Sukienka którą oczarujesz własnego męża. Kobieca kreacja widziana oczyma mężczyzny. Wygląd kobiety a relacje małżeńskie.

Sukienka którą oczarujesz własnego męża. Kobieca kreacja widziana oczyma mężczyzny. Wygląd kobiety a relacje małżeńskie.

Jak sprawić by mąż był tobą zauroczony przez cały czas? Jak wygrać negocjacją z mężczyzną życia ;)?

Sukienka którą oczarujesz własnego męża. Kobieca kreacja widziana oczyma mężczyzny. Wygląd kobiety a relacje małżeńskie.

Z natury jesteśmy płcią piękną i za taka się uważamy. Jest to oczywiście poprawne rozumowanie i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mężczyźni są wzrokowcami i w większości kierują się właśnie tym zmysłem wybierając swoją partnerkę. Każda kobieta musi jednak pamiętać, że Oni tymi wzrokowcami są całe życie. Bez względu na staż małżeński, zmysł wzroku działa doskonale do późnej starości.

Drogie Panie, pozwalam sobie na przypomnienie tej podstawowej zasady która jest zakodowana w genach od tysiącleci- „piękno przykuwa uwagę”. My kobiety musimy o tym pamiętać do samej starości. Idąc tym myśleniem, piękny wygląd to podstawa udanego związku.

Planując wspólne wyjście na bal czy inną uroczystość musimy pamiętać żeby wybrać taka kreację w której będziemy się Jemu podobać. Facet chce żeby jego wybranka podobała się wszystkim a należała tylko do niego. Pamiętajcie przy tym drogie Panie, osiągając ten efekt – macie otwartą drogę do samorealizacji.

Kreacje które mają tą moc, muszą podkreślać figurę. Dopasowana talia jest podstawą. Suknia nie może być krótka. Długość minimalna to przed kolanko. Dekolt nie może odsłaniać biustu ale musi mieć taki kształt aby pracowały zmysły. Bardzo ważne są buty, nie tylko muszą pasować do kreacji ale stopa musi w nich wyglądać pięknie. Konieczny jest obcas. Noga w bucie na obcasie wygląda bardzo korzystnie. Do tego odpowiedni makijaż i oczywiście biżuteria.

Ważne są również kolory. Drogie Panie, kolory musicie dobierać do swojej urody, pamiętając że nie wolno Wam zakładać kolorów „szarej myszki”.

modna sukienka na wesele szyta na miarę w De Marco Władyszława Frączek. Sukienka z Frydrycchowic. Szycie na miarę w De Marco Władysława Frączek Garanatowa długa sukienka z rozcięciem, szyta na miarę we Frydrychowicach w De MarcoPiękna długa sukienka na wesele,szyta na miarę w De Marco

Życzę Wam doskonałej zabawy i serdecznie pozdrawiam.

Władysława Frączek

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307