Agro Wit zdrowe polskie jedzenie

Stylizacja biznesowa De Marco. Eleganckie kostiumy damskie

Eleganckie stroje biznesowe De Marco garsonki i kostiumy damskie.

Elegancki kostium damski Fryda. Stylizacja business smart w kobiecym wydaniu

Strój biznesowy w klasycznej formie, opiera się na kostiumie lub garsonce w stonowanym, eleganckim kolorze, uzupełnionym gustowną damską bluzką w odcieniach bieli lub pasteli. Są jednak sytuacje, w których swobodnie możemy pozwolić sobie na pewne odstępstwa od ściśle określonych reguł biznesowego dress code’u i wprowadzić urozmaicenia do swoich stylizacji. Czym charakteryzuje się styl business smart? Kiedy ma zastosowanie?

Elegancki, wizytowy kostium biznesowy Fryda to doskonała stylizacja, w której będziemy wyglądać stylowo i profesjonalnie, a jednocześnie swobodnie i przyjaźnie.

czytaj również: De Marco Eleganckie kostiumy damskie ze spódnicą na odbiór nagród, odznaczeń i wyróżnień

Klasyczną ołówkowa spódnica z elegancka gładką bluzką. Eleganckie stroje biznesowe De Marco Sklep internetowy

Czym różni się styl business attire od business smart?

Eleganckie stroje biznesowe De Marco.

dress code’u – podstawą najbardziej formalnego stroju powinna być ciemna, możliwie stonowana stylizacja oparta na gładkim kostiumie ze spódnicą lub spodniami. W takim zestawie najbardziej odpowiednią jest oczywiście prosta, stylowa bluzka czy koszula damska w odcieniach bieli lub delikatnych pasteli.
Istnieją jednak okazje czy okoliczności, w których z powodzeniem ten najbardziej formalny, oficjalny strój business wear (business attire), można zastąpić zestawami, które nadal będą bardzo eleganckie, pozwalając jednocześnie na większą swobodę w ubiorze.

Nasza wspaniała Klientka, Pani Agnieszka Malinowska, doskonale wie, jak zaprezentować się stylowo, kobieco i z klasą. Na Targi – Smaki Regionów, wybrała piękny kostium Fryda z naszej kolekcji Diamentowej.

Stylizacje business smart – czym się charakteryzują?

Jak ubrać się na targi firmowe? De Marco Moda biznesowa damska.

Eleganckie wizytowe kostiumy damskie, komplety marynarka z ołówkową spódnicą.

Stylizacje typu business smart, bo o nich mowa, to doskonały pomysł na wszelkie okazje, w których np. pełnimy funkcję reprezentacyjną, jednak jednocześnie chcemy prezentować się swobodnie, jako osoby dostępne i otwarte na innych, nie tworząc niepotrzebnie wrażenia dystansu.
Stylizacje business smart pozwalają na wprowadzenie odrobiny urozmaicenia, do jednolitych najczęściej zestawów. Odpowiednie więc są zestawy, kostiumy i garsonki, z łączonych materiałów, stonowane wzory czy kolory inne niż granat czy czerń. W kreacjach w stylu business smart, gładką , białą koszulę, można zastąpić swobodniejszą bluzką o innym, niż klasyczny fasonie.

Stylowy kostium Fryda, pozwala zbudować stylizację elegancką i profesjonalną, a zarazem podkreślającą otwartość na drugiego człowieka i gotowość do interkacji.

Właścicielka firmy Agro-Wit, Pani Agnieszka Malinowska,
w eleganckim kostiumie damskich w stylu business smart – Fryda.

Serdecznie dziękujemy naszej Klientce, Sz.P. Agnieszce Malinowskiej za konsekwentny wybór kreacji naszego Atelier oraz udostępnienie zdjęć z Targów – Smaki Regionów, z Pani udziałem. Jesteśmy dymni ze mamy tak przedsiębiorcze klientki. Życzymy samych sukcesów i dla całej rodziny oraz firmy Agro Wit.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307