Szycie na miarę sukienki na wesele syna / córki. De Marco

Sukienki na wesele to niebagatelna sprawa. Ślub córki lub syna zobowiązuje do wyjątkowej kreacji.

Szycie na miarę sukienki na wesele syna / córki.

Sukienka szyta na miarę w De Marco z Frydrychowic.

Jaką sukienkę wybrać na wesele to prosta sprawa dla tych którzy nie muszą zmierzyć się z tym tematem. Sukienek jest bowiem tak dużo, że odnosi się wrażenie „potopu sukienkowego”. Dla zainteresowanych jednak, znalezienie odpowiedniej kreacji to często trudna sprawa. Problem bierze się stąd, że ciekawy model sukienki jeśli już pojawi się na rynku to występuje wszędzie, w każdym niemal sklepie. Ryzyko że w takiej kreacji pojawi się kilka osób jest bardzo duże. Możemy więc ryzykować albo zamówić kreację w firmie gdzie szyte są tyko unikatowe kolekcje. Takie kreacje powstają na potrzebę zainteresowanej klientki i są dobierane według jej potrzeb i gustu. Dowolnie można je modelować i zmieniać. Ponad to, szyte są na miarę więc leżą doskonale.

Nasza firma De Marco gdzie osobiście projektuję kreacje wyspecjalizowała się w takiej właśnie obsłudze klientek. Polega ona na tym, że zainteresowana osoba mówi o swoich potrzebach a ja je urzeczywistniam. Panie które nie mają żadnych wizji co do kreacji, również mi o tym mówią. Wówczas sama proponuję kreacje w których Panie wyglądałyby najlepiej. Można również wybrać fason sukienki z przygotowanych kolekcji.

Drogie Panie, dobra stylizacja może zdziałać cuda. Nie trzeba bać się odważnych rozwiązać, bo to one odpowiadają za efekt końcowy. Pozwólmy sobie na odrobinę fantazji, która doda nam pewności siebie. Pamiętajmy, że ten dzień się już nie powtórzy, a zdjęcia utrwalą naszą stylizację na wiele lat. A kiedy po latach nasze prawnuki będą oglądały zdjęcia na których nas uwieczniono, niech ich zachwyt sięgnie zenitu.

Tego sobie i Wam drogie Panie życzę i serdecznie pozdrawiam.

Spójrzcie jak pięknie wyglądają Panie, które mi zaufały.

Władysława Frączek

Długa suknia szyta na miarę z jedwabnym płaszczem, etole. De Marco Władysława Frączek

Szafirowa kreacja dla mamy wesela z kryształowym guzikiem. Szycie na miarę u Pani Władzi z Frydrychowic

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307