Ekskluzywne sukienki na wesele dla puszystych maskujące brzuch. Modna Mama wesela plus-size

Ekskluzywne sukienki na wesele dla puszystych maskujące brzuch. Modna Mama wesela plus-size

Ekskluzywne sukienki na wesele dla puszystej mamy pana młodego lub panny młodej. Stylizacje maskujące brzuch. Modna Mama wesela plus-size.

Wybór wizytowej sukienki na ważną uroczystość rodzinną, zwłaszcza na wesele dziecka – przy puszystej sylwetce i pełniejszym brzuchu – nie zawsze jest prosty. Oto nasze propozycje modnych, wyszczuplających kreacji weselnych dla Mamy po 50-tce, dzięki którym ładnie zatuszujesz okolice brzucha.

Jaka sukienka dla sylwetki plus-size, by zatuszować brzuch i boczki? Modne wyszczuplające brzuch sukienki od polskiego producenta

De Marco Sukienki na wesele dla mamy XL

Wśród sylwetek puszystych, określanych mianem plus-size, można wyróżnić kilka różnych typów. Jednym z nich, dość częstym – zwłaszcza u Pań w wieku dojrzałym, 50+ czy 60+ – jest sylwetka typu jabłko (nazywana także coraz częściej figurą typu O). Charakteryzuje się ona wyróżniającym się, pełniejszym brzuchem i okolicami talii, przy jednoczesnym ładnym, najczęściej średniej wielkości biuście oraz zgrabnych nogach.
Głównym celem podczas tworzenia wizytowej (ale także każdej innej) stylizacji, jest więc zamaskowanie i optyczne wyszczuplenie okolic talii, przy jednoczesnym podkreśleniu mocnych stron sylwetki. Jak wybrać piękną i elegancką sukienkę, która zamaskuje wystający brzuch i wyraźniejsze „boczki”? Jedną z ważniejszych zasad jest odwrócenie uwagi od talii, poprzez zastosowanie wyraźnych, zdecydowanych elementów, dodatków czy zdobień w obszarze – który chcemy podkreślić.

Lekko dopasowana, ekskluzywna sukienka w typie ołówkowej Celestyna z wyraźnym, fantazyjnym – koronkowym zdobieniem przy dekolcie, na ramionach oraz rękawach – sprawi, że odwrócimy uwagę zgromadzonych na uroczystości – od brzucha, skupiając ją jednocześnie na ramionach i dekolcie, które u sylwetek typu jabłko – najczęściej są drobniejsze. Opcja szycia na miarę dostępna w naszym Atelier, pozwala dostosować długość sukienki do indywidualnych potrzeb. Panie o sylwetkach typu jabłko mają piękne, zgrabne nogi – zdecydowanie warto decydując się na długość, dobrać taką, by ładnie je wyeksponować.

Eleganckie długie sukienki na wesele dla puszystych

De Marco Eleganckie sukienki na wesele dla mamy puszystej

Dla Pań pragnących wyglądać kobieco, elegancko i powabnie – noszących rozmiar plus-size i jednocześnie borykających się z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem polecamy także wybranie kreacji, która optycznie pozwoli na podwyższenie talii, jednocześnie nadmiernie nie odcinając się pod biustem – co mogłoby przynieść odwrotny os zamierzonego efekt.

Lekkie taliowanie i rozkloszowanie rozpoczynające się wyżej, bliżej biustu – sprawia, że linia sukienki Crystal – dyskretnie zamaskuje brzuch, podniesie pozwalając na zaznaczanie talii – wyżej pod biustem. taki zabieg świetnie wydłuży także dolne partie – co ma niebagatelne znaczenie dla niższych kobiet z figurą typu jabłko. Przepiękne zdobienie przy linii dekoltu i barków, sprawi, że wizualnie lekko powiększone zostaną ramiona, co wyrówna proporcje sylwetki i ładnie ją odciąży.

Czytaj również: Jaka sukienka na wesele dla puszystej mamy Pana Młodego lub Panny Młodej?

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307