dr Aneta Oleksy-Gębczyk na kongresie naukowym „czy inflacja ma sens”

Eleganckie kostiumy damskie De Marco. Jak się ubrać na prezentację, wykład, wystąpienie publiczne

Co ubrać na wystąpienie publiczne? Jak, dzięki stylizacji, przyciągnąć uwagę audytorium podczas wykładu, prezentacji, debaty? Prezentujemy ekskluzywne, szyte na miarę kostiumy damskie ze spódnicą, które świetnie sprawdzą się na spotkania biznesowe, wizyty dyplomatyczne, wywiady, na konferencję prasową, sympozjum naukowe na uczelni, podczas konferencji czy debaty.

Wybrana na kongres, konferencję czy inne wystąpienie publiczne stylizacja dla mówcy – powinna wyróżniać się elegancją i stylem. Dobrze, by garnitur damski czy garsonka była o stopień wyżej w gradacji stroju biznesowego, od ubioru słuchaczy. Na zdjęciu: nasza piękna Klientka, dr Aneta Oleksy-Gębczyk, podczas sesji popularno-naukowej zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu, w luksusowym kostiumie damskim Freja II De Marco. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Nowego Sącza – Ludomir Handzel.

De Marco eleganckie garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy polskiej projektantki i stylistki spod Krakowa. Unikatowe kreacje wizytowe, biznesowe i dyplomatyczne szyte na miarę.

Czytaj również: Pierwsza Dama RP w wieczorowej garsonce De Marco na koncercie

Elegancko i z charyzmą. Stylowe kostiumy damskie z żakardem De Marco

De Marco eleganckie komplety damskie żakiet ze spódnicą z dobrej jakości tkanin.

Podczas wystąpień publicznych, zwłaszcza gdy pełnimy funkcję mówcy czy prowadzącego debatę, wybrana przez nas stylizacja powinna służyć nie tylko budowaniu wizerunku eksperta, ale także wspierać przyciąganie i utrzymywanie uwagi zebranego audytorium. Jaki powinien być kobiecy strój, by sprostać tym wymaganiom? Z całą pewnością ważna jest elegancja, która pozwoli na godne reprezentowanie instytucji czy placówki. Doskonałym przykładem takiej stylizacji, jest nasza Klientka, Pani dr Aneta Oleksy-Gębczyk, która na okoliczność prowadzenia debaty pod hasłem „Czy inflacja ma granicę?”, organizowaną przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki, wybrała stylowy kostium z łączonych materiałów Freja II.

Luksusowy kostium damski Freja II to połączenie klasycznej linii z ciekawym, przyciągającym uwagę żakardem. Współprowadząca debatę „Czy inflacja ma granicę?” – dr Aneta Oleksy-Gębczyk, zaprezentowała się elegancko i szykownie, a jednocześnie z charakterem. Źródło: wsei.edu.pl

Uczestnicząc w konferencji, prezentacji, debacie – warto postawić na kontrast w ubiorze. Świetnie sprawdzą się właśnie połączenia bieli i eleganckiego granatu, czerni, dobrze zastosowanych szarości. Nasz kostium Freja II lub Freja w jasnej wersji kolorystycznej, bądź też wersja ciemna – Rachela; to propozycje stylizacji wobec których nie sposób przejść obojętnie – przede wszystkim z uwagi na zastosowany w wykończeniu i spódnicy żakard z ciekawym motywem zygzak.

Granatowy kostium damski Rachela z łączonych materiałów, dostępny w opcji szycia na miarę u projektanta.

Jak się ubrać na konferencję, kongres, debatę, wystąpienie publiczne?

Konferencje czy debaty to specyficzne rodzaje wydarzenia, które pozwalają na zgromadzenie grupy praktyków, czy miłośników danej dziedziny. Jako że na tego typu wydarzeniach najczęściej prócz zgromadzonych aktywnych uczestników, obecni są także słuchacze oraz przedstawiciele mediów, warto zadbać o stylizację, zgodną z przyjętym dla tego typu okoliczności dress code’em. Najbardziej pożądanym kobiecym strojem na taką okazję, będą stylizacje w stylu business professional. Świetnie sprawdzi się garsonka czy kostium damski, ze spódnicą w długości do kolan. Ze względu na to, że tego typu wydarzenia organizowane są najczęściej do godzin popołudniowych – można zdecydować się na jaśniejszą kolorystykę. Równie ważne jak fason, są dobrane w stylizacji materiały – powinny być wysokiej jakości, podobnie dodatki i akcesoria.

Klasyka i prostota w stroju podczas wystąpień publicznych to cechy bardzo pożądane. Należy jednak pamiętać, że w takich sytuacjach równie ważna jest siła wyrazu. Nasza Klientka – dr Aneta Oleksy-Gębczyk jest doskonałym przykładem umiejętnego wykorzystania swojego wizerunku, dla podkreślenia i wsparcia komunikatu. Wybrany przez Panią Oleksy-Gębczyk kostium damski Freja, dzięki jasnej kolorystyce oraz żakardowemu wykończeniu przy linii zapięcia i kołnierzu – przyciąga uwagę do twarzy – jednocześnie wzorem ożywiając wizerunek.

Nie tylko profesjonalnie. Piękne i stylowe kostiumy damskie od projektanta

De Marco eleganckie garsonki i kostiumy damskie ze spódnicą, sklep internetowy.

Aby dobrze „wypaść” podczas konferencji, debaty czy prezentacji, równie ważne jak profesjonalny i elegancki wygląd, jest to, aby nasza kreacja pozwoliła nam czuć się po prostu pięknie i kobieco. Ma to niebagatelne znaczenie – bowiem to jak się czujemy sami ze sobą, czy mamy poczucie ubrania, a nie- „przebrania” – wpływa na to jaką „energią” emanujemy, a co za tym idzie, jak odbierają nas współpracownicy czy słuchacze. Warto więc znaleźć „złoty środek” pomiędzy profesjonalnym, eksperckim wizerunkiem, a kreacją wydobywającą naszą kobiecość i piękno.

Podczas wystąpień publicznych, zwłaszcza w dziedzinach często zdominowanych przez mężczyzn, warto ze swojej kobiecości uczynić atut. Nie ma potrzeby wybierać między profesjonalnym, oficjalnym wyglądem, a stylizacją podkreślającą nasze piękno. Przykład naszej Klientki, pani dr Anety Oleksy-Gębczyk jest tego doskonałym dowodem. Kostium Freja II to stylizacja kobiety pięknej, świadomej siebie a zarazem kompetentnej i profesjonalnej.

Dziękujemy Pani dr Anety Oleksy-Gębczyk za skorzystanie z naszych usług i możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz wielu równie udanych stylizacji. ;)

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307