demarco_moda_na_wlasny_styl_frydrychowic_mama_wesela_szycie_na_miare_50_plus

Styl 50 plus. Jakie kreacje są idealne dla kobiet po pięćdziesiątce? Czas odrzucić stereotypy.

Sukienka dla Pani 50 + Czas odrzucić stereotypy.

Dla niecierpliwych odpowiem krótko: dla kobiet po pięćdziesiątce idealne kreacje są takie jak dla kobiet po trzydziestce.

W zasadzie mogłabym już tu skończyć dywagacje na temat ubrania 50 plus ale celowo chcę o tym porozmawiać aby odrzucić stereotypy.

We współczesnym świecie kobiety mają szczególne zadania. Większość kobiet spełnia się zawodowo jednocześnie pełniąc rolę „westalki ogniska domowego”. Nie rezygnując z żadnej z tych ról, muszą rozłożyć nieco w czasie macierzyństwo. Dzięki temu, mogą cieszyć się młodością znacznie dłużej. W dzisiejszych czasach kobieta po pięćdziesiątce nie zakłada chusteczki ani moherowych beretów. To kobieta która wypracowała sobie pozycję społeczną i zawodową. To wreszcie kobieta którą stać na wytworny wygląd i prestiż. Styl 50 plus jest stylem z górnej półki.

Drogie Panie, zapraszam na spotkanie.

Serdecznie pozdrawiam Władysława Frączek

Granatowa sukienka na weseleModa dla kobiet z klasą. Sukienki wieczorowe. Eleganckie sukienki dla mamy wesela szyte na miarę.Sukienka wizytowaSukienka dla mamy pana młodego / pani młodejCzarna elegancka sukienka biznesowa, wizytowa.