Elegancka sukienka na wesele z koronkowym rękawem.

Sukienka na wesele z koronkowym rękawem.

Szukając dla siebie idealnej sukienki na uroczystość rodzinną (wesele, ślub, chrzciny, komunie) czy imprezę wieczorową, jedną z polecanych możliwości jest zapewne sukienka z elementami koronkowi.
Taki strój da nam poczucie elegancji i luksusu, przyciągając zachwycone spojrzenia.
Oto kilka naszych propozycji kreacji, których siłą jest połączenie prostoty z bogactwem i tajemnicą, kryjącą się w koronce.

Koronkowa mgiełka

Koronki lub wczesne formy je przypominające, stanowią elementy mody znany już, od starożytnego Egiptu. Ich charakter, sposób tworzenia zmieniał się na przestrzeni dziejów, zawsze jednak pozostawały one synonimem piękna i delikatności, a także luksusu.

Wielką miłośniczką koronkowych zdobień była z całą pewnością królowa Anglii Elżbieta I.
Jej strój bogaty w takowe zdobienia, był ważnym elementem tworzenia jej obrazu „boskości”. Specyficzne ozdoby wzmacniały przekonanie o jej majestacie i wyjątkowości.

Srebrna sukienka na wesele Celestyna

Choć obecnie koronkowe kreacje i zdobienia znacznie różnią się od tych, które można było spotkać na dworze, nie straciły one swojego charakteru.
Koronka silnie kojarzy się z czymś, nie do końca osiągalnym, choć upragnionym. Choć ma przede wszystkim delikatne i pełne klasy oblicze, odpowiednio zastosowana kryje w sobie też to, co zmysłowe i uwodzicielskie.

Koronkowa sukienka koktajlowa

Sukienki na bazie koronek lub posiadające koronkowe akcenty, są jednym z popularniejszych wyborów na różnego rodzaju uroczystości – na ślub, wesele, chrzciny, rocznice czy komunie.
Taka kreacja nie jest jednak dedykowana jedynie na ważne uroczystości rodzinne, doskonale sprawdzi się w sytuacjach wieczornego spotkania, idealnie bowiem łączą w sobie prostotę i swobodę z nutką elegancji i luksusu.

Szykowna i elegancka, a jednocześnie niezwykle charakterna sukienka Celestyna.
Połączono w niej z wielkim wyczuciem bogactwo koronkowej aplikacji i prostotę linii,
podkreślającą naturalne piękno kobiecej sylwetki.

Wieczorowa koronkowa sukienka

Koronkowa suknia nie jest zarezerwowana na konkretne uroczystości czy porę roku. Choć sprawdza się idealnie jako sukienka na wesele czy Komunię, przepięknie prezentować się będzie także jako element sukni wieczorowej.

Przepiękna, beżowa sukienka na wesele i inne uroczystości- Luna.

Koronka ma „wiele twarzy”, toteż umiejętnie zestawiona i zastosowana w kreacji wieczorowej będzie strojem nie tylko eleganckim, ale i zmysłowym, i uwodzicielskim, nie tracą przy tym nic, ze swojej subtelności.

W sukni Crystal zaprezentujemy się zmysłowo i romantycznie zarazem.

Czytaj również: Najpiękniejszy garnitur damski dla mamy wesela. Hit 2021 !


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307