieczorowa

Luksusowe nowoczesne garsonki wieczorowe De Marco stylizacje na gale, koncert, bankiet

Ekskluzywne wieczorowe garnitury damskie i nowoczesne garsonki De Marco. Pierwsza Dama Pani Agata Duda w wieczorowej garsonce z atelier Władysławy Frączek

Niepowtarzalność naszych kreacji doceniła nawet Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda, wybierając naszą czarną garsonkę wieczorową Roberta na uroczysty koncert w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, pt. „Pamięć i Przyszłość”. To potwierdzenie, że De Marco łączy w sobie wyjątkową klasę i oryginalność.

Moc czarnej elegancji

Jeśli marzysz o wyrazistym, luksusowym stylu, De Marco ma dla Ciebie odpowiedź. Nasze czarne garsonki i kostiumy to synonim klasy, tajemnicy i pewności siebie. Pozwól sobie na chwilę rozkoszy w zmysłowej czerwieni De Marco i bądź inspiracją dla innych. Teraz możesz zanurzyć się w głębokiej czerwieni elegancji i odkryć nowe oblicze swojego stylu.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307