Ekskluzywna suknia ślubna ciążowa De Marco

Ślub w stanie błogosławionym.

Ciążowa suknia ślubna 5 miesiąc ciąży szyta na miarę De Marco

Ekskluzywna suknia ślubna dla Panny Młodej w ciąży

Wybór sukni ślubnej to chwila magiczna i wyczekiwana, choć często także stresująca. Każda Panna Młoda chce wyglądać pięknie w tym szczególnym dniu. Co jednak, jeśli do ślubu idziemy w ciąży?
Czy musimy rezygnować z wymarzonej sukni? Z całą pewnością nie tylko nie musimy, ale wręcz – nie powinnyśmy!

Niezależnie od tego, czy pragniesz dyskretnie ukryć swój stan,
czy też pochwalić się nim „całemu światu” – w naszym Atelier stworzymy suknię,
która zachwyci i pozwoli czuć się wyjątkowo.
Źródło: archiwum prywatne.

Ciążowa suknia ślubna

Wymarzona suknia ślubna ma robić wrażenie na zgromadzonych i sprawiać, że Panna Młoda czuje się tego dnia wyjątkowo.
W przypadku gdy do ślubu przystępujemy w stanie błogosławionym, równie ważna jak prezencja jest z całą pewnością także kwestia niezbędnego komfortu Panny Młodej.
Nawet, jeśli rosnący brzuszek nie jest jeszcze tak bardzo widoczny – zależne jest to bowiem od indywidualnych predyspozycji każdej kobiety – suknia z całą pewnością nie może krępować ruchów, uciskać czy powodować inny dyskomfort.
Co ważne, niezależnie od tego czy jest to suknia typowo ślubna, czy sukienka, czy zestaw do ślubu cywilnego – musi być zaprojektowana tak, by dawała poczucie komfortu, zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej.

Rosnący brzuszek ciążowy – ukryć czy wyeksponować? Suknia ślubna 5 miesiąc ciąży

Tak jak wielkość ciążowego brzuszka w np. 4 czy 6 miesiącu ciąży – może się znacznie różnić, tak różne są oczekiwania Panien Młodych, jeśli chodzi o kreację ślubną dla przyszłej mamy.

Istnieje grono przygotowujących się do ślubu Pań, które swoim szczęściem pragną „podzielić się z całym światem”. W takim przypadku Panna Młoda decyduje się na kreację eksponującą ciążę, która podkreśli jej promienne piękno przyszłej Mamy.

Aby podkreślić stan błogosławiony – pośród wielu propozycji, warto zwrócić uwagę na możliwość zastosowanie delikatnie przylegających, ale ładnie pracujących, elastycznych koronek.
Pięknie także prezentować się będą np. suknie ślubne luźno nawiązujące do kreacji w stylu syrena/rybka.

Stan błogosławiony nie powinien przekreślać marzeń i planów dotyczących kreacji ślubnej.
Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy projektanta, który uwzględni nie tylko nasze estetyczne preferencje, ale przede wszystkim zmieniające się aż do dnia ślubu wymiary.

Ekskluzywna suknia ślubna dla Panny Młodej w ciąży Projektowanie unikatowych sukien ślubnych.

Ciążowa suknia ślubna 3/ 5/ 6 miesiąc ciąży szyta na miarę De Marco

Ślub w stanie błogosławionym.

Dla Panien Młodych, które pragną tego dnia swoją radość zachować dla siebie i przyszłego Męża – doskonale sprawdzą się np. suknie w stylu Empire (z podwyższoną talią) czy w kształcie litery A.
Szczególną uwagę warto zwrócić także na suknie w stylu Boho, charakteryzujące się pięknymi, ale zarazem swobodnymi fasonami.

Projektowanie i szycie na miarę. Sposób na idealne dopasowanie.

Niezależnie od tego czy chcemy dyskretnie zatuszować ciążę czy też wykorzystać ślub do ogłoszenia wszystkim Radosnej Nowiny – kluczowym, dla uzyskania spektakularnego efektu, jest dopasowanie sukni nie tylko do naszych marzeń i charakteru, ale przede wszystkim do zmieniających się warunków figury.

Z tego też powodu najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy – projektowania i szycia na miarę w naszym Atelier.

Jako De Marco zadbamy o odpowiedni krój – będący nie tylko ucieleśnieniem marzeń, ale też dający możliwość ewentualnego poszerzenia i dopasowania sukni. Dobierzemy także tkaninę, która doda kreacji blasku, jednocześnie zapewniając komfort noszenia.

Warto w tej podwójnie – szczególnej chwili zaufać wiedzy i doświadczeniu naszego Atelier, dzięki czemu uroczystość będzie dla Was niesamowitym, pełnym radości i pozbawionym stresu wydarzeniem.

Czytaj również: Suknia ślubna od projektantki. Wymarzona kreacja ślubna


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307