Styl 50 plus. Jakie kreacje są idealne dla kobiet po pięćdziesiątce? Czas odrzucić stereotypy.

Styl 50 plus. Jakie kreacje są idealne dla kobiet po pięćdziesiątce? Czas odrzucić stereotypy.

Sukienka dla Pani 50 + Czas odrzucić stereotypy.

Dla niecierpliwych odpowiem krótko: dla kobiet po pięćdziesiątce idealne kreacje są takie jak dla kobiet po trzydziestce.

W zasadzie mogłabym już tu skończyć dywagacje na temat ubrania 50 plus ale celowo chcę o tym porozmawiać aby odrzucić stereotypy.

We współczesnym świecie kobiety mają szczególne zadania. Większość kobiet spełnia się zawodowo jednocześnie pełniąc rolę „westalki ogniska domowego”. Nie rezygnując z żadnej z tych ról, muszą rozłożyć nieco w czasie macierzyństwo. Dzięki temu, mogą cieszyć się młodością znacznie dłużej. W dzisiejszych czasach kobieta po pięćdziesiątce nie zakłada chusteczki ani moherowych beretów. To kobieta która wypracowała sobie pozycję społeczną i zawodową. To wreszcie kobieta którą stać na wytworny wygląd i prestiż. Styl 50 plus jest stylem z górnej półki.

Drogie Panie, zapraszam na spotkanie.

Serdecznie pozdrawiam Władysława Frączek

Granatowa sukienka na weseleModa dla kobiet z klasą. Sukienki wieczorowe. Eleganckie sukienki dla mamy wesela szyte na miarę.Sukienka wizytowaSukienka dla mamy pana młodego / pani młodejCzarna elegancka sukienka biznesowa, wizytowa.


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307