Sukienki i kostiumy żakardowe na wesele dla 50-latki, 60-latki. Ekskluzywne suknie dla mamy i teściowej

Sukienki i kostiumy na wesele dla 50-latki, 60-latki. Ekskluzywne suknie dla mamy i teściowej

Sukienki na wesele dla 50-latki, 60-latki. Ekskluzywne suknie dla mamy i teściowej

Doskonale sprawdzą się zarówno na wesele w lecie, jak jesienią czy zimą. Sukienki i garsonki z tkaniny żakardowej o pięknym, metalicznym wzorze wyszczuplają sylwetkę, zapewniając elegancki i niezwykle efektowny wygląd. Prezentujemy dedykowane Mamie i Teściowej na ślub i wesele dziecka luksusowe propozycje stylowych sukienek koktajlowych, sukien wieczorowych oraz garsonek, dla Pań 50+60+.

Luksusowe kreacje weselne dedykowane Paniom 50+60+ dla Mamy, Teściowej, Chrzestnej. W tym szczególnym dniu warto zdecydować się na kreację, która pozwoli nam „błyszczeć”, wyróżnić się z tłumu zaproszonych gości. Na zdjęciu ekskluzywne kreacje weselne dedykowane dla wieku dojrzałego, dostępne w opcji szycia miarowego: sukienka wizytowa z żakietem Laurentyna, piękna suknia wieczorowa z tkaniny żakardowej z kompletu wieczorowego Nunilona III, wytworna suknia żakardowa Paula.

Jak powinna ubrać się Mama czy Teściowa na wesele syna/córki? Eleganckie kreacje na wesele dla Mamy Weselnej

Wybierając kreację na ślub i wesele Dziecka często zastanawiamy się czego nie wypada włożyć na tak ważną uroczystość, będąc kobietą po 50-tce, 60-tce. Wciąż istnieje mylne przekonanie, że Paniom w wieku dojrzałym nie wypada nosić wielu fasonów, kolorów czy dodatków. Tymczasem dla Pań 50+60+ nie istnieją żadne wyjątkowe ograniczenia co do stylizacji na wesele – wynikające z metryki. Kreacja na ślub i wesele dla Mamy, Teściowej, Chrzestnej – powinna być zgodna z ogólnie przyjętymi dla każdej stylizacji na tę okazję – zasadami dress code’u, typem urody i figury oraz indywidualnymi preferencjami.


Jak więc powinna ubrać się Mama czy Teściowa na wesele? Przede wszystkim elegancko, godnie i odpowiednio do okazji – tak jak każdy inny Gość, przy czym Mama Wesele tego dnia może w sposób szczególny wyróżniać się wśród innych zaproszonych – jest bowiem drugą najważniejszą kobietą, podczas tych wyjątkowych uroczystości. Mile widziane więc są kreacje pobłyskujące, długie (w stylu wieczorowych) z wysokiej jakości, efektownych materiałów.

Sukienki i kostiumy żakardowe wesele dla 50-latki, 60-latki. Ekskluzywne suknie dla mamy i teściowej

Kreacja na wesele dla Pań 50+60+ powinna przede wszystkim być zgodna z charakterem uroczystości oraz samej Kobiety. Nie istnieją fasony czy kolorystyka nieodpowiednia dla Pań – wynikająca z wieku dojrzałego. Są jednak kreacje, które w sposób szczególny dedykowane są 50-latką, 60-latką – ze względu na wyjątkową elegancję i zachwycającą umiejętność „wydobycia ” tego, co w Kobiecie dojrzałej najpiękniejsze – naturalnej urody, pewności siebie i świadomości swoich atutów. Luksusowe kreacje z naszego Atelier, z pięknej tkaniny żakardowej w kolorze zgaszonego błękitu i białego złota to stylizacje wprost stworzone dla Pań, które ze względu na życiową mądrość i doświadczenie, doskonale wiedzą jak – nie tylko w wyjątkowych chwilach – wyglądać pięknie, z klasą i niezwykle zmysłowo. Na zdjęciu: wspaniała żakardowa suknia balowa Paula oraz wieczorowa suknia z kompletu wieczorowego Nunilona III.

Czytaj również: Najpiękniejsze sukienki na wesele dla mamy i teściowej

Jak się ubrać na wesele po 50-tce, 60-tce? Eleganckie stylizacje na wesele dla Mamy od polskiej projektantki Władysławy Frączek

Stylizacja na ślub i wesele dla Mamy, Teściowej, Chrzestnej – w wieku 50+60+ zdecydowanie powinna wyróżniać się stylem i elegancją. Jako Rodzice Pary Młodej pełnimy nie tylko funkcje reprezentacyjne – najczęściej musimy także zadbać o sprawy organizacyjne. Dlatego warto wybrać suknię czy garsonkę, która łączyć będzie w sobie wytworną elegancję i wyjątkową wygodę.
Tkanina żakardowa to materiał niebywale stylowy, a jednocześnie zaskakująco wygodny i komfortowy. Kreacje z luksusowego żakardu w kolorze zgaszonego błękitu i białego złota, to propozycja idealna dla Pań, które chcą prezentować się efektownie przez całą noc – bez dodatkowych zabiegów, ograniczeń czy troski.

Jak się ubrać na wesele po 50-tce, 60-tce? Eleganckie stylizacje na wesele dla Mamy od polskiej projektantki Władysławy Frączek

Nasze żakardowe kreacje weselne, dedykowane Mamie i Teściowej w wieku dojrzałym – zapewniają wyjątkowy komfort, nie tylko ruchu, ale także z pewności, że niezależnie od pory czy pośpiechu – wyglądamy pięknie i nienagannie. Żakardowe kreacje doskonale utrzymują zadany przez projektanta kształt – dając efekt wysmuklenia. Delikatnie zaokrąglony po godzinach zabawy brzuch czy naturalnie pełniejszy biust nie stanowią problemu – dzięki większej gęstości splotu żakardowego, tkanina ładnie utrzymuje problematyczne obszary „w ryzach”. Żakard ma także wysoką odporność na zagniecenia – dzięki czemu eliminujemy problem odkształceń czy nieestetycznego „mięcia się „kreacji.
Na zdjęciu: zaprojektowana przez Władysławę Frączek, dedykowana dla Mamy Wesela żakardowa garsonka Laurentyna.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307