Firefox_Screenshot_2019-06-25T21-09-25.179Z

Najpiękniejsze stylizacje dla Pani Młodej. Suknie ślubne De Marco

Różowa suknia ślubna. Oryginalne zestawy bluzka ze spódnicą rybką. Zjawiskowe stylizacje boho. Najpiękniejsze stylizacje dla Pani Młodej. Oryginalne suknie ślubne. Projektowanie i szycie na miarę w De Marco.

De Marco różowa stylizacja ślubna.

Zniewalająca i jedyna w swoim rodzaju kreacja na własnym ślubie – to marzenie każdej kobiety. Aby zaprezentować się na ślubie i weselu w stylizacji absolutnie wyjątkowej i doskonale do nas dopasowanej – warto skorzystać z usługi projektowania i szycia na miarę. To prosty sposób na stworzenie idealnej ślubnej kreacji marzeń.

Cudowna, idealnie pasująca do osobowości i figury uroczej Gosi Skłodowskiej, Panny Młodej kreacja ślubna zaprojektowana i uszyta w naszym Atelier De Marco – Władysławy Frączek.

Różowa suknia ślubna. Oryginalne zestawy bluzka ze spódnicą rybką. Zjawiskowe stylizacje boho.

Czytaj również: Najpiękniejsze suknie ślubne. Klasyczna prosta suknia ślubna

Suknia ślubna od projektanta. Dlaczego warto?

Różowa suknia ślubna w stylu boho.

Salony mody ślubnej oferując całą gamę sukien, od klasycznych fasonów do nowoczesnych kreacji stanowiących odzwierciedlenie aktualnie panujących trendów – „prosto z wybiegów”. Mimo ogromnego wyboru – wiele kobiet ma trudności z wyborem tej jedynej, upragnionej kreacji. Dzieje się tak z wielu powodów. Zasadniczym jest ogromna różnorodność i niezwykła szybkość, z jaką pojawiają się na rynku nowe trendy. Kolejnym problemem jest ograniczona możliwość zmian i przeróbek. Kupując suknię z salonu – oczywiście możemy wprowadzać zmiany i poprawki, które mają dopasować model do naszej sylwetki – jednak są one dość skromne.

Różowa stylizacja ślubna boho.

Przepiękna, niezwykle kobieca kreacja na ślub i wesele zaprojektowana i uszyta na specjalne zamówienie Klientki przez Władysławę Frączek. Projektowanie i szycie na miarę to idealne rozwiązanie, gdy pragniemy wystąpić na własnym ślubie w kreacji naszych marzeń.

Różowa suknia ślubna. De Marco oryginalne komplety bluzka ze spódnicą do ślubu.

Skorzystanie z usługi oferowanej przez Atelier De Marco – poprzez zaprojektowanie i uszycie wymarzonej kreacji ślubnej i weselnej – sprawia, że nie musimy godzić się na kompromisy, jak w przypadku dostępnych w salonach sukni. Przedstawiając projektantce swoje oczekiwania, czy nawet głęboko i latami skrywane marzenia, w profesjonalnej, przyjaznej i ciepłej atmosferze – uczestniczymy w tworzeniu stylizacji idealnej – odzwierciedlającej nasze pragnienia, charakter i osobowość, a jednocześnie idealnie dopasowanej.

Uśmiech szczęścia na twarzy Panny Młodej to najpiękniejsza ozdoba. Nasza przepiękna Klientka korzystając z usługi projektowania i szycia na miarę sukni ślubnej i weselnej w naszym Atelier – wystąpiła w kreacji wyjątkowej i niepowtarzalnej, podkreślającej jej zniewalającą urodę i kobiecy powab. Oferujemy także dostępne modele unikatowych kreacji i zestawów ślubnych szytych na miarę.

De Marco Salon Mody Ślubnej: Różowa stylizacja ślubna boho szyta na zamówienie.

Czytaj również: Eleganckie kreacje na ślub cywilny. Co założyć do ślubu cywilnego?

Suknia ślubna „szyta na miarę”potrzeb

Najmodniejszy styl boho! Oryginalne stylizacje ślubne od projektantki z Małopolski.

Szycie na miarę i projektowanie to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które marzą o wyjątkowym dopasowaniu do figury i kształtów. Projektowanie i szycie na miarę kreacji ślubnej, od podstaw umożliwia idealne dopasowanie stylizacji do wybranego przez siebie klimatu czy motywu wesela. Dzięki czemu cała uroczystość zachwyci zgromadzonych dopracowaniem, dbałością o każdy szczegół i detal.

Dla naszej przepięknej Klientki Władysława Frączek zaprojektowała zestaw z długą spódnicą, który pięknie podkreślał idealną figurę i wyjątkową urodę Panny Młodej. Kreacja wspaniale korespondująca z motywem wesela, w którym dominowały ciepłe, romantyczne akcenty w stylu glamour chic. Romantyczny blady róż, srebro i przepiękne koronkowe aplikacje dopełnione symbolicznym wiankiem na głowie. Wspaniała, pełna delikatności i zmysłowej kobiecości kreacja ślubna stworzona na specjalne zamówienie.

Dziękujemy Pani Gosi Słodowskiej z udostępnienie nam zdjęć z tej wspaniałej uroczystości i zapraszamy Państwa do śledzenia bloga SŁODOWSKA

Koniecznie obejrzyj kolekcję garniturów damskich do ślubu. De Marco piękne unikatowe komplety ze spodniami dla młodej pani. SKLEP on-line

De Marco Salon Mody Ślubnej: Różowa stylizacja ślubna SKLEP internetowy polskiej projektantki ekskluzywnej odzieży damskiej Władysławy Frączek.